wielkipost-2019a

Wiadomości

Wizyta Duszpasterska 2019

Msze Święte

  • wt
    01
    Sty
    2019

    8.00 Za śp. Sabinę i Franciszka Kostrzewa, Krystynę i Henryka Tyl i ich Rodziców
    9.30 Za śp. Jadwigę Kępczyńską w 21 r. śm. oraz Mieczysława Kępczyńskiego w 14 r. śm.
    11.00 Za śp. Mieczysława i Aleksandrę Poleszaków praz Grażynę Poleszak
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Rodziców Janinę i Walentego Zgliczyńskich, brata Romana i siostrę Małgorzatę Kardynał
    18.00 W intencji nowożeńców Marleny i Jakuba

  • śr
    02
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Zofię Grabarczyk /popog./
    7.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    7.00 Za śp. Dariusza Jackowiaka /popog./
    7.00 Za śp. Stanisława Sieradzkiego /popog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    03
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Józefa Tylickiego /popog./
    7.00 Za śp. Barbarę Skrzyńską /popog./
    7.00 Za śp. Bożenę Piórkowską /popog./
    7.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Adama Reszką w 15 r. śm.

  • pt
    04
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./
    17.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./
    18.00 Za śp. Zenona Błaszkiewicza /popog./
    18.00 Za śp. Dziadków Ziółkowskich, dziadków Kwiatkowskich oraz zmarłych z rodziny Witkowskich

  • sob
    05
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /1 popogrzebowa/
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji I soboty miesiąca
    17.00 Za śp. Ryszarda Wadowskiego w 5 r. śm. i dziadków Genowefę i Władysława Gajewskich
    18.00 O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ani z Markiem, Piotra i wnuczki Julii
    18.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./

  • nie
    06
    Sty
    2019

    8.00 Za śp. Artura Bachmana w 1 r. śm.
    9.30 Za śp. Rodziców Mariannę i Edwarda Sobczak i Teresę Sobczak
    11.00 Za śp. Wiesława, Ryszarda i Andrzeja Nowak oraz Rodziców Ryfków
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Mariana, Małgorzatę i Sylwestra Rajewskich oraz Lucynę, Stanisława, Kamila i Zbigniewa Pytlak
    18.00 Za śp. Ryszarda Wiśniewskiego w 2 r. śm.
    20.00 Za śp. Zofię Grabarczyk /popog./

  • pon
    07
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./
    7.00 Za śp. Barbarę Falkowską /popog./
    7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
    7.00 Za śp. Annę Bejger /1 r. śm./ i Włodzimierza Bejger /15 r. śm./
    18.00 Za śp. Halinę Kozanecką /1 popogrzebowa/

  • wt
    08
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./
    7.00 Za śp. Jadwigę Sieradzką /popog./
    7.00 Za śp. kpt. Józefa Ruschara i Biskupa Tadeusza Płoskiego
    7.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./
    18.00 Za śp. Teresę i Janusza Staniszewskich

  • śr
    09
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    7.00 Za śp. Edwina Witkowskiego /popog./
    7.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./
    7.00 Za śp. Apolinarego Pawlaka /popog./
    18.00 Za śp. Halinę Karpińską w 5 r. śm.

  • czw
    10
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./
    7.00 Za śp. Jadwigę Rudnicką /popog./
    7.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /popog./
    7.00 Za śp. Irenę Marcinkowską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Edwarda Legawiec w 6 r. śm.

  • pt
    11
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    7.00 Za śp. Stanisława Sieradzkiego /popog./
    7.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /popog./
    7.00 Za śp. Elżbietę Korzeń /popog./
    18.00 Za śp. Dariusza Jackowiaka /popog./

  • sob
    12
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Ewę Janecką /1 popogrzebowa/
    14.00 Chrzest: Michalina
    17.00 Za śp. Benedykta Sobeckiego z okazji imienin
    18.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./
    18.00 Za śp. Karolinę Tkaczyk w 4 r. śm.

  • nie
    13
    Sty
    2019

    8.00 Za śp. Rodziców Józefa i Mariannę Cywińskich
    9.30 Za śp. Longina Słupeckiego w 47 r. śm.
    11.00 Za śp. Marię Misiak w 2 r. śm. oraz Rodziców Franciszkę i Stanisława Kroczak
    12.30 W intencji Parafian – chrzty: Alicja i Alicja Anna
    16.00 Za śp. Za śp. Bożenę Piórkowską /popog./
    18.00 Za śp. Edytę Żółtowską
    20.00 Za śp. Barbarę Skrzyńską /popog./

  • pon
    14
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Józefa Tylickiego/popog./
    7.00 Za śp. Jadwigę Rudnicką /popog./
    7.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./
    7.00 Za śp. Józefa Portalskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /1 popogrzebowa/

  • wt
    15
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./
    7.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./
    7.00 Za śp. Apolinarego Pawlaka /popog./
    7.00 O Boże błogosławieństwo dla Mamy i babci Sabiny w 85 r. urodzin
    18.00 Za śp. Halinę i Jana Melkowskich

  • śr
    16
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./
    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    7.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /popog./
    7.00 Za śp. Elżbietę Korzeń /popog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./

  • czw
    17
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./
    7.00 Za śp. Edwina Witkowskiego /popog./
    7.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /popog./
    7.00 Za śp. Zofię /w 8 r. śm./ i Henryka /w 18 r. śm./ Trojanowskich
    18.00 Za śp. Barbarę Falkowską /popog./

  • pt
    18
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    7.00 Za śp. Barbarę Skrzyńską /popog./
    7.00 Za śp. Halinę Kozanecką /popog./
    7.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./
    18.00 Za śp. Salomeę Januszewską w 1 r. śm.

  • sob
    19
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /1 gregoriańska/
    16.00 Ślub:
    17.00 Za śp. Edytę Cytacką i Kazimierę Guzińską /w 8 r. śm./ oraz Zygmunta Guzińskiego
    18.00 Za śp. Jana Różyckiego w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Jadwigę Sieradzką /popog./

  • nie
    20
    Sty
    2019

    8.00 Za śp. Irenę Kicińską /2 greg./
    9.30 O Boże błogosławieństwo dla Tadeusza i Teresy Grzelak w 80 r. urodzin
    11.00 Za śp. dziadków Antoniewskich i Muras
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Zenona Wysokińskiego w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Dziadków Józefa Pazio, Tadeusza Włodarczyk i Józefa Dasiewicz
    20.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./

  • pon
    21
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./
    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /3 greg./
    7.00 Za śp. Bożenę Piórkowską /popog./
    7.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza w 1 r. śm. oraz Rodziców Zofię i Czesława Reda
    18.00 Za śp. Babcie Wiktorię Pazio, Aleksandrę Włodarczyk i Jadwigę Dasiewicz

  • wt
    22
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /4 greg./
    7.00 Za śp. Dariusza Jackowiaka /popog./
    7.00 Za śp. Edwina Witkowskiego /popog./
    7.00 Za śp. Joannę Welenc-Antczak w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Adama Osmałek w 4 r. śm.

  • śr
    23
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /5 greg./
    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    7.00 Za śp. Mariana Fencloch w 1 r. śm.
    7.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./
    18.00 Za śp. Krystynę Pieńkos

  • czw
    24
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /6 greg./
    7.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    7.00 Za śp. Jadwigę Rudnicką /popog./
    7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Maryi dla Michała w 29 r. urodzin
    18.00 Za śp. Rodziców Sobocińskich oraz Mieczysława i Bogdana Szymańskiego

  • pt
    25
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /7 greg./
    7.00 Za śp. Barbarę Falkowską /popog./
    7.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./
    7.00 Za śp. Edmunda Michalskiego w 3 r. śm. oraz Rodziców Antoniego i Michalinę Zambrzyckich
    18.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./

  • sob
    26
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Józefa Tylickiego/popog./
    14.00 Chrzest: Julian
    17.00 Za śp. Rodziców Władysława /w 3 r. śm./ i Teresę Kwiatkowskich
    18.00 Za śp. Danutę Krajewską w 11 r. śm.
    18.00 Za śp. Irenę Kicińską /8 greg./

  • nie
    27
    Sty
    2019

    8.00 Za śp. Stefana Osieckiego w 14 r. śm.
    9.30 Za śp. Irenę Kicińską /9 greg./
    11.00 Za śp. Krystynę Kuźniewską oraz Rodziców i braci Kuźniewskich
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Stanisława Sieradzkiego /popog./
    18.00 Za śp. Janinę i Zygmunta Golińskich
    20.00 Za śp. Barbarę Skrzyńską /popog./

  • pon
    28
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /10 greg./
    7.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./
    18.00 Za śp. Mieczysława Cichockiego w 3 r. śm.

  • wt
    29
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /11 greg./
    7.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /popog./
    18.00 Za śp. Dariusza Jackowiaka /popog./

  • śr
    30
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /12 greg./
    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    18.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./

  • czw
    31
    Sty
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /13 greg./
    7.00 Za śp. Apolinarego Pawlaka /popog./
    18.00 Za śp. Krystynę Stelak w 9 r. śm.

  • pt
    01
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka/popog./
    18.00 Za śp. Irenę Kicińską /14 greg./

  • sob
    02
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Bożenę Piórkowską /popog./
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji pierwszej soboty miesiąca
    17.00 Za śp. Antoniego Rudowskiego w 19 r. śm.
    18.00 Za śp. Henryka i Mariannę Kikolskich w 17 r. śm. oraz Zenona Karaszewskiego
    18.00 Za śp. Irenę Kicińską /15 greg./

  • nie
    03
    Lut
    2019

    8.00 Za śp. Irenę Kicińską /16 greg./
    9.30 Za śp. Rodziców Halinę i Wacława Długoszewskich
    11.00 Za śp. Rodziców Stefana i Irenę Szymańskich oraz brata Andrzeja
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Edwina Witkowskiego /popog./
    18.00 Za śp. Tadeusza Kulesza w 34 r. śm.
    20.00 Za śp. Barbarę Falkowską /popog./

  • pon
    04
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /17 greg./
    7.00 Za śp. Iwonę Hejza w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Józefa Tylickiego /popog./

  • wt
    05
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /18 greg./
    7.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./

  • śr
    06
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /19 greg./
    7.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /popog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    07
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /20 greg./
    7.00 Dziękczynna za Jacka i Iwonę Bachmanów w 32 r. ślubu
    18.00 Za śp. Jadwigę Rudnicką /popog./

  • pt
    08
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /21 greg./
    7.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./
    18.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka/popog./

  • sob
    09
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Stanisława, Zofię, Janinę i Józefa Salamądrych i zmarłych z ich rodzin
    17.00 Za śp. Irenę Kicińską /22 greg./
    18.00 Za śp. Bożenę Piórkowską /popog./

  • nie
    10
    Lut
    2019

    8.00 Za śp. Jarosława Rydzewskiego w 3 r. śm.
    9.30 Za śp. Irenę Kicińską /23 greg./
    11.00 Za śp. Mariannę Strześniewską
    12.30 W intencji Parafian – chrzty: Filip, Adam
    16.00 Za śp. Dariusza Jackowiaka /popog./
    18.00 Za śp. Janinę i Józefa Dłabichów
    20.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./

  • pon
    11
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /24 greg./
    7.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./
    7.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./
    7.00 Za śp. dziadków Jadwigę i Władysława Buraczyńskich
    18.00 Za śp. Rodziców Zofię i Kazimierza Chylińskich

  • wt
    12
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /25 greg./
    7.00 Za śp. Stanisława Sieradzkiego /popog./
    7.00 Za śp. Karola Zielińskiego w 3 r. śm.
    7.00 Za śp. Zdzisława Pietrzaka i jego Rodziców oraz Kazimierza Lewandowskiego i jego Rodziców
    18.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./

  • śr
    13
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /26 greg./
    7.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /popog./
    7.00 Za śp. Irenę Marcinkowską /popog./
    7.00 Za śp. Ewę Marię Janecką /popog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    14
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /27 greg./
    7.00 Za śp. Halinę Kozanecką /popog./
    7.00 Za śp. Józefa Portalskiego /popog./
    7.00 O powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla córki Marii
    18.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./

  • pt
    15
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /28 greg./
    7.00 Za śp. Elżbietę Korzeń /popog./
    7.00 Za śp. Henryka Kajkowskiego /1 popogrzebowa/
    7.00 Za śp. Krystiana Kacprzaka /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Kazimierę Lewandowską w 2 r. śm.

  • sob
    16
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Józefa Tylickiego/popog./
    17.00 Za śp. Irenę Kicińską /29 greg./
    18.00 Za śp. Roberta Lemanowicza w 8 r. śm., Ryszarda Lemanowicza i Mariannę Lemanowicz
    18.00 Za śp. Marka Dutkiewicza, Danutę i Kazimierza Dyszkiewicz oraz ich Rodziców

  • nie
    17
    Lut
    2019

    8.00 Za śp. Szczepana w 29 r. śm. i Jadwigę w 5 r. śm. Deska
    9.30 Za śp. Irenę Kicińską /30 greg./
    11.00 Za córkę śp. Martę Ptak-Włodarską w 4 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Zbigniewa Dynowskiego
    18.00 Za śp. Piotra Czarneckiego w 1 r. śm.
    20.00 Za śp. Bożenę Piórkowską /popog./

  • pon
    18
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Jadwigę Koczyk /1 popogrzebowa/
    17.00 W intencji dzieci nienarodzonych
    18.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /popog./
    18.00 Za śp. Stanisława Sieradzkiego /popog./

  • wt
    19
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./
    17.00 Za śp. Krystynę Annę Borycką w 8 r. śm.
    18.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./
    18.00 Za śp. Genowefę i Stanisława Kopczyńskich

  • śr
    20
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    17.00 Za śp. Teresę Zarzycką /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Halinę Kozanecką /popog./
    18.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Simaczenko w 26 r. śm.

  • czw
    21
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./
    17.00 Za śp. Andrzeja Pniewskiego
    18.00 Za śp. Andrzeja Sworobowicza /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./

  • pt
    22
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Piotra Tomaszewskiego w 4 r. śm.
    17.00 Za zmarłych z rodziny Cholewińskich oraz Janinę i Józefa Piotrowskich
    18.00 Za śp. Leokadię Domańską
    18.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /popog./

  • sob
    23
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./
    12.30 Chrzest: Wojciech Lech
    17.00 Za śp. Barbarę Pawłowską w 4 r. śm.
    18.00 Za śp. Józefa Tylickiego/popog./
    18.00 Za śp. Romualda Ziółkowskiego w 10 r. śm.

  • nie
    24
    Lut
    2019

    8.00 Za śp. Annę i Stanisława Golasa oraz Barbarę i Józefa Szcześniak
    9.30 Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o dalsze błogosławieństwo
    11.00 Za śp. Filomenę i Mieczysława Kwiatkowskich
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Czesławę i Jana Frankel
    18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Moniki i Tomasza oraz Piotrusia
    20.00 Za śp. Rodziców Halinę /w 5 r. śm./ i Józefa Malickich

  • pon
    25
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    17.00 Dziękczynna za powrót do zdrowia Stanisława Metryki
    18.00 Za śp. Teklę Sikorską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Halinę Kozanecką /popog./

  • wt
    26
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Teresę Zarzycką /popog./
    17.00 Za śp. Aleksandrę i Czesława Zapłatów
    18.00 Za śp. Irenę Marcinkowską /popog./
    18.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /popog./

  • śr
    27
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./
    17.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    18.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /popog./

  • czw
    28
    Lut
    2019

    7.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./
    17.00 Za śp. Jerzego Michalaka w 23 r. śm.
    18.00 Za śp. Józefa Portalskiego /popog./
    18.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /popog./

  • pt
    01
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Józefa Tylickiego /popog./
    17.00 Za śp. Henryka Kajkowskiego /popog./
    18.00 Za śp. Jerzego Czerlonek
    18.00 Za śp. Ewę Marię Janecką /popog./

  • sob
    02
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Andrzeja Sworobowicza /popog./
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji 1. soboty miesiąca
    12.30 Chrzest: Bartosz
    17.00 Za śp. Halinę i Jana Melkowskich
    18.00 Za śp. Sebastiana Kolasa w 12 r. śm.
    18.00 Za śp. Jadwigę Koczyk /popog./

  • nie
    03
    Mar
    2019

    8.00 Za śp. Krzysztofa Palusińskiego
    9.30 Za śp. Barbarę Godlewską, Halinę Turowską i Romana Godlewskiego
    11.00 Za śp. Leokadię Wróblewską w 1 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Mieczysława Garbarczyka i Józefa Wicińskiego
    18.00 Za śp. Rodziców Feliksę i Lucjana Mostkowskich
    18.00 Za śp. Zuzannę Strześniewską w 6 r. śm.
    20.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./

  • pon
    04
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Zygmunta Drężewskiego /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    18.00 Za śp. Jolantę Waśniewską
    18.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./

  • wt
    05
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Teklę Sikorską /popog./
    17.00 Za śp. Annę Adamkiewicz w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Irenę Marcinkowską /popog./
    18.00 Za śp. Walentego Szczetkarza /popog./

  • śr
    06
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Jerzego Śpiewaka /1 popogrzebowa/
    8.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /popog./
    9.30 Za śp. Ewę Marię Janecką /popog./
    16.00 Za śp. Józefa Portalskiego /popog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    20.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./

  • czw
    07
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Henryka Kajkowskiego /popog./
    17.00 Za śp. Wandę i Zenona oraz Jana i Agnieszkę Kaczorowskich
    18.00 Za śp. Józefa Tylickiego /popog./
    18.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./

  • pt
    08
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Zofię Grabarczyk
    17.00 Za śp. Leszka Majewskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Reginę Gurzkowską /int. od Rady Pedagogicznej ZSz Nr 5/
    18.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./

  • sob
    09
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Andrzeja Sworobowicza /popog./
    17.00 Za śp. Krystynę Rutkowską i Bartosza Rutkowskiego
    18.00 Za śp. Zygmunta Załęskiego w 29 r. śm.
    18.00 Za śp. Teresę Zarzycką /popog./

  • nie
    10
    Mar
    2019

    8.00 Za śp. Barbarę i Mieczysława Retajczyk
    9.30 Za śp. Mikołaja i Franciszkę Boglów
    11.00 Za śp. Tadeusza Grzybowskiego w 13 r. śm., Mariannę w 14 r. śm. i Czesława w 29 r. śm. Stolarczyków
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Barbarę Karaszkiewicz /popog./
    20.00 Za śp. Kazimierza Zarzyckiego /popog./

  • pon
    11
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Irenę Marcinkowską /popog./
    17.00 Za śp. Ireneusza Gruszczyńskiego w 18 r. śm.
    18.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    18.00 Za śp. Marcina Pietrzaka w 14 r. śm. i Jana Smardzewskiego w 14 r. śm.

  • wt
    12
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Józefa Portalskiego /popog./
    17.00 Za śp. Krystynę Muras /imieninowa/
    18.00 Za śp. Tadeusza Bziuk w 2 r. m.
    18.00 Za śp. Grzegorza Kowalczyka

  • śr
    13
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Krystynę Kuźniewską /imieninowa/
    17.00 Za śp. Teresę Ordak
    18.00 Za śp. Krystynę Pieńkos /imieninowa/
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    14
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./
    17.00 Za śp. Grzegorza Kowalczyka
    18.00 Za śp. Ewę Marię Janecką /popog./
    18.00 Za śp. Teklę Sikorską /popog./

  • pt
    15
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./
    17.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika w 1 r. m.
    18.00 Za śp. Wiktorię i o pokój serca dla Rodziców
    18.00 Za śp. Teresę Zarzycką /popog./

  • sob
    16
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./
    8.00 – 16.00 PRZEGLĄD CHÓRÓW
    17.00 Za śp. Henryka Kajkowskiego /popog./
    18.00 Za śp. Zbigniewa Grzybowskiego
    18.00 Za śp. Ryszarda Misztalskiego w 2 r. śm.

  • nie
    17
    Mar
    2019

    8.00 Za śp. Mariannę i Henryka Foreńskich, Annę i Franciszka Kalinowskich
    9.30 Za śp. Rodziców Józefę i Jana Szfrańców i Rodziców Juliannę i Józefa Szuflińskich
    11.00 Za śp. Teresę Ignaczewską w 5 r. śm.
    11.00 O powrót do zdrowia dla Julii
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Halinę Osiecką w 21 r. śm.
    18.00 Za śp. Mariana Dłutka
    20.00 Za śp. Andrzeja Sworobowicza /popog./

  • pon
    18
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Elżbietę Justynę Drozdowską /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Krzysztofa Kijanowskiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Józefa Dydaka w 25 r. śm. oraz Jana i Eugenię Chmura
    18.00 Za śp. Irenę Marcinkowską /popog./

  • wt
    19
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    17.00 Za śp. Longina Kalinowskiego
    18.00 Za śp. Józefa Maliszewskiego, Rodziców i teściów i za zmarłych z rodziny Szałkowskich i Maliszewskich
    18.00 Za śp. Józefa Adamiaka, dziadków Maszkiewicz, Halinę Maszkiewicz, dziadków Stefańskich oraz Teresę i Ryszarda Tatulińskich

  • śr
    20
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Teklę Sikorską /popog./
    17.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    18.00 Za śp. Andrzeja Kaczorowskiego
    18.00 Za śp. męża Marka Chiba /20 r. śm./, Rodziców Zofię i Ryszarda Arszyńskich oraz teściów Jana i Reginę Chiba

  • czw
    21
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Annę Majewską i Grażynę Majewską-Poleszak
    17.00 Za śp. Elżbietę Krzywkowską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Józefa Portalskiego /popog./
    18.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./

  • pt
    22
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Andrzeja Sworobowicza /popog./
    17.00 Za śp. Krystynę Kuźniewską w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Edwarda Kaźmierkiewicza w 19 r. śm.
    18.00 Za śp. Zofię i Józefa Gołębiewskich i Stanisława i Stanisławę Bodal

  • sob
    23
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Leszka Majewskiego /popog./
    12.30 Chrzty: Bartosz, Blanka, Oskar Jan, Aleksander
    17.00 Za śp. Joannę Sztreker - imieninowa
    18.00 Za śp. Zygmunta Kosek /11 r. śm/, dziadków Kosków i dziadków Redów
    18.00 Za śp. Janusza Matuszewskiego /popog./
    18.00 Za śp. Tadeusza Kisielewskiego w 10 r. śm. /Ks. Grzegorz Z./

  • nie
    24
    Mar
    2019

    8.00 Za śp. Bożenę Adamiak w 12 r. śm.
    9.30 Za śp. Piotra Karwowskiego w 3 r. śm., Hieronimę i Stanisława Sobeckich oraz Barbarę i Sylwestra Karwowskich
    11.00 Za śp. Krystynę Domaniewską w 3 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian – chrzest: Aleksandra
    16.00 Dziękczynna z okazji 14 r. urodzin Oli i Natalii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich Rodziców
    18.00 Za śp. Halinę, Ignacego i Jacentego Ciarskich w 18 r. śm. Haliny
    20.00 Za śp. Teresę Zarzycką /popog./

  • pon
    25
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Jolantę Rutecką /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Mariannę i Mirusię Kamińskie
    18.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /popog./
    18.00 Za śp. Teklę Sikorską /popog./

  • wt
    26
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Barbarę Truszczyńską /popog./
    17.00 Za śp. Jana Chęcińskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Antoniego, Mieczysława i Jadwigę Zaremba i Elżbietę Ręczkowską
    18.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./

  • śr
    27
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    17.00 Za śp. Mariannę i Jana Wołowiczów
    18.00 Za śp. Rodziców Teresę i Włodzimierza Kwiatkowskich w 4 r. śm. Teresy
    18.00 Za śp. Jana Pol /1 popogrzebowa/

  • czw
    28
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Henryka Kajkowskiego /popog./
    9.30 Za śp. Wacława Szczutowskiego w 4 r. śm.
    16.30 Za śp. Helenę Kołodziejczyk w 11 r. śm.
    18.00 Za śp. Helenę i Fabiana Chrzanowskich
    18.00 Za śp. Edwarda Zychalak w 29 r. śm. i Zofię Zychalak

  • pt
    29
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Józefa Portalskiego /popog./
    9.30
    16.30 Za śp. Krystynę Linowską w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Leszka Wichrowskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Lucjana Kopcińskiego /1 popogrzebowa/

  • sob
    30
    Mar
    2019

    7.00 Za śp. Jana Lisieckiego oraz Helenę i Józefa Lisieckich
    9.30 Za śp. Józefa Żółtowskiego /imieninowa/
    11.00 Za śp. Rodziców Miszczyńskich, Adama, Janinę i braci Andrzeja i Tadeusza, Helenę Skotak
    16.30 Za śp. Henryka Chmielewskiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Sabinę i Andrzeja Nowakowskich /16 r. śm./, Ewę Nowakowską /2 r. śm./ oraz zmarłych z rodziny Dziurlik

  • nie
    31
    Mar
    2019

    8.00 Za śp. Piotra Kęsego w 30 r. śm.
    9.30 Za śp. Józefa Różańskiego w 9 r. śm.
    11.00 Za śp. Zygmunta Guzińskiego /10 r. śm./, Kazimierę Guzińską oraz Edytę Cytacką
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Kazimierza Sadowskiego w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Danutę i Ryszarda Markowskich w 2 r. śm. Danuty
    20.00 Za śp. Andrzeja Sworobowicza /popog./

Wiadomości Parafialne