rozaniec_2018
św. Kostka2

Wiadomości

Każdego dnia

  • nie
    26
    Lis
    2017

    8.00 Za śp. Rodziców Jadwigę /5 r. śm./ i Czesława /18 r. śm./ Szeluga i Andrzeja /12 r. śm./
    9.30 Za śp. dziadków Julię i Edwarda Malanowskich oraz Stanisławę i Hieronima Jarzyńskich
    11.00 Za śp. Stanisława Redos /4 r. śm./, Mirosława Redos /25 r. śm./ oraz Rodziców Redos i Rewerskich
    12.30 1) Za Parafian – chrzty: Wojciech i Adam
    2) Za śp. Danutę i Ryszarda /1 r. śm./ Markowskich
    16.00 Za śp. Romana Synowicz oraz Kazimierę i Sylwestra Iwaniak
    18.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    20.00 Za śp. Andrzeja Wierzchowskiego /pog./

  • pon
    27
    Lis
    2017

    7.00 Za śp. Eleonorę Bożenę Grzelak /pog./
    17.00 Za śp. Andrzeja Wierzchowskiego /pog./
    18.00 1) Za śp. Gustawa Michalskiego w 21 r. śm.
    2) Za śp. Mirosława Radomskiego /pog./
    3) Za śp. Henryka Tkaczyka /1 popogrzebowa/

  • wt
    28
    Lis
    2017

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    17.00 Za śp. Zdzisława Karulewskiego w 26 r. śm.
    18.00 1) Za śp. Jana Łazarskiego /pog./
    2) Za śp. Henryka Basiewicza /pog./
    3) Za śp. Lecha Sieradzkiego /1 popogrzebowa/

  • śr
    29
    Lis
    2017

    7.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    17.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    18.00 1) Za śp. Jadwigę Witkowską w 11 r. śm.
    2) Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./
    3) Za śp. Zdzisława Patyk /im./

  • czw
    30
    Lis
    2017

    7.00 Za śp. Helenę Pilarską /pog./
    17.00 Za śp. Ewę Lis /pog./
    18.00 1) Za śp. Henryka Gajewskiego w 5 r. śm.
    2) Za śp. Jadwigę i Jana Żebrowskich

  • pt
    01
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./
    17.00 Za śp. Krystynę Woźniak w 2 r. śm. oraz Filomenę i Mieczysława Kwiatkowskich
    18.00 1) Za śp. Zofię i Jana Dylewskich oraz Helenę i Stanisława Szewczyk
    2) Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./

  • sob
    02
    Gru
    2017

    7.00 O zdrowie dla Doroty i Marcina
    8.00 Wynagradzająca NSNMP
    17.00 Za śp. Krystynę Rutkowską /1 r. śm./ oraz Bartosza Rutkowskiego
    18.00 1) Za śp. Barbarę i Edwarda Dymek, dziadków Michalaków i Dymków
    2) Za śp. Eugeniusza, Mariannę-Zuzannę i Krzysztofa Wiklowskich, Adama i Wacława Kujawskich, Bronisławę Kujawską i Helenę Weber

  • nie
    03
    Gru
    2017

    8.00 Za śp. Józefa Żółtowskiego w 8 r. śm.
    9.30 Za śp. Rodziców Józefę i Franciszka Piwańskich
    11.00 Za śp. Edmunda Żuralskiego w 1 r. śm.
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Rodziców Sabinę i Kazimierza Dragańskich i Andrzeja Dragańskiego
    18.00 Za śp. Rodziców Ludwikę i Witolda Malanowskich oraz Klarę i Stanisława Strupczewskich
    20.00 Za śp. Teresę Lewandowską /pog./

  • pon
    04
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Mirosława Radomskiego /pog./
    17.00 Za śp. Henryka Basiewicza /pog./
    18.00 1) Za śp. Józefa Makowskiego /1 popogrzebowa/
    2) Za śp. Andrzeja, Józefa i Wacława Ogieniewskich

  • wt
    05
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./
    17.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    18.00 1) Za śp. Jana Majewskiego
    2) Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./

  • śr
    06
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Jana Łazarskiego /pog./
    17.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    18.00 1) Za śp. Henryka Kacner w 5 r. śm.
    2) Za śp. Tadeusza Wierzbińskiego

  • czw
    07
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Janusza Stanisławskiego /pog./
    17.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./
    18.00 1) Za śp. Danutę Markowską
    2) Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./

  • pt
    08
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Ryszarda Kowalskiego w 5 r. śm.
    17.00 Za śp. Pawła Kruszewskiego w 17 r. śm.
    18.00 1) Za śp. Mariannę i Józefa Szwech
    2) Za śp. Halinę Maszkiewicz w 37 r. śm.

  • sob
    09
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./
    12.30 Chrzty: Adam Kazimierz /ryt nadzwyczajny/
    17.00 Za śp. Wiesława Kuźniewskiego
    18.00 1) Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    2) Za śp. Zmarłych z rodziny Kaczmarczyków i Badach

  • nie
    10
    Gru
    2017

    8.00 Za śp. Stanisławę Król w 39 r. śm., Józefa i Mieczysława Toborka i Hannę Bogdańską
    9.30 Za śp. Wiesława Kazimierę i Kazimierza Pikulskich i Irenę Wilary
    11.00 Za śp. Leszka Kołodzieja w 9 r. śm.
    12.30 Za Parafian – chrzty: Ignacy, Adam i Jan Antoni
    16.00 Za śp. Mieczysława Kwaśniewskiego /20 r. śm./ i zmarłych z rodziny Kwaśniewskich
    18.00 Za śp. Adama Jankowskiego w 18 r. śm.
    20.00 Za śp. Ewę Lis /pog./

  • pon
    11
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Jerzego Floriańczyka /pog./
    17.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    18.00 1) Za śp. Marcina i Tadeusza Masiewiczów
    2) Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./

  • wt
    12
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Józefa Makowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Jana Łazarskiego /pog./
    18.00 1) Za śp. Marka Światalskiego w 6 r. śm.
    2) Za śp. Eleonorę Bożenę Grzelak /pog./

  • śr
    13
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./
    17.00 Za śp. Helenę Pilarską /pog./
    18.00 1) Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./
    2) Za śp. Andrzeja Marka Jałocha /1 popogrzebowa/

  • czw
    14
    Gru
    2017

    7.00 W intencji nowożeńców Katarzyny i Macieja Gawków
    17.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./
    18.00 1) Za śp. Halinę Krzemińską w 2 r. śm., Tadeusza, Jerzego i Mariana Krzemińskich
    2) Za śp. Jana Lemańskiego w 2 r. śm.
    3) Za śp. Ryszarda Wudarskiego /1 popogrzebowa/

  • pt
    15
    Gru
    2017

    7.00 W intencji nowożeńców Magdaleny i Mariusza Bińkowskich
    9.30 W intencji nowożeńców Marty i Marka Ratajczyk
    11.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./
    16.00 Za śp. Reginę i Jana Komorowskich oraz Marię i Idziego Kucharzak
    18.00 Za śp. Andrzeja Jurkowskiego

  • sob
    16
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Andrzeja Jałocha /pog./
    9.30 Za śp. Roberta Bodęga /pog./
    11.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./
    16.00 W intencji nowożeńców Joanny i Pawła Tulaja
    18.00 Za śp. Jana Korzeniewskiego w 15 r. śm. Rodziców Zofię i Bronisława Korzeniewskich oraz Weronikę i Jana Stefańskich
    19.30 Za śp. Romana Klasiaka /pog./

  • nie
    17
    Gru
    2017

    8.00 Za śp. Rodziców Skibińskich
    9.30 Za śp. Stanisława /23 r. śm./, Mariannę /11 r. śm./ Koźmińskich oraz Piotra, Ryszarda, Annę i Władysława Szymańskich
    11.00 Za śp. Edytę Cytacką oraz Kazimierę i Zygmunta Guzińskich
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Leszka Mróz i syna Marcinka
    18.00 Za śp. Henryka Basiewicza /pog./
    20.00 Za śp. Mirosława Radomskiego /pog./

  • pon
    18
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    17.00 Za śp. Karola Krawca w 2 r. śm.
    18.00 1) Za śp. Jana Łazarskiego /pog./
    2) Za śp. Danutę Markowską

  • wt
    19
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Stefanię Warda
    17.00 Dziękczynna z okazji urodzin Katarzyny
    18.00 1) Za śp. Janusza Stanisławskiego /pog./
    2) Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./

  • śr
    20
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Ewę Lis /pog./
    17.00 Za śp. Eleonorę Bożenę Grzelak /pog./
    18.00 1) Za śp. Jadwigę i Zenobiusza Maćkowskich oraz brata Andrzeja Maćkowskiego
    2) Za śp. Czesława Stelak w 13 r. śm.

  • czw
    21
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    17.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./
    18.00 1) Za śp. Jerzego Floriańczyka /pog./
    2) Za śp. Helenę Pilarską /pog./

  • pt
    22
    Gru
    2017

    7.00 Za Sp. Kazimierza Rębelskiego i Jana Grudnego w 7 r. sm.
    17.00 O przemianę serca osoby Bogu wiadomej
    18.00 1) Za śp. Rodziców Irenę i Stanisława Wierzbickich oraz Ewę Rosiak
    2) Za śp. Grażynę Ptasińską w 20 r. śm.

  • sob
    23
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./
    17.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla małżonków Ewy i Jana Solka w 30 r. zawarcia sakramentu małżeństwa
    18.00 1) Za śp. Jadwigę i Zenona Sarneckich oraz ich Rodziców, Krystynę Cholewińską i jej Rodziców
    2) Józefa Makowskiego /pog./

  • nie
    24
    Gru
    2017

    8.00 Za śp. Adama Osmałek i zmarłych z rodziny Osmałek, Glonkowskich i Gąseckich
    9.30 Za śp. Henryka Basiewicza /pog./
    11.00 Za śp. Bogusława Ślusarza
    12.30 Za Parafian
    24.00 Pasterka

  • pon
    25
    Gru
    2017

    8.00 W intencji Barbary i Zbigniewa w 14 r. ślubu
    9.30 Za śp. Eleonorę i Edmunda Grzelak i brata Edmunda
    11.00 Za śp. Janinę /1 r. śm./ i Jana Cieślak
    12.30 O cud zdrowia dla Joanny
    Chrzty: Laura, Oliwia, Marcelina, Maciej i Amelia
    16.00 Za śp. Rodziców Zofię i Kazimierza /17 r. śm./ oraz dziadków Zofię i Stanisława Przybyła
    18.00 O zdrowie dla Bogdana Kolasa

  • wt
    26
    Gru
    2017

    8.00 Za śp. Szczepana Deska z Mamą Jadwigą
    9.30 Za śp. Wiktorię Rugieł i Leszka Woronieckiego
    11.00 Za śp. Szczepana Guzińskiego /im./
    12.30 Za śp. Sabinę Jaworską w 12 r. śm.
    Chrzest: Tymoteusza, Stanisław i Nadia
    16.00 Za śp. Teresę Kwiatkowską
    18.00 Za śp. Grzegorza Dorobek

  • śr
    27
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Celestyna Dobrzenieckiego w 25 r. śm.
    7.00 Za śp. Jana Łazarskiego /pog./
    18.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./

  • czw
    28
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./
    7.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./
    7.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./
    7.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./
    18.00 Za śp. Andrzeja Jurkowskiego

  • pt
    29
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Ewę Lis /pog./
    7.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./
    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    7.00 Za śp. Stanisławę Poddenek /pog./
    18.00 Ślub: Dominika Paliwoda i Ryan Wielgus

  • sob
    30
    Gru
    2017

    7.00 Za śp. Annę Fedorczyk /pog./
    12.30 Chrzest: Julia
    17.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    18.00 Za śp. Jana Boguckiego w 22 r. śm., Bronisławę /9 r. śm./ i Zenona /8 r. śm./ Kijuć
    18.00 Za śp. Hannę Grabowską w 20 r. śm. Oraz Helenę i Aleksandra Wiśniewskich

  • nie
    31
    Gru
    2017

    8.00 Za śp. Sabinę i Franciszka Kostrzewa, Krystynę i Henryka Tyl i ich Rodziców
    9.30 Za śp. Marię i Krzysztofa Palusińskich
    11.00 Za śp. Grażynę Majewską – Poleszak w 1 r. śm.
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Marka Dudkiewicza, Danutę i Kazimierza Dyszkiewicz
    18.00 Za śp. Andrzeja, Mariannę i Eugeniusza Fuz
    20.00 Za śp. Jana Łazarskiego /pog./

  • pon
    01
    Sty
    2018

    8.00 Za śp. Marię Kwiatkowska, Henryka Putyra
    9.30 Za śp. Mieczysława i Aleksandrę Poleszaków
    11.00 Za śp. Rodziców Annę i Zygmunta Kujawskich
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Zygmunta Golińskiego w 13 r. śm.
    18.00 Za śp. Stanisława Mazura w 10 r. śm. oraz Rodziców Szymańskich i Mazur

  • wt
    02
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    7.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./
    7.00 Za śp. Sławomira Wesołowskiego /pog./
    7.00 Za śp. Henryka Tkaczyk /pog./
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./

  • śr
    03
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./
    7.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./
    7.00 Za śp. Dziadków Ziółkowskich i Kwiatkowskich, zm. z rodziny Witkowskich
    18.00 Za śp. Adama Reszka w 10 r. śm.

  • czw
    04
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    7.00 Za śp. Andrzeja Jałocha /pog./
    7.00 Za śp. Jadwigę Marchwianą /pog./
    7.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./
    18.00 Za śp. Janusza Stanisławskiego /pog./

  • pt
    05
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./
    18.00 Za śp. Bogusławę Ignaczewską w 15 r. śm.
    18.00 Za śp. Tadeusza Majewskiego

  • sob
    06
    Sty
    2018

    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji I soboty miesiąca
    9.30 Za śp. Eugeniusza Kalinowskiego
    11.00 Za śp. Wiesława, Ryszarda, Andrzeja Nowak i Rodziców Rybków
    12.30 Za Parafian – Chrzest: Amelia
    16.00 Za śp. Mariannę Sulińską w 5 r. śm. oraz Stanisława i Jana Sulińskich
    18.00 Za śp. Adama i Henrykę Plewińskich

  • nie
    07
    Sty
    2018

    8.00 Za śp. Kazimierza Suchodolskiego w 19 r. śm.
    9.30 Za śp. Rodziców Edwarda i Mariannę Sobczaków i Teresę Sobczak
    11.00 Za śp. Wiktorię /1 r. śm./ i Kazimierza Kęsickich
    12.30 Za Parafian
    12.30 Za śp. Rodziców Lucjana i Franciszkę Bujalskich
    16.00 Za śp. Wojciecha Gutkowskiego
    18.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./
    20.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./

  • pon
    08
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Jana Łazarskiego /pog./
    7.00 Za śp. Andrzeja Wierzchowskiego
    7.00 Za śp. Edwarda /40 r. śm./ i Krystynę /15 r. śm./ Grzegorzewskich
    7.00 W intencji nowożeńców Magdaleny i Grzegorza Kusiak
    18.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./

  • wt
    09
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Ewę Lis /pog./
    7.00 Za śp. Zmarłych z rodziny Karwowskich
    7.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego /1 popogrzebowa/
    7.00 Za śp. Jacka Rydzewskiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Halinę Karpińską oraz Tadeusza Karpińskiego

  • śr
    10
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./
    7.00 W intencji nowożeńców Grażyny i Andrzeja Lewandowskich
    7.00 Za śp. Ryszarda Wudarskiego /pog./
    18.00 Za śp. Edytę Żółtowską w 10 r. śm.

  • czw
    11
    Sty
    2018

    7.00 Za sp. Stanisławę Poddenek /pog./
    7.00 Za śp. Jadwigę Marchwianą /pog./
    7.00 Za śp. Rodzinę Grzegorzewskich
    7.00 Za śp. Helenę Rochowicz
    18.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./

  • pt
    12
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Karolinę Tkaczyk w 3 r. śm.
    7.00 Za śp. Henryka Tkaczyk /pog./
    7.00 Za śp. Marię Tokarczuk /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./

  • sob
    13
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./
    12.30 Chrzest: Kacper, Oskar, Maja
    17.00 Za śp. Sławomira Wesołowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Annę Fedorczyk /pog./
    18.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./

  • nie
    14
    Sty
    2018

    8.00 Za śp. Rodziców Adama i Lucynę Szydłowskich
    9.30 Za śp. Longina /11 r. śm./ i Irenę /1 r. śm./ Grzeszczuk
    11.00 O uzdrowienie Rodziny Błaszkiewicz
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Edwarda Nowakowskiego w 6 r. śm.
    18.00 Za śp. Edwarda Legawiec w 5 r. śm.
    20.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./

  • pon
    15
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    7.00 Za śp. Marię Tokarczuk /pog./
    18.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./

  • wt
    16
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./
    7.00 Za śp. Ryszarda Wudarskiego /pog./
    18.00 Dziękczynna za wielką łaskę wyświadczoną pewnemu ojcu

  • śr
    17
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./
    7.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Stanisławę Poddenek /pog./

  • czw
    18
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    7.00 Za śp. Roberta Bodęgę /pog./
    18.00 Za śp. Władysławę i Wacława Wronka oraz Reginę Kaźmierczak

  • pt
    19
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Jana Łazarskiego /pog./
    7.00 Za śp. Józefa Dąbrowskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Jana Różyckiego w 2 r. śm.

  • sob
    20
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./
    18.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./

  • nie
    21
    Sty
    2018

    8.00 Za śp. Grzegorza Kowalczyka
    9.30 Za śp. Edytę Cytacką, Kazimierę Guzińską /7 r. śm./ i Zygmunta Guzińskiego
    11.00 Za śp. Adama Osmałek w 3 r. śm.
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Rodziców Władysława /2 r. śm./ i Teresę Kwiatkowskich
    18.00 Za śp. Babcie Wiktorię Pazio, Aleksandrę Włodarczyk i Jadwigę Dasiewicz
    20.00 Za śp. Ewę Lis /pog./

  • pon
    22
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    7.00 Za śp. Joannę Welenc – Antczak
    18.00 Za śp. Dziadków Józefa Pazia, Józefa Dasiewicza i Tadeusza Włodarczyka

  • wt
    23
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./
    7.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Krystynę Pieńkos

  • śr
    24
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Sławomira Wesołowskiego /pog./
    7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała z okazji 28 r. urodzin
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./

  • czw
    25
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Edmunda Michalskiego w 2 r. śm. i Rodziców Michalinę i Antoniego Zambrzyckich
    7.00 Za śp. Józefa Dąbrowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Jerzego Seweryniaka w 2 r. śm. i Honoratę Seweryniak

  • pt
    26
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Stanisławę Poddenek /pog./
    7.00 Za śp. Ryszarda Wudarskiego /pog./
    18.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./

  • sob
    27
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Ewę Lis /pog./
    18.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./

  • nie
    28
    Sty
    2018

    8.00 W intencji dzieci nienarodzonych
    9.30 Za śp. Irenę i Stanisława Wierzbickich oraz Ewę Rosiak
    11.00 Za śp. Danutę Krajewską w 10 r. śm., po Mszy św. chrzest: Jakub
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Bogdana Szymańskiego oraz Władysławę, Stanisława i Mieczysława Sobocińskich
    18.00 Za śp. Roberta Bodęgę /pog./
    20.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./

  • pon
    29
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./
    7.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./
    7.00 Za śp. Marię Woińską w 2 r. śm
    7.00 O zdrowie dla Łucji
    18.00 Za śp. Jana Łazarskiego /pog./

  • wt
    30
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./
    7.00 Za śp. Teresę i Janusza Staniszewskich w r. śm. Teresy
    7.00 Za śp. Zofię i Kazimierza Chylińskich
    7.00 Za śp. Annę Bejger /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Andrzeja Jurkowskiego

  • śr
    31
    Sty
    2018

    7.00 Za śp. Krystynę Stelak w 8 r. śm.
    7.00 Za śp. Józefa Dąbrowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Karolinę Daniell w 15 r. śm.

  • czw
    01
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./

  • pt
    02
    Lut
    2018

    7.00 O zdrowie dla córki Marii
    17.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    18.00 Za śp. Zenona Karaszewskiego oraz Mariannę i Henryka Kikolskich
    18.00 Za śp. Mariannę-Zuzannę Wiklowską

  • sob
    03
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego /pog./
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji I-soboty miesiąca
    17.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./
    18.00 Za śp. Stanisławę Poddenek /pog./
    18.00 Za śp. Andrzeja Jałocha /pog./

  • nie
    04
    Lut
    2018

    8.00 Za śp. Antoniego Rudowskiego
    9.30 Za śp. Rodziców Irenę i Kazimierza Siwińskich i brata Bogdana Siwińskiego
    11.00 Za śp. Rodziców Stefana i Irenę Szymańskich i brata Andrzeja
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego
    18.00 Za śp. Tadeusza Kuleszę w 33 r. śm.
    20.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./

  • pon
    05
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Iwonę Hejza w 2 r. śm.
    7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Kazimierza
    18.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego /pog./

  • wt
    06
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./
    7.00 Za śp. Artura Bachmana /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Ewę Lis /pog./

  • śr
    07
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    7.00 Za śp. Helenę Rochowicz
    18.00 Dziękczynna za Jacka i Iwonę Bachmanów z okazji 31 r. ślubu

  • czw
    08
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    7.00 Za śp. Genowefę Ziemicką
    7.00 Za śp. Annę Bejger /pog./
    18.00 Za śp. Karola Zielińskiego w 2 r. śm.

  • pt
    09
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    7.00 Za śp. Ryszarda Wudarskiego /pog./
    7.00 Za śp. Józefa Dąbrowskiego /pog./
    7.00 Za śp. dziadków Jadwigę i Władysława Buraczyńskich
    18.00 Za śp. Sławomira Wesołowskiego /pog./

  • sob
    10
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Stanisławę Poddenek /pog./
    12.30 Chrzty: Oliwia
    17.00 Za śp. Henryka Tkaczyk /pog./
    18.00 Za śp. Roberta Bodęgę /pog./
    18.00 Za śp. Jana Szczepańskiego /pog./

  • nie
    11
    Lut
    2018

    8.00 Za śp. Annę i Stanisława Golasa oraz Barbarę i Józefa Szcześniak
    9.30 Za śp. Jarosława Rydzewskiego
    11.00 Za śp. Rodziców Halinę i Wacława Długoszewskich
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Tadeusza Bedyk z ok. urodzin, Rodziców Antoniego i Mariannę Maryniak i brata Tadeusza Maryniak
    18.00 Za śp. Zenobiusza Maćkowskiego /pog./
    20.00 Za śp. Krzysztofa Godlesia /pog./

  • pon
    12
    Lut
    2018

    17.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    18.00 W intencji Bogu wiadomej
    18.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./

  • wt
    13
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Salomeę Januszewską
    17.00 Za śp. Piotra Tomaszewskiego w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Jolantę Waśniewską
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./

  • śr
    14
    Lut
    2018

    7.00 O chrzest dla Igora
    8.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego /pog./
    9.30 Za śp. Tadeusza Owczarzaka w 27 r. śm.
    16.00 Za śp. Roberta Lemanowicza w 7 r. śm., Ryszarda Lemanowicza i Mariannę Lemanowicz
    18.00 Za śp. Tadeusza Owczarzaka w 27 r. śm.
    20.00 Za śp. Zdzisława Patyk

  • czw
    15
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    17.00 Za śp. Danutę Glinka w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    18.00 Za śp. Iwonę Sadkowską w 2 r. śm.

  • pt
    16
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Annę Bejger /pog./
    17.00 O przemianę serca osoby Bogu wiadomej
    18.00 Za śp. Dziadków Franciszka i Mariannę Antoniewskich oraz dziadków Jana i Feliksę Muras
    18.00 Za śp. Mariannę Strześniewską w 1 r. śm.

  • sob
    17
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Józefa Dąbrowskiego /pog./
    12.30 Chrzest: Alicja
    17.00 Za śp. Sebastiana Kolasa
    18.00 Za śp. Jerzego Michalaka w 21 r. śm.
    18.00 Za śp. Sabinę, Wacława, Mirosława i dziadków Drążkiewicz

  • nie
    18
    Lut
    2018

    8.00 Za śp. Jadwigę Deska w 4 r. śm. i Szczepana Deska w 28 r. śm.
    9.30 Za śp. Martę Ptak-Włodarską w 3 r. śm.
    11.00 Za śp. Wiesława Ciesielskiego oraz Halinę i Ryszarda Pieniak
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Rodziców Wiktorię i Antoniego Lis
    18.00 Za śp. Rodziców Halinę i Ignacego oraz brata Jacentego Ciarskich w 5 r. śm. brata
    20.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./

  • pon
    19
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Sławomira Wesołowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Kazimierę Lewandowską
    18.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego
    18.00 Za śp. Genowefę i Stanisława Kopczyńskich

  • wt
    20
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Romana Bodęga /pog./
    17.00 Za śp. Rodziców Stanisławę i Henryka Pilarskich i brata Sławomira Pilarskiego
    18.00 Za śp. Ryszarda Wudarskiego /pog./
    18.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./

  • śr
    21
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    17.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Stanisławę Poddenek /pog./
    18.00 Za śp. Stanisława i Mariannę Zadura oraz Bronisława i Albinę Ziemkiewicz

  • czw
    22
    Lut
    2018

    07.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./
    17.00 Za śp. Józefa Dydaka w 24 r. śm. oraz Jana i Eugenię Chmura
    18.00 Za śp. Jerzego Bigelman w 11 r. śm.
    18.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./

  • pt
    23
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Annę Bejger /pog./
    17.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Romualda Ziółkowskiego w 9 r. śm.
    18.00 Za śp. Barbarę Pawłowską w 3 r. śm.

  • sob
    24
    Lut
    2018

    7.00 O Boże błogosławieństwo dla Gabriela z okazji 4 urodzin
    12.30 Chrzest: Ewa
    17.00 Za śp. Antosia Siwek
    18.00 Za śp. Aleksandrę i Romana Poczwardowskich
    18.00 Za śp. Zofię Przybyła w 10 r. śm. i Kazimierza Przybyła oraz dziadków Zofię i Stanisława Przybyła

  • nie
    25
    Lut
    2018

    8.00 Za śp. Józefa i Mariannę Cywińskich
    9.30 Za śp. Lucjana i Feliksę Mostkowskich
    11.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla syna Mateusza Stupeckiego w 18 urodziny
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Bożenę Pankowską w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego /pog./
    20.00 Za śp. Józefa i Halinę Malickich w 4 r. śm.

  • pon
    26
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    17.00 Za śp. Aleksandrę i Czesława Zapłatów
    18.00 Za śp. Danutę Jakubowską /int. Legionu Maryi/
    18.00 Za śp. Krystynę Annę Borycką w 7 r. śm.

  • 7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    17.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    18.00 Za śp. Helenę, Fabiana i Janusza Chrzanowskich

  • wt
    27
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Stanisława Bor w 28 r. śm. i Jadwigę Bor w 1 r. śm.
    17.00 Za śp. Mieczysława Cichockiego w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Józefa Dąbrowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Tadeusza Petrykowskiego /pog./

  • śr
    28
    Lut
    2018

    7.00 Za śp. Jerzego Żukowskiego /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Romana Osmańskiego int. imieninowa
    18.00 Za śp. Romana Bodęga /pog./
    18.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./

  • czw
    01
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Jerzego Czerlonek w 1 r. śm.
    17.00 Za śp. Irenę, Wincentego i Rafała Kołeczek
    18.00 Za śp. Albinę Wróblewską
    18.00 Za śp. Ryszarda Wudarskiego /pog./

  • pt
    02
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Ryszarda Hasała /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    18.00 Za śp. Żonę Krystynę Linowską, Rodziców Sabinę i Kazimierza Linowskich i brata Stanisława Linowskiego
    18.00 Za śp. Annę Bejger /pog./

  • sob
    03
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./
    8.00 Pierwszosobotnia wynagradzająca NSNMP
    8.00 Za zmarłych z rodziny Łasińskich
    12.30 Chrzest: Michał
    17.00 Za śp. Marka Dudkiewicza, Danutę i Kazimierza Dyszkiewicz i ich Rodziców
    18.00 Za śp. Rodziców Zenona i Wandę Kaczorowskich oraz Rodziców Jana i Agnieszkę
    18.00 Za śp. Logina Słupeckiego w 56 r. śm.

  • nie
    04
    Mar
    2018

    8.00 Za śp. Rodziców Helenę i Eugeniusza Rochowiczów
    9.30 Za śp. Kazimierę i Józefa Zaurskich
    11.00 Za śp. Barbarę Godlewską w 11 r. śm., Halinę Turowską w 9 r. śm. i Romana Godlewskiego
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Halinę i Jana Melkowskich
    20.00 Za śp. Kazimierza Wróblewskiego i Kazimierza Gajewskiego

  • pon
    05
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Jana Lisickiego i Helenę Lisicką
    17.00 Za śp. Barbarę Patorę
    18.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Józefa Dąbrowskiego /pog./

  • wt
    06
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    17.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    18.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Wandę Kłos

  • śr
    07
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./
    17.00 Za śp. Janinę, Romana i Krzysztofa Zalewskich i Mariolę Brząkalską
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    18.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./

  • czw
    08
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Annę Szopską /1 popogrzebowa/
    10.00 Za śp. Tadeusza Brodowskiego /pog./
    16.00 O zdrowie dla męża od rodziny
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Ireneusza Gruszczyńskiego w 17 r. śm.

  • pt
    09
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /1 popogrzebowa/
    10.00 Za śp. Walentynę i Michała Zdrojewskich
    16.00 Za śp. Zygmunta Załęskiego w 28 r. śm.
    18.00 Za śp. Rodziców Lucjana i Franciszkę Bujalskich
    18.00 Za śp. Krystynę Muras

  • sob
    10
    Mar
    2018

    7.00 O chrzest dla Igora
    9.30 Za zmarłych z rodziny Morawskich
    11.00 Za śp. Krystynę Chęcińską w 6 r. śm., Rodziców Teodorę i Jana Chęcińskich oraz Zofię, Józefa i Romana Malinowskich
    16.00 O zdrowie dla Teresy i siłę do walki z chorobą
    18.00 Za śp. Krystynę Rutkowską i Bartosza Rutkowskiego
    19.30 Za śp. Marcina Pietrzaka w 13 r. śm.

  • nie
    11
    Mar
    2018

    8.00 Za śp. Tadeusza Grzybowskiego w 12 r. śm. Mariannę /w 13 r. śm./ i Czesława /w 28 r. śm./ Stolarczyków
    9.30 Za śp. Mikołaja i Franciszka Boglów
    11.00 Za śp. Jana Różańskiego w 8 r. śm.
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Halinę Osiecką w 20 r. śm.
    18.00 Za śp. Władysławę, Adama i Ryszarda Biegańskich oraz Jadwigę i Tadeusza Panek
    20.00 Za śp. Sławomira Wesołowskiego /pog./

  • pon
    12
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Jerzego Żukowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Witolda Kajkowskiego w 7 r. śm.
    18.00 Za śp. Teresę Ignaczewską w 4 r. śm.
    18.00 Za śp. Grzegorza Kowalczyka

  • wt
    13
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /pog./
    17.00 Za śp. Krystynę Kuźniewską w dniu imienin
    18.00 Za śp. Grzegorza Kowalczyka
    18.00 Za śp. Mariannę Barbarę Ratajczyk w 14 r. śm.

  • śr
    14
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Krystynę Łazuk
    18.00 Za śp. Tadeusza Bziuk w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./

  • czw
    15
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /pog./
    17.00 Za śp. Annę Szopską /pog./
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Edwarda Michalaka w 28 r. śm. i Zofię Zychalak

  • pt
    16
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Annę Domińską w 14 r. śm. i Władysława Domińskiego w 12 r. śm.
    18.00 Za śp. Ryszarda Misztalskiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./

  • sob
    17
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    17.00 Za śp. Zbigniewa Grzybowskiego
    18.00 Za śp. Wacława Jochymek
    18.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./

  • nie
    18
    Mar
    2018

    8.00 Za śp. Mariannę i Henryka Foreńskich oraz Annę i Franciszka Kalinowskich
    9.30 Za śp. Rodziców Józefę i Jana Szafrańców oraz Rodziców Juliannę i Józefa Szuflińskich
    11.00 Za śp. Józefa i Stanisławę Chrząszczewskich
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Longina Kalinowskiego
    18.00 Za śp. Józefa Żółtowskiego /im./
    20.00 Za śp. Ryszarda Sagan w 17 r. śm.

  • pon
    19
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /pog./
    17.00 Za śp. Czesława i Juliannę Kwiatkowskich
    18.00 Za śp. Józefa Maliszewskiego, zmarłych z rodziny Szałkowskich i Maliszewskich
    18.00 Za śp. Józefa Adamiaka, dziadków Stefańskich i Maszkiewiczów oraz Ryszarda i Teresę Tatulińskich

  • wt
    20
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Bożenę Adamiak w 11 r. śm.
    17.00 Za śp. Andrzeja Kaczorowskiego
    18.00 Za śp. Marka Chiba /19 r. śm./, Rodziców Zofię i Ryszarda Arszyńskich i teściów Jana i Reginę Chiba
    18.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./

  • śr
    21
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Hannę Majewską oraz Janinę Grażynę Majewską-Poleszak
    17.00 Za śp. Kazimierza Gapińskiego w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Jerzego Żukowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./

  • czw
    22
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Krystynę Kuźniewską w 2 r. śm.
    18.00 O przemianę serca osoby Bogu wiadomej
    18.00 Za śp. Edwarda Kuźmierkiewicza

  • pt
    23
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Annę Szopską /pog./
    17.00 Za śp. Katarzynę Annę Jędrzejewską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /pog./

  • sob
    24
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika /pog./
    12.30 Chrzty: Zofia Róża; Jan Franciszek; Mateusz; Adam
    17.00 Za śp. Teresę Szuplik
    18.00 Za śp. Arkadiusza Przychodzeń
    18.00 Za zmarłych z rodziny Żuralskich i Makowieckich

  • nie
    25
    Mar
    2018

    8.00 Za śp. Jadwigę i Ignacego Kamińskich i zmarłych z ich rodziny
    9.30 Za śp. Piotra Karwowskiego w 2 r. śm.
    11.00 Za śp. Zygmunta Guzińskiego w 9 r. śm., Kazimierę Guzińską i Edytę Cytacką
    12.30 Za Parafian – chrzty: Jan, Marcelina
    16.00 Za śp. Męża Józefa Waćkowskiego, brata Juliana i Rodziców Drogoszewskich
    18.00 Za śp. Wojciecha Cwalinę /pog./
    20.00 Za śp. Helenę Kołodziejczyk w 10 r. śm.

  • pon
    26
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    17.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    18.00 Za śp. Helenę, Fabiana i Janusza Chrzanowskich

  • wt
    27
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./
    17.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /pog./
    18.00 Za śp. Mariannę i Jana Wołowiczów
    18.00 Za śp. Annę Szopską /pog./

  • śr
    28
    Mar
    2018

    7.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./
    17.00 Za śp. Danutę Markowską i Ryszarda Markowskiego /w rocznicę śm./
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Rodziców Teresę /w 3 r. śm./ i Władysława Kwiatkowskich

  • czw
    29
    Mar
    2018

    18.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej

  • pt
    30
    Mar
    2018

    18.00 Liturgia Męki Pańskiej

  • sob
    31
    Mar
    2018

    20.00 Wigilia Paschalna

  • nie
    01
    Kwi
    2018

    6.00 Rezurekcja – za Parafian
    9.30 Za śp. Leszka Woronieckiego i Natalię Rugieł
    11.00 Za śp. Andrzeja Fuz, Kazimierza, Andrzeja i Józefę Korytkowskich
    12.30 Za śp. Andrzeja Jurkowskiego w 2 r. śm. – chrzty: Maria Łucja, Kornelia, Stanisław, Alicja
    16.00 Ślub: Rafał Wachnik i Patrycja Rutkowska
    18.00 O Boże błogosławieństwo dla Ryszarda oraz za śp. Rodziców Stanisława Rosiak, Józefę i Krzysztofa Kolczyńskich
    20.00 Za śp. Wojciecha Jankowskiego i Aleksandra Jankowskiego

  • pon
    02
    Kwi
    2018

    8.00 Za śp. Piotra Kęsego w 29 r. śm.
    9.30 Za śp. Ewę /1 r. śm./, Andrzeja /15 r. śm./ i Sabinę Nowakowskich oraz zmarłych z rodziny Dziurlik
    11.00 Za śp. Antoninę i Władysława Niklas
    12.30 Za śp. Irenę Grzeszczuk w 1 r. śm. i Longina Grzeszczuk - Chrzty: Zoja, Mikołaj, Filip
    16.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika /pog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Wiśniewskiego /imieninowa/

  • wt
    03
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /pog./
    17.00 Za śp. Ryszarda Niedzielaka
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 1
    18.00 Za zmarłych z rodziny Kokoszów

  • śr
    04
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Stanisławę i Jana Chojeckich
    17.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Misztalskiego – imieninowa
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 2

  • czw
    05
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    17.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejwską od prac. Woj. Szpitala Zesp. W Płocku
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 3
    18.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./

  • pt
    06
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./
    17.00 Za śp. Andrzeja, Józefa i Wacławę Ogieniewskich
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 4
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego

  • sob
    07
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji 1. soboty
    12.30 Chrzty: Julia, Dorian, Barbara, Michalina i Wojciech
    17.00 Za śp. Ryszarda i Franciszkę Wróblewskich
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 5
    18.00 Za śp. Kazimierę i Wacława Żywiałkowskich

  • nie
    08
    Kwi
    2018

    8.00 Za śp. Ryszarda Kultys w 5 r. śm.
    9.30 Za śp. Piotra Tomaszewskiego w r. śm.
    11.00 Za śp. Ryszarda Niedzielaka w 14 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian – chrzty: Liliana, Marcel i Jakub
    16.00 Za śp. Kazimierza Sadowskiego w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 6
    20.00 Za śp. Rodziców Kazimierę i Kazimierza Osieckich

  • pon
    09
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Jerzego Żukowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Ryszarda Bober w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 7
    18.00 Za śp. Stanisławę Bodal w 21 r. śm.

  • wt
    10
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Annę Szopską /pog./
    17.00 Za śp. Elżbietę Tomulis
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 8
    18.00 Za śp. Stanisława Kierzkiewicza w 8 r. śm.
    18.00 O Boże błogosławieństwo dla Szczepana w 60 r. urodzin

  • śr
    11
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /pog./
    17.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 9
    18.00 Za śp. Józefa Makowskiego

  • czw
    12
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    17.00 Za śp. Zygmunta Pytel w 22 r. śm.
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 10
    18.00 Za śp. Władysława Ziemickiego

  • pt
    13
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    7.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 11
    7.00 Za śp. Feliksa Kozłowskiego w 1 r. śm, Kazimierza Kozłowskiego i Eugenię Kozłowską
    18.00 BIERZMOWANIE

  • sob
    14
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /pog./
    12.30 Chrzty: Aleksander i Natalia
    17.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 12
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./

  • nie
    15
    Kwi
    2018

    8.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 13
    9.30 Za śp. Tadeusza Felczak w 2 r. śm.
    11.00 Za śp. Teresę Lewandowską /pog./
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Bożenę Jankowską w 7 r. śm.
    18.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego /pog./
    20.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./

  • pon
    16
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Andrzeja Pawlak
    17.00 Za śp. Mirosława Radomskiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 14
    18.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./

  • wt
    17
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika /pog./
    17.00 O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Mateusza z okazji urodzin oraz rozpoczynających się egzaminów gimnazjalnych
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 15
    18.00 Za śp. Jana i Agnieszkę Kaczorowskich oraz rodzinę Kaczorowskich

  • śr
    18
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Annę Szopską /pog./
    17.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 16
    18.00 Za śp. Władysława Jankowskiego

  • czw
    19
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /pog./
    17.00 Za śp. Józefa Strzeleckiego i Stanisława Kopcińskiego
    18.00 Za śp. Stanisława Pałka w 21 r. śm.
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 17

  • pt
    20
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    17.00 Za śp. Renatę Matusiak w 2 r. śm. /od koleżanek z pracy/
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 18
    18.00 Za śp. Jana Słoma oraz Mariannę i Stanisława Słoma

  • sob
    21
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    12.30 Chrzty: Julia
    17.00 W intencji małżonków Lidii i Bogdana Rogalskich z okazji 30 r. zawarcia sakramentu małżeństwa
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 19
    18.00 Za śp. Jerzego Żukowskiego /pog./

  • nie
    22
    Kwi
    2018

    8.00 Za śp. Mariannę /4 r. śm./ i Antoniego /20 r. śm./ Wójcików
    9.30 Za śp. Mariannę i Czesława Rychlińskich
    11.00 Za śp. Piotra Szymańskiego w 23 r. śm., Ryszarda Szymańskiego w 9 r. śm., Rodziców Mariannę i Stanisława Kozimińskich i rodzinę Witczewskich
    12.30 W intencji Parafian – chrzty: Aleksander, Bartosz i Michał
    16.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 20
    20.00 O przemianę serca osoby Bogu wiadomej

  • pon
    23
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 21
    17.00 Za śp. Wojciecha Kijek, jego Rodziców Franciszkę i Stanisława Kijek oraz rodzeństwo
    18.00 Za śp. Marka Radaszkiewicza
    18.00 Za śp. Jerzego Muras

  • wt
    24
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    17.00 Za śp. Jadwigę Kobuszewską w 4 r. śm.
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 22
    18.00 Za śp. Annę Szopską /pog./

  • śr
    25
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    17.00 O Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia dla męża
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 23
    18.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /pog./

  • czw
    26
    Kwi
    2018

    7.00
    17.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 24
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego

  • pt
    27
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Henryka Basiewicza w 1 r. śm.
    17.00 Za śp. Honoratę i Sławomira Kowalskich, Czesława i Janinę Kania oraz Jadwigę Misiak
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 25
    18.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./

  • sob
    28
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./
    12.30 Chrzty: Nicola, Zuzanna, Szymon, Leon i Maja
    14.00 Ślub: Piotr Domański i Małgorzata Kłys
    17.00 Dziękczynna z okazji 13 urodzin Oli i Natalii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich Rodziców
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 26
    18.00 O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Roberta Szuflińskich w 1 r. ślubu

  • nie
    29
    Kwi
    2018

    8.00 Za śp. Rodziców Jabłońskich i Jerzego Jabłońskiego oraz dziadków Szczypińskich
    9.30 Za śp. Katarzynę Muzyka w 22 r. śm.
    11.00 Za śp. Rodziców Irenę i Stefana Szymańskich i brata Andrzeja [po Mszy św. chrzest: Kornelia] 12.30 W intencji Parafian – chrzty: Nikodem i Anna
    16.00 Za śp. Łukasza Warczakowskiego w 10 r. śm.
    18.00 Za śp. Elżbietę Piotrowską-Sowa w 5 r. śm.
    20.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 27

  • pon
    30
    Kwi
    2018

    7.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika /pog./
    17.00 Za śp. Józefa Kotarskiego w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 28
    18.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./

  • wt
    01
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Romana Klasiaka /pog./
    17.00 Za śp. Halinę Kruszewską w 5 r. śm., Tadeusza i Pawła Kruszewskich
    18.00 Za śp. Grzegorza Dorobek /w 1 r. śm./ i zmarłych z rodziny Lisowskich
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 29

  • śr
    02
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Zygmunta Załęskiego /imieninowa/
    17.00 Za śp. Zygmunta Kaniewskiego /imieninowa/
    18.00 Za śp. Natalię Dobrowolską – greg. 30
    18.00 Za śp. Mieczysława Rusin w 32 r. śm.

  • czw
    03
    Maj
    2018

    8.00 Za śp. Zygmunta Kosek w 10 r. śm.
    9.30 Za śp. Siostrę Olę i Rodziców Elżbietę i Władysława Woźniak
    11.00 W intencji Ojczyzny
    11.00 w int. Jubilatów Anny i Jacka Miętkowskich z okazji 25 r. ślubu
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego

  • pt
    04
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /pog./
    17.00 Ślub: Kamil Markowski i Justyna Makowska
    18.00 Za śp. Henryka Basiewicza w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./

  • sob
    05
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Męża Tadeusza Olszewskiego w 2 r. śm.
    12.30 Chrzty: Oliwier
    17.00 Za śp. Rodziców Stanisławę i Antoniego Gościniak oraz Rodziców chrzestnych Maksjan
    18.00 Za śp. Zbigniewa Garlickiego w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Barbarę Bulasińską w 6 r. śm.

  • nie
    06
    Maj
    2018

    8.00 Za śp. Mirosława Lubowiedzkiego/ w 26 r. śm./ i Rodziców
    9.30 Za śp. Zygmunta Jóźwiaka
    11.00 Za śp. Henryka i Zdzisławę Danowskich
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Zofię Strzelecką
    18.00 Za śp. Zofię Pawłowską
    20.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./

  • pon
    07
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Michała Niedzielaka w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Michała Gogół w 6 r. śm.
    18.00 Za śp. Stanisława Szczepańskiego

  • wt
    08
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./
    17.00 Za śp. Stanisława Muras i Stanisława Kazimierczaka
    18.00 Za śp. Jerzego, Stanisława, Sergiusza i Ninę Pałka
    18.00 Za śp. Stanisławę Milewską

  • śr
    09
    Maj
    2018

    7.00 O szczęśliwy przebieg operacji dla Haliny
    17.00 Za śp. Władysława Kołodziejczyka w 31 r. śm.
    18.00 Za śp. Rodziców Fabirkiewiczów i Polańczyków w 50 r. śm. Jana Fabirkiewicza
    18.00 Za śp. Zofię i Jana Dylewskich oraz Helenę i Stanisława Szewczyk

  • czw
    10
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika /pog./
    17.00 W intencji Janiny Korzeniewskiej z okazji 90 r. urodzin
    18.00 Za śp. Krystynę Domaniewską w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Mariannę Pełka w 8 r. śm. oraz Stanisława i Józefa Pełka

  • pt
    11
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Janinę Bondar /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Leszka Bartos w rocznicę śmierci
    18.00 Za śp. Zofię i Mirosława Krawczyńskich

  • sob
    12
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    12.30 Chrzty: Eliza, Wojciech
    17.00 Za śp. Zofię i Teodora Walczak, dziadków Maszendów i pozostałych zmarłych z rodziny
    18.00 Za śp. Ericha Klausa Kutza /pog./
    18.00 Za śp. Salomeę Januszewską /pog./

  • nie
    13
    Maj
    2018

    8.00 Za śp. Bogdana Budzyńskiego
    9.30 Za śp. Henryka i Mariannę Kłysiaków oraz Antoniego i Jadwigę Chochołów
    10.30 Uroczystość I Komunii Świętej
    12.30 Uroczystość I Komunii Świętej
    16.00 Za śp. Jacka Świderskiego
    18.00 Za śp. Stanisława, Zofię, Janinę i Józefa Salamądrych i zmarłych z ich rodzin
    20.00 Za śp. Agatę Zabielską w 5 r. śm., Rodziców Tadeusza i Zofię Wyrębkowskich oraz Rodzeństwo Teresę i Henryka

  • pon
    14
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    17.00 Za śp. Helenę Popiacką /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Jadwigę Kamińską
    18.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /1 popogrzebowa/

  • wt
    15
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./
    17.00 Za śp. Bogusławę Śmiałecką i Rodziców Rozalię i Henryka Gościniaków oraz Rodziców Annę i Zdzisława Paczkowskich
    18.00 Za śp. Zofię Czowgan w 6 r. śm.
    18.00 Za śp. Rodziców Józefa i Halinę Malickich w 4 r. śm. Józefa

  • śr
    16
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Eugeniusza Bartnika /pog./
    18.00 Za śp. Stefana Grabowskiego w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /pog./

  • czw
    17
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Jerzego Bagińskiego /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego
    18.00 Za śp. Zbigniewa Przybylskiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./

  • pt
    18
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Irenę Choińską /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Teresę Alicję Sadłowską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Dziadków Sochockich i rodzinę Ignaczak
    18.00 Za śp. Rodziców Leokadię i Mariana Jankowskich oraz brata Andrzeja Jankowskiego

  • sob
    19
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    12.30 Chrzty: Marcel, Max Jan
    17.00 Za śp. Krzysztofa Perka w 5 r. śm.
    18.00 Za śp. Kasię, Krystynę, Pawła Wojtysiak
    18.00 Za śp. Zofię i Bronisława Korzeniewskich, Henrykę Osicką i Jana Korzeniewskiego

  • nie
    20
    Maj
    2018

    8.00 Za śp. Piotra Kęsego, Walerię, Genowefę i Józefa Kęsych oraz Czesława Królikowskiego
    9.30 Za śp. Jadwigę i Zenobiusza Maćkowskich oraz brata Andrzeja Maćkowskiego
    10.30 Uroczystość I Komunii Świętej
    12.30 Uroczystość I Komunii Świętej
    16.00 Za śp. Jadwigę Kamińską w 10 r. śm.
    18.00 Za śp. Łukasza Pakulskiego w 6 r. śm.
    20.00 Za śp. Czesława i Mariannę Rychlińskich

  • pon
    21
    Maj
    2018

    7.00 Dantis ks. Dziekana
    17.00 Za śp. Jerzego Muras w 26 r. śm.
    18.00 Za śp. Elżbietę Pawlak
    18.00 Za śp. Józefa Stawickiego w 15 r. śm.

  • wt
    22
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Zofię i Stanisława Mierzejewskich
    18.00 Za śp. Cezarego Figata z ok. urodzin
    18.00 Za śp. Marka Dziergowskiego /pog./

  • śr
    23
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Alojzego Lewandowskiego /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    18.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego

  • czw
    24
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Włodzimierza Pabian /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Janinę Bondar /pog./
    18.00 Za śp. Zmarłych z Rodziny Niemczewskich i Grzegorzewskich
    18.00 Za śp. Czesławę i Stefana Konop, Krystynę i Macieja Filipowicz oraz Kazimierę Góralczyk

  • pt
    25
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    17.00 Za śp. Czesławę i Kazimierza Małkowskich
    18.00 Za śp. Rodziców Władysława i Teresę Dobiesz i Dziadków Walentego i Józefę Pydyn
    18.00 Za śp. Rodziców Teresę i Władysława Kwiatkowskich

  • sob
    26
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Rodziców Antoniego i Feliksę Miklewskich
    12.30 Chrzty: Tymoteusz, Szymon, Kaja, Szymon
    17.00 Ślub: Thomas Schlenker i Malwina Pejta
    18.00 Za śp. Lucjana i Franciszkę Bujalskich
    18.00 Za śp. Rodziców Kubera i Szpiek: Stanisławę, Mieczysława, Józefę i Stefana

  • nie
    27
    Maj
    2018

    8.00 Za śp. Helenę, Józefę, Tadeusza, Krzysztofa i Michała Czerw oraz Wiktorię Kubińską
    9.30 Za śp. Mariana, Małgorzatę i Sylwestra Rojewskich oraz Lucynę, Stanisława, Kamila i Zbigniewa Pytlak
    10.30 Uroczystość I Komunii Świętej
    12.30 Za Parafian – chrzty: Aleksandra, Jerzy
    16.00 Za śp. Zygmunta Kruszyńskiego w 8 r. śm.
    18.00 Za śp. Mieczysława Garbarczyk
    20.00 Za śp. Honoratę Seweryniak w 1 r. śm. i Jerzego Seweryniak

  • pon
    28
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Annę Budnicką w 8 r. śm.
    17.00 Za śp. Tadeusza Kobiereckiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Roberta Bodęga /pog./
    18.00 Za śp. Danutę Kierzkiewicz w 3 r. śm.

  • wt
    29
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Anielę Szymankiewicz w 5 r. śm.
    17.00 Za śp. Rodziców Jadwigę i Tadeusza Matusiak oraz Tatę Kazimierza Zydorczak
    18.00 Za śp. Franciszkę Michalak
    18.00 Za śp. Janinę i Stefana Dorobek, Stefana i Krzysztofa Matyńka oraz dziadków Zalewskich i Dorobek

  • śr
    30
    Maj
    2018

    7.00 Za śp. Pawła Chojnackiego /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Marię Miszczyńską w 9 r. śm.
    18.00 Za śp. Helenę Popiacką /pog./

  • czw
    31
    Maj
    2018

    8.00 Za śp. Czesława Piórkowskiego i Ewelinę Staniszewską
    9.00 Za śp. Leszka Woronieckiego
    11.00 W intencji Parafian – Procesja
    18.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./

  • pt
    01
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 1/
    17.00 Ślub: Stefan Makowiecki i Aleksandra Marciniak
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    18.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny Nowakowskich

  • sob
    02
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Marię Sobótka /1 popogrzebowa/
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji 1. soboty
    12.30 Chrzest: Tymoteusz
    17.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 2/
    18.00 Za śp. Jadwigę /1 r. śm./ i Stanisława Kozłowskich oraz Rodziców Kazimierę i Władysława Kardynał
    18.00 Za śp. Rodziców Wiesławę i Zdzisława Niklewicz oraz Rodziców Irenę i Sylwestra Janiszewskich

  • nie
    03
    Cze
    2018

    8.00 Za śp. Teresę i Bronisława Osieckich
    9.30 Za śp. Eugeniusza i Helenę Rochowicz oraz Apolonię i Władysława Rudzińskich
    11.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 3/
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Janinę i Zygmunta Bartkiewicz
    18.00 Za śp. Waldemara Niecikowskiego
    20.00 Za śp. Rodziców Marię i Czesława Grzegorczyk oraz Rodziców Henrykę i Jana Koelner

  • pon
    04
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    17.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 4/
    18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dominika w 6 r. urodzin
    18.00 Za śp. Teresę Sadłowską /pog./

  • wt
    05
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 5/
    17.00 Za śp. Wojciecha Kijek, jego Rodziców Franciszkę i Stanisława Kijek oraz rodzeństwo
    18.00 Za śp. Stanisławę i Tomasza Więcek oraz Sabinę i Zygmunta Zimnych
    18.00 Za śp. Irenę Kicińską /1 popogrzebowa/
    Po Mszy św. chrzest: Adam

  • śr
    06
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./
    17.00 Za śp. Izabelę Rutecką /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 6/
    18.00 Za śp. Jerzego Bagińskiego /pog./

  • czw
    07
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./ i Janinę Borawską w 26 r. śm.
    17.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 7/
    18.00 Za śp. Wiesława Kuźniewskiego
    18.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /pog./

  • pt
    08
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 8/
    17.00 Za śp. Lecha Sieradzkiego
    18.00 Za śp. Józefa Maliszewskiego /10 r. śm./ i zmarłych z rodziny Szałkowskich i Maliszewskich
    18.00 Za śp. Stanisława Fryc w 20 r. śm.

  • sob
    09
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Janinę Bodnar /pog./
    10.00 Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego
    12.00 Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Po Mszy św. chrzest: Antoni
    13.30 Chrzty: Maja i Ayla Lexi
    17.00 Za śp. Witolda /5 r. śm./, Jadwigę i Bolesława Sulińskich oraz Natalię, Edmunda i Jacka Opulskich
    18.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 9/

  • nie
    10
    Cze
    2018

    8.00 Za śp. Kazimierę Kroczewską i Tadeusza Hejcelman
    9.30 Za śp. Józefa Rudowskiego w 58 r. śm.
    11.00 Za śp. Dziadków Józefę i Jana Bejger, Annę i Stanisława Kotlarz, Wiesławę i Jana Kotlarz oraz zmarłych z rodziny Błażejewskich i Bejger
    12.30 Za Parafian – chrzty: Zuzanna, Amelia, Zoja i Patryk
    16.00 Za śp. Wiesława Kędzierskiego /5 r. śm./, Rodziców Mariannę i Bolesława Szostek, teścia Stanisława, braci Mieczysława i Ryszarda
    18.00 Za śp. Piotra i Krystynę Chojnackich w 1 r. śm. Piotra
    20.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 10/

  • pon
    11
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Helenę Popiacką /pog./
    17.00 Za śp. Zofię Terebińską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 11/
    18.00 Za śp. Alojzego Lewandowskiego /pog./

  • wt
    12
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Koletę Szymborską /1 popogrzebowa/
    17.00 Za śp. Andrzeja Jasińskiego, Rodziców Stanisławę i Józefa Jeznach oraz Tadeusza Jeznach
    18.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 12/
    18.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./

  • śr
    13
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 13/
    17.00 Za śp. Grażynę Dębską /5 r. śm./ i syna Krzysztofa
    18.00 Za śp. Henryka Putyrę i Marię Kwiatkowską
    18.00 Za śp. Genowefę Kowalczuk w 34 r. śm.

  • czw
    14
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Stanisławę Milewską w 1 r. śm.
    17.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 14/
    18.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./
    18.00 Za śp. Irenę Choińską /pog./

  • pt
    15
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 15/
    15.00 Ślub: Łukasz Chodubski i Agnieszka Konarska
    17.00 Ślub: Krystian Zatorski i Beata Nowak
    18.00 Za śp. Jolantę Waśniewską
    18.00 Za śp. Rodziców Jana /25 r. śm./ i Zofię Żółtowskich oraz brata Kazimierza Żółtowskiego

  • sob
    16
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 16/
    12.30 Chrzty: Alan, Maksym, Emma Lena
    16.00 Ślub: Łukasz Chrobot i Magdalena Bartnik
    17.00 Ślub: Przemysław Makowski i Sylwia Kamińska
    18.00 Ślub: Dawid Balcerzak i Marta Lis
    19.00 O Boże błogosławieństwo dla mamy i babci w 90 r. urodzin

  • nie
    17
    Cze
    2018

    8.00 Za śp. Rodziców Kazimierę i Walentego Bruchajzer oraz Kazimierza Wawrzyniak
    9.30 Za śp. Adama Ciesielskiego w 17 r. śm. i zmarłych z rodziny Ciesielskich, Góreckich i Mateusiaków
    11.00 Za śp. Zdzisława Grzegorzewskiego w 9 r. śm.
    11.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 17/
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Janinę i Jana Cieślak oraz Rodziców Kapelańskich
    18.00 Za śp. Weronikę Pawłowską
    20.00 Za śp. Mieczysława Ratajczyka w 2 r. śm.

  • pon
    18
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /pog./
    17.00 Za śp. Janinę Wielgus
    18.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 18/
    18.00 Za śp. Jerzego Bagińskiego /pog./

  • wt
    19
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./
    17.00 Za śp. Grzegorza Kowalczyka
    18.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 19/
    18.00 Za śp. Janinę Bodnar /pog./

  • śr
    20
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    17.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 20/
    18.00 Za śp. Rodziców Romualdę i Jana Kruszewskich i Jerzego Kruszewskiego
    18.00 Za śp. Włodzimierza Pabian /pog./

  • czw
    21
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 21/
    17.00 O umocnienie wiary i Boże błogosławieństwo dla Szymona i jego Rodziców
    18.00 Za śp. Pawła Strześniewskiego, Zofię Fabisiak, Lucjana Fabisiak i Mariannę Strześniewską
    18.00 Za śp. Wandę Bedyk w 8 r. śm.

  • pt
    22
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Artura Bachmana
    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 22/
    17.00 Za śp. Wandę Najmrocką /im./
    18.00 Za śp. Józefę i Juliana Gajewskich
    18.00 Za śp. Rodziców Władysławę i Jana Grzelak oraz rodzeństwo

  • sob
    23
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Janinę i Stefana Dorobek, Stefana i Krzysztofa Matyńka oraz dziadków Zalewskich i Dorobek
    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 23/
    12.30 Chrzty: Kornelia, Katarzyna
    17.00 Ślub: Mariusz Florczak i Klaudia Różycka + chrzest: Stanisław
    18.00 Za śp. Lucjana i Franciszkę Bujalskich oraz Stanisława Bańka
    18.00 Za śp. Zenona Karaszewskiego /im./

  • nie
    24
    Cze
    2018

    8.00 Za śp. Jana Majewskiego
    9.30 Za śp. Zbigniewa Grzybowskiego w 3 r. śm.
    11.00 Za śp. Jana Różańskiego
    11.00 Za śp. Wiesława Nowak
    12.30 Za Parafian – chrzty: Aleksander, Jan, Marcel, Liliana
    12.30 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 17/
    16.00 Za śp. Szczepana Ziółkiewicza w 22 r. śm.
    18.00 Za śp. Władysława i Barbarę Tolak i Bogdana Tolak
    20.00 Za śp. Rodziców Danutę i Jana Żaglewskich /im./

  • pon
    25
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Janinę i Eugeniusza Wołowicz
    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 25/
    17.00 Za śp. Teresę Filińską /pog./
    18.00 Za śp. Jana Lemańskiego
    18.00 Za śp. Anielę i Zygmunta Kosińskich

  • wt
    26
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 26/
    17.00 W intencji nowożeńców Aleksandry i Stefana Makowieckich
    18.00 Za śp. Marię Sobótka /pog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Wiśniewskiego /urodzinowa/

  • śr
    27
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 27/
    17.00 Za śp. Irenę Kicińską /pog./
    18.00 Za śp. Krystynę Reszka /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Władysława Domańskiego

  • czw
    28
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 28/
    17.00 Za śp. Izabelę Rutecką /pog./ i Ireneusza Ruteckiego
    18.00 Za śp. Wiesławę Mielnikow w 1 r. śm.

  • pt
    29
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 29/
    17.00 Za śp. Halinę Bratkowską w 10 r. śm., Ignacego Bratkowskiego w 24 r. śm., Jóefa i Andrzeja Bratkowskich
    18.00 Za śp. Piotra Karwowskiego /im./
    18.00 Za śp. Piotra Kęsego

  • sob
    30
    Cze
    2018

    7.00 Za śp. Jana Ciałkowskiego /greg. 30/
    12.30 Chrzty: Gabriela, Jan
    16.00 Ślub: Piotr Bachman i Aleksandra
    17.00 Ślub: Dawid Krosta i Aleksandra Grabowska
    18.00 Za śp. Adelę Sacharczuk
    18.00 Za śp. Alinę i Eugeniusza Reich
    19.00 Ślub: M. Pietrzak i B. Grzelak

  • nie
    01
    Lip
    2018

    8.00 Za śp. Wojciecha Jankowskiego i Aleksandra Jankowskiego
    9.30 Za śp. Piotra, Ryszarda, Władysława i Annę Szymańskich i Rodziców Kozimińskich
    11.00 Za śp. Jolantę Waśniewską, Po Mszy św. chrzest: Kalina
    12.30 Za Parafian
    18.00 Za śp. Halinę i Jana Melkowskich
    20.00 Za śp. Marka Dudkiewicza oraz Danutę i Kazimierza Dyszkiewicz i ich Rodziców

  • pon
    02
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Janinę Bodnar /pog./
    18.00 Za śp. Rodziców Władysława i Teresę Kwiatkowskich

  • wt
    03
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./
    18.00 Za śp. Kazimierza Strzelczaka w 5 r. śm.

  • śr
    04
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /pog./
    18.00 Za śp. Wiesławę Rogalską w 5 r. śm.

  • czw
    05
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Jerzego Bagińskiego /pog./
    18.00 Za śp. Mieczysława Sokołowskiego

  • pt
    06
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Irenę Choińską /pog./
    18.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /pog./

  • sob
    07
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji 1. soboty
    17.00 Ślub: Krzysztof Antosik i Aneta Zglinicka
    18.00 Tadeusza Leśniewskiego w 18 r. śm.

  • nie
    08
    Lip
    2018

    8.00 Za śp. Rodziców Aleksandrę i Ryszarda Kowalkowskich oraz Dziadków Mariannę i Wincentego Tyszka
    9.30 Za śp. Franciszkę i Bolesława Żółtowskich w 14 r. śm.
    11.00 Za śp. męża Damazego i syna Tomasza Kocięda
    12.30 Za Parafian; Chrzest: Kornelia, Nikola, Stanisław i Adam
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    20.00 Za śp. Mieczysława Pędraszewskiego w 25 r. śm.

  • pon
    09
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Sadłowską /pog./
    18.00 Za śp. Rodziców Klarę i Leona Szczęsnych

  • wt
    10
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Pawła Chojnackiego /pog./
    18.00 Za śp. Wandę Nowak /1 popogrzebowa/

  • śr
    11
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Janinę Bondar /pog./

  • czw
    12
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Włodzimierza Pabian /pog./
    18.00 Za śp. Dariusza i Elżbietę Czubak

  • pt
    13
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Barbarę Dworaczek /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./

  • sob
    14
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /pog./
    12.30 Chrzest: Kacper
    16.00 Ślub: Radosław  i Justyna
    17.00 Ślub: Mariusz i Aleksandra
    18.00 Za sp. Piotra Łukaszewskiego /6 r. śm./ oraz Cecylię i Wiesława Łukaszewskich

  • nie
    15
    Lip
    2018

    8.00 Za śp. Stefana Przybyszewskiego w 1 r. śm.
    9.30 Za śp. Józefę i Stefana Szpiek w 20 r. śm. oraz dziadków Kukowskich
    11.00 Za śp. Lecha Jamrowskiego
    12.30 Za Parafian; Chrzest: Amelia
    18.00 Za śp. Henryka Chrząszczyka
    20.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./

  • pon
    16
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Ryszarda Głoś /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Rodziców Julię i Józefa Chojnowskich oraz Zefirynę Chojnowską w 19 r. śm.

  • wt
    17
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Jerzego Bagińskiego /pog./
    18.00 Za śp. Bogdana Szymańskiego, Kazimierę i Romana Szymańskich

  • śr
    18
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Elżbietę Plebaniak /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./

  • czw
    19
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Halinę Kaszubską w 4 r. śm., Rodziców Mariannę i Józefa Kawałek i Irenę Kawałek oraz Bogdana Kacprowicza
    18.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /pog./

  • pt
    20
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Sadłowską /pog./
    18.00 Za śp. Czesława Koblę

  • sob
    21
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./
    12.30 Chrzest: Alan
    17.00 Ślub: Krzysztof i Beata
    18.00 Za śp. Zofię Annę Grabarczyk /1 popogrzebowa/

  • nie
    22
    Lip
    2018

    8.00 Za śp. Natalię Rudowską w 30 r. śm.
    9.30 Za śp. Wiesława Pikulskiego w 2 r. śm.
    11.00 Za śp. Rodziców Władysławę i Adama Biegańskich oraz Jadwigę i Tadeusza Panek
    12.30 Za Parafian – chrzest: Mateusz, Krzysztof, Leon, Antoni, Leon
    18.00 Za śp. Mariana, Małgorzatę i Sylwestra Rajewskich oraz Lucynę, Stanisława, Kamila i Zbigniewa Pytlak
    20.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin i imienin dla Grażyny, Krystyny i Henryki oraz o uwolnienie od złego ducha

  • pon
    23
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    18.00 Za śp. Irenę Choińską /pog./

  • wt
    24
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Włodzimierza Pabian /pog./
    18.00 Za śp. Henryka Domańskiego i zmarłych z jego rodziny

  • śr
    25
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Pawła Chojnackiego /pog./
    18.00 Za śp. Krzysztofa Rudkowskiego

  • czw
    26
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Janinę i Antoniego Kuligowskich i Romana Kuligowskiego
    18.00 Za śp. Grażynę Majewską-Poleszak i Annę Majewską

  • pt
    27
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /pog./
    18.00 Za śp. Artura Bachmana /pog./

  • sob
    28
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Adama i Henrykę Plewińskich oraz teścia Ryszarda Kantonowskiego
    12.30 Chrzest: Laura
    18.00 Za śp. Zbigniewa Dynowskiego w 3 r. śm.

  • nie
    29
    Lip
    2018

    8.00 Za śp. Roberta i Zbigniewa Jemkie
    9.30 Za śp. Rodziców Adamkowskich, dziadków Przemyłskich i Wiesława Przemyłskiego
    11.00 Za śp. Józefa Kuzon w 2 r. śm., Rodziców Wacława i Helenę oraz brata Wacława Rakowskich
    12.30 Za Parafian – chrzest: Zofia
    18.00 Za śp. Edmunda i Eleonorę Grzelak oraz brata Edmunda Grzelak
    20.00 Za śp. Jerzego Gątarka w 4 r. śm.

  • pon
    30
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./
    18.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /pog./

  • wt
    31
    Lip
    2018

    7.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /pog./
    18.00 Za śp. Andrzeja Domińskiego w 1 r. śm.

  • śr
    01
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Jerrzego Bagińskiego /pog./
    18.00 Za śp. Genowefę i Saturnina Kelm w 20 r. śm. Saturnina
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /1 popogrzebowa/

  • czw
    02
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./
    7.00 Za śp. Lucjana Małeckiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Teresę Sadłowską /pog./

  • pt
    03
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. O łaskę chrzty dla Zosi i Małgosi
    18.00 Za śp. Renatę Welenc w 6 r. śm.

  • sob
    04
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Danutę Grabias w 2 r. śm.
    8.00 Wynagradzająca NSNMP z racji 1 soboty miesiąca
    18.00 Ślub: Łukasz i Dominika

  • nie
    05
    Sie
    2018

    8.00 Za śp. Rodziców Irenę i Józefa Kryszczak oraz siostrę Mariannę Kaczmarczyk
    9.30 Za śp. Łukasza Strzeleckiego w 4 r. śm. oraz Jana Dobiesz i Piotra Jankowskiego
    11.00 Za śp. Janinę Kopcińską
    12.30 Za Parafian
    18.00 Za śp. Stanisława Szczodrowskiego w 16 r. śm.
    20.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Konrada i Kingi oraz ich dzieci

  • pon
    06
    Sie
    2018

    7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Haliny Ścieglur z mężem i Moniką oraz Haliny Mazur z synami
    18.00 Za śp. Tadeusza Karpińskiego w 9 r. śm., Rodziców Karpińskich oraz synową Halinę Karpińską

  • wt
    07
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Mieczysława i Aleksandrę Poleszaków
    18.00 Za śp. Katarzynę Jędrzejewską /pog./

  • śr
    08
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Marię Sobótka /pog./
    18.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /pog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /pog./

  • czw
    09
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Zygmunta Szymankiewicza
    18.00 Za śp. Włodzimierza Pabian /pog./

  • pt
    10
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Pawła Chojnackiego /pog./
    18.00 Za śp. Jerzego Bagińskiego /pog./

  • sob
    11
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Joannę Welenc-Antczak oraz zmarłych z rodziny Rydzewskich i Welenców
    12.30 Chrzest: Zofia
    16.00 Ślub: Kamil i Paulina
    17.00 Ślub: Kamil i Anna
    18.00 Za śp. Waldemara Czarneckiego w 4 r. śm.
    19.00 Ślub: Grzegorz i Katarzyna

  • nie
    12
    Sie
    2018

    8.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii Motylińskiej w 36 r. urodzin
    9.30 Za śp. Tadeusza Włodarskiego w 24 r. śm.
    11.00 Za śp. Jana Szatkowskiego
    12.30 Za Parafian – chrzest: Maria
    18.00 Za śp. Jana Szczepańskiego
    20.00 Za śp. Feliksa Masajada w 25 r. śm. i Klarę Masajada w 23 r. śm.

  • pon
    13
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Wiesława Kuźniewskiego
    18.00 Za śp. Annę i Feliksa Ciuchta

  • wt
    14
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /pog./
    18.00 Za śp. Krystynę Sadowską w 3 r. śm.

  • śr
    15
    Sie
    2018

    8.00 Za śp. Marię Kwiatkowską
    9.30 Za śp. Stefanę i Wacława Adamskich
    11.00 Za śp. Krzysztofa, Czesława i Mariannę Lugalińskich oraz Edwarda Wiśniewskiego, Chrzest: Zuzanna
    12.30 Za Parafian
    18.00 Za śp. Mariusza Hajskiego w 12 r. śm.
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /pog./

  • czw
    16
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Zygmunta Wójcickiego w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Hieronima Niepogoda, siostrę Mariannę, Rodziców Niepogoda oraz Rodziców Zawiślańskich

  • pt
    17
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /pog./
    18.00 Za śp. Stanisławę Fuz w 3 r. śm., Jana i Walentynę Fuz

  • sob
    18
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Rodziców Władysławę i Stanisława oraz braci Kazimierza, Jana i Czesława Kajkowskich
    17.00 Za śp. Danielę Wiśniewską
    18.00 Ślub: Jarosław i Anna

  • nie
    19
    Sie
    2018

    8.00 Za śp. Helenę Gajos z okazji 90 r. ur.
    9.30 Za śp. Krzysztofa Lewandowskiego
    11.00 Za śp. Alfredę i Jana Gębura i dziadków Sieradzkich
    12.30 Za Parafian
    18.00 Za śp. Wiesława Żółtowskiego w 7 r. śm.
    20.00 Za śp. Jana Łazarskiego w 1 r. śm.

  • pon
    20
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Sadłowską /pog./
    18.00 Za śp. Tadeusza i Stanisławę Kokosza

  • wt
    21
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Stanisława Kobuszewskiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Kazimierę Lewandowską im.
    18.00 Za śp. Rodziców Stanisławę i Kazimierza Król w rocznicę śm. i Mirosława Król

  • śr
    22
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Ewę Bogumiłę Dymek /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Zbigniewa Rutkowskiego
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /pog./

  • czw
    23
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /pog./
    18.00 Za śp. Pawła Chojnackiego /pog./
    18.00 Za śp. Helenę Reszka /1 popogrzebowa/

  • pt
    24
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Krystynę Reszka /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Rodziców Stanisławę i Kazimierza Kędzierskich i Mirosława Króla

  • sob
    25
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /pog./
    12.30 Chrzty: Jakub, Marcel i Tymon
    17.00 Ślub: Łukasz i Renata
    18.00 Za śp. Zygmunta Araś w 24 r. śm., Wiesława, Zdzisława i Stanisława Araś

  • nie
    26
    Sie
    2018

    8.00 Za śp. Annę i Stanisława Golasa oraz Barbarę i Jzefa Szcześniak
    9.00 Za śp. Mariannę i Edwarda /21 r. śm./ Sobczaków oraz Teresę Sobczak
    11.00 O Boże błogosławieństwo dla Julii Krzemińskiej z okazji 2 r. urodzin
    12.30 Za Parafian – chrzest: Borys i Kacper Paweł
    18.00 Za śp. Leszka Daniell /2 r. śm./, Rodziców Ryszarda i Karolinę Daniell oraz babcię Annę Awroamow
    20.00 Za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Józefa o łaskę zaufania Bogu dla rodziny Bogu wiadomej

  • pon
    27
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Marię Sobótka /popog./
    7.00 Za śp. Stanisława Dąbek /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Piotra Czarneckiego /popog./

  • wt
    28
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Izabelę Rutecką /popog./
    18.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /popog./
    18.00 Za śp. Włodzimierza Jeziaka /1 popogrzebowa/

  • śr
    29
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Krystynę Reszka /popog./
    18.00 Za śp. Annę Świątek
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    30
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Rodziców Natalię i Franciszka, braci: Ireneusza i Lecha oraz bratową Teresę Barygów
    18.00 Za śp. Annę /imieninowa/
    18.00 O dary Ducha Świętego w nauce dla Bartosza i Franciszka oraz błogosławieństwo dla Rodziców

  • pt
    31
    Sie
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Sadłowską /popog./
    18.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /popog./

  • sob
    01
    Wrz
    2018

    7.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo w 36 r. ślubu dla Jadwigi i Krzysztofa Grzymkiewicz oraz ich dzieci i wnuków
    8.00 Wynagradzające NSNMP z racji I soboty miesiąca
    12.30 Chrzty: Julia i Julian
    17.00 Za śp. Leokadię i Franciszka Czekaj
    18.00 Za śp. Tadeusza, Sabinę i Zenona Ziembińskich oraz Barbarę Dobrską
    18.00 Za śp. Rodziców Justynę i Czesława Nowakowskich oraz Czesława i Justynę w 5 r. śm.

  • nie
    02
    Wrz
    2018

    8.00 Za śp. Stefana Przybyszewskiego /im./
    9.30 Za śp. Józefę Szczutowską /w 6 r. śm./ i Wacława Szczutowskiego
    11.00 Za śp. Andrzeja Kacprzaka w 8 r. śm. i zmarłych z rodziny Kapcrzaków i Olewników
    12.30 Za Parafian
    16.00 Za śp. Bronisławę i Edmunda Puławskich oraz Józefa Miszczyńskiego
    18.00 Za śp. Krystynę Rode w 6 r. śm.
    20.00 Za śp. Stefanię Grodecką i Janinę Zuchniewicz-Różańską i Adama Różańskiego

  • pon
    03
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Benedykta Sobeckiego w 3 r. śm.
    17.00 Za śp. Zenona Żeberkiewicza w 10 r. śm.
    18.00 Za śp. Annę Świątek
    18.00 Za śp. Zenona Błaszkiewicza /1 popogrzebowa/

  • wt
    04
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./
    17.00 Za śp. Zbigniewa Skierkowskiego w 4 r. śm.
    18.00 Za śp. Józefa Tylickiego /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Zdzisława Jankowskiego w 3 r. śm.

  • śr
    05
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Zofię Terebińską /popog./
    17.00 Za śp. Irenę i Witalisa Jarzyńskich
    18.00 Za śp. Piotra Grabowskiego w 13 r. śm.
    18.00 Za śp. Ryszarda Lemanowicza w 21 r. śm. i Roberta Lemanowicza
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    06
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Koletę Szymborską /popog./
    17.00 Za śp. Teresę Kwiatkowską w 5 r. śm., Rodziców Stanisława i Jadwigę Kwiatkowskich oraz Wiesława i Bronisławę Kwiatkowskich
    18.00 Za śp. Grzegorza Suskiego w 18 r. śm., Rodziców Irenę i Stanisława Piękos oraz Marię i Tadeusza Suskich
    18.00 Za śp. Teresę Sadłowską /popog./

  • pt
    07
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Izabelę Rutecką /popog./
    17.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./
    18.00 Za śp. Krystynę Kuźniewską, Rodziców i braci Kuźniewskich
    18.00 Za śp. Marię Sobótka /popog./

  • sob
    08
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Krystynę Reszka /popog./
    12.30 Chrzest: Laura i Miłosz
    17.00 Ślub: Michał i Karina + chrzest: Luiza
    18.00 Za śp. Rodziców Szczepana i Bolesławę Filińskich, Juliana i Kazimierza Dobrzenieckich oraz za najbliższych z rodziny Filińskich
    18.00 Za śp. Rodziców Jadwigę i Władysława Ciarka oraz Henrykę i Aleksego Bartkowskich

  • nie
    09
    Wrz
    2018

    8.00 O Boże błogosławieństwo dla Adriana z okazji 18 r. urodzin
    9.30 Za śp. Elizę Zawal w 9 r. śm.
    11.00 Za śp. Hannę Bodal
    12.30 W intencji Parafian – chrzty: Jakub, Anna, Dominik, Daria, Kornelia, Antoni Łukasz
    16.00 Za śp. Lucjana /21 r. śm./ i Franciszkę Bujalskich
    18.00 Za śp. Jana Ignaczewskiego oraz zmarłych z rodziny Ignaczewskich
    20.00 Za śp. Rodziców i dziadków Szuplik

  • pon
    10
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Wandę Nowak /popog./
    17.00 Za śp. Romana Pastyrnaka w 1 r. śm.
    18.00 O Boże błogosławieństwo dla Anny i Damiana oraz ich dzieci
    18.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /popog./
    18.00 Za śp. Alicję Zajdel

  • wt
    11
    Wrz
    2018

    7.00 W intencji nowożeńców Magdaleny i Łukasza Chrobot
    17.00 Za śp. Tadeusza Andrzejczyk w 16 r. śm.
    18.00 Za śp. Elżbietę Plebaniak /popog./
    18.00 Za śp. Koletę Szymborską /popog./

  • śr
    12
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /popog./
    17.00 W intencji nowożeńców Klaudii i Mariusza Florczak
    18.00 Za śp. Janinę i Kazimierza Żak
    18.00 Za śp. Zofię Terebińską /popog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    13
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Marię Sobótka /popog./
    17.00 Za śp. Teresę Tymińską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Krystynę Reszka /popog./
    18.00 Za śp. Izabelę Rutecką /popog./

  • pt
    14
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Sadłowską /popog./
    17.00 Za śp. Tadeusza Wysokińskiego w 4 r. śm. oraz Annę i Kazimierza Krysińskich
    18.00 Za śp. Agnieszkę Maliszewską, Alicję Boćkowską oraz Rodziców Teodozję i Henryka Orłowskich
    18.00 Za śp. Dariusza Jackowskiego /1 popogrzebowa/

  • sob
    15
    Wrz
    2018

    7.00 W intencji nowożeńców Sylwii i Przemysława Makowskich
    12.30 Dopełnienie chrztu: Kacper
    16.00 Ślub: Marcin i Paulina
    17.00 W intencji nowożeńców Aleksandry i Piotra Bachmanów
    18.00 Za śp. Teresę Filińską /popog./
    18.00 Za śp. Jadwigę Pietrzak w 4 r. śm.

  • nie
    16
    Wrz
    2018

    8.00 Za śp. Mariannę i Henryka Foreńskich oraz Annę i Franciszka Kalinowskich
    9.30 Za śp. Magdalenę Biernacką w 6 r. śm.
    11.00 Za śp. Arkadiusza Gutkowskiego w 20 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Rodziców Józefa i Marię, Janinę i Mirosława oraz zmarłych z rodziny Porzyców i Bąkiewiczów
    18.00 Za śp. Edytę Żółtowską /im./
    20.00 Za śp. Wandę Nowak /popog./

  • pon
    17
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./
    17.00 Za śp. Walentego i Helenę Lorenz i zmarłych z rodziny
    18.00 Za śp. Franciszka Czekaj
    18.00 Za śp. Halinę i Józefa Gąsiewskich

  • wt
    18
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Zofię Terebińską /popog./
    17.00 O zdrowie dla córki Kasi
    18.00 Za śp. Stanisława Matusiak
    18.00 Za śp. Marię Sobótka /pog./

  • śr
    19
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Koletę Szymborską /pog./
    17.00 W intencji nowożeńców Aleksandry i Dawida Krostów
    18.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./
    18.00 Za śp. Izabelę Rutecką /popog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./

  • czw
    20
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Elżbietę Plebaniak /popog./
    17.00 Za śp. Lucjana Przykłota w 3 r. śm.
    18.00 Za śp. Barbarę i Mieczysława Grabarczyk
    18.00 Za śp. Józefa Makowskiego

  • pt
    21
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Krystynę Reszka /popog./
    17.00 Za śp. Marię Bagińską w 6 r. śm.
    17.00 Za śp. Mirosławę Klubińską w 6 r. śm. i Andrzeja Buśko w 13 r. śm.
    18.00 Za śp. Danutę, Stanisławę i Jana Fuz
    18.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./
    19.00 Ślub:

  • sob
    22
    Wrz
    2018

    7.00 W intencji nowożeńców Beaty i Krzysztofa Krajewskich
    12.30 Chrzest: Igor
    16.00 Ślub: Hubert i Monika
    17.00 Ślub: Arkadiusz i Sylwia
    18.00 Ślub: Jakub i Katarzyna

  • nie
    23
    Wrz
    2018

    8.00 Za śp. Sabinę w 13 r. śm., Ewę i Andrzeja Nowakowskich oraz zmarłych z rodziny Dziurlik
    9.30 O Boże błogosławieństwo dla Mirosława w 60 r. urodzin oraz dla rodziny Szelągowskich
    11.00 Za śp. Wiesława Ciesielskiego
    12.30 W intencji Parafian – Chrzest: Alicja
    16.00 Za śp. Bronisławę i Józefa Cieślaków i zmarłych z rodziny Cieślaków
    18.00 Za śp. Rodziców Rozalię i Bolesława Czarkowskich
    20.00 W intencji nowożeńców Magdaleny i Bartosza Grzelaków

  • pon
    24
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Filińską /popog./
    17.00 Za śp. Halinę, Józefa i Jacka Błaszkiewicz oraz Lucynę i Zbigniewa Bożek i dziadków Betkowskich
    18.00 Za śp. Andrzeja Marczaka w 2 r. śm.
    18.00 Za śp. Teresę Sadłowską /popog./

  • wt
    25
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Zofię Grabarczyk /popog./
    17.00 Za śp. Franciszka Bodal w 65 r. śm.
    18.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /popog./
    18.00 Za śp. Elżbietę /10 r. śm./ i Józefa Kukowskich

  • śr
    26
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /pog./
    17.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    18.00 Za śp. Teresę Tymińską /popog./

  • czw
    27
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Zofię Terebińską /popog./
    17.00 W intencji nowożeńców Anety i Krzysztofa
    18.00 Za śp. Barbarę Falkowską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Ryszarda Głoś /popog./

  • pt
    28
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./
    17.00 W intencji nowożeńców Justyny i Jarosława
    18.00 Za śp. Marię Sobótka /popog./
    18.00 O Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa i Barbary Stępczyńskich w 24 r. ślubu

  • sob
    29
    Wrz
    2018

    7.00 Za śp. Koletę Szymborską /popog./
    12.30 Chrzty: Adam i Krzysztof
    16.00 Ślub: Szymon i Agata
    17.00 Ślub: Kamil i Paulina
    18.00 Za śp. Piotra Stawickiego w 9 r. śm.

  • nie
    30
    Wrz
    2018

    8.00 Za śp. Rodziców Helenę i Edmunda Cytackich
    9.30 Za śp. Rodziców Stanisławę i Wacława Wojnarowskich i siostrę Emilię Ciosek
    11.00 Za śp. Andrzeja Bońkowskiego w 20 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Jana Kozińskiego w 9 r. śm.
    18.00 Za śp. Rodziców Reginę i Jana Przykłota
    20.00 Za śp. Elżbietę Plebaniak /popog./

  • pon
    01
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Ryszarda Wasilewicza /1 popogrzebowa/
    17.00 O zdrowie dla Karola Posiadłowskiego w 10 r urodzin
    18.00 Za śp. Piotra Morawskiego w 18 r. śm.
    18.00 Za śp. Kazimierza Jaroszewskiego w 19 r. śm.

  • wt
    02
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Tymińską /popog./
    17.00 W intencji nowożeńców Aleksandry i Mariusza
    18.00 Dziękczynna w 60 r. urodzin Sławomira oraz za powrót do zdrowia z prośbą o dalsze błogosławieństwo
    18.00 Za śp. Ewę Dymek /popog./

  • śr
    03
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Filińską /popog./
    17.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    18.00 Za śp. Zofię Grabarczyk /popog./
    18.00 Za śp. Krystynę Reszka /popog./

  • czw
    04
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Marię Sobótka /popog./
    17.00 Za śp. Franciszka Kamińskiego /int. Imieninowa/
    18.00 Za śp. Zofię Terebińską /popog./
    18.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./

  • pt
    05
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Ryszarda Głoś /popog./
    17.00 Za śp. Lucjana Małeckiego /popog./
    18.00 Za śp. Barbarę Skrzyńską /1 popogrzebowa/
    18.00 Za śp. Koletę Szymborską /popog./

  • sob
    06
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Marka Świtalskiego w 7 r. śm.
    12.30 Chrzest: Seweryn
    16.00 Ślub: Maciej i Marta
    17.00 Ślub: Adrian i Aneta
    18.00 Za śp. Sabinę, Wacława i Miłosza oraz dziadków Drążkiewiczów
    18.00 Za śp. Danielę Szadkowską w 2 r. śm.

  • nie
    07
    Paź
    2018

    8.00 Za śp. Stanisławę Poddenek w 12 r. śm.
    9.30 Za śp. Męża Józefa Kacprzaka w 5 r. śm.
    11.00 Za śp. Mariana, Małgorzatę i Sylwestra Rajewskich oraz Lucynę, Stanisława, Kamila i Zbigniewa Pytlak
    12.30 W intencji Parafian – KŻR
    16.00 Za śp. Marię Sobocińską w 5 r. śm. i zmarłych z rodziny Sobocińskich
    18.00 Za śp. Rodziców Stefanię i Franciszka Antoszewskich
    20.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./

  • pon
    08
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Zofię Grabarczyk /popog./
    17.00 Za śp. Rodziców Sabinę i Edwarda Maciejewskich, Rodziców Anielę i Kazimierza Ślęzak, Wiesławę Sobocińską i Weronikę i Mieczysława Maciejewskich
    18.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./
    18.00 Za śp. Zdzisława Karulewskiego oraz Rodziców i braci Sadowskich

  • wt
    09
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Tymińską /popog./
    17.00 W intencji nowożeńców Dominiki i Łukasza
    18.00 Za śp. Tomasza Domańskiego w 7 r. śm.
    18.00 Za śp. Stanisława Kobuszewskiego /popog./

  • śr
    10
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Koletę Szymborską /popog./
    17.00 Za śp. Joannę Sztreker /popog./
    18.00 Za śp. Marię Sobótka /popog./
    18.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /popog./

  • czw
    11
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /popog./ i Włodzimierza w 11 r. śm.
    17.00 Za śp. Jana Kawieckiego w 6 r. śm.
    18.00 Za śp. Lucjana Małeckiego /popog./
    18.00 Za śp. Ryszarda Głoś /popog./

  • pt
    12
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Zofię Terebińską /popog./
    17.00 Za śp. Stanisława Kazimierczaka w 23 r. śm.
    18.00 Za śp. Józefa Maliszewskiego i zmarłych z rodziny Szałkowskich i Maliszewskich
    18.00 Za śp. Teresę Filińską /popog./

  • sob
    13
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Ewę Dymek /popog./
    12.30 Chrzty: Helena, Jagoda i Jan
    17.00 W intencji nowożeńców Pauliny i Kamila
    18.00 Za śp. Eugenię Kozłowską /19 r. śm./, Feliksa i Kazimierza Kozłowskich oraz Annę Ślubowską
    18.00 Za śp. Elżbietę Zielińską w 25 r. śm.

  • nie
    14
    Paź
    2018

    8.00 Za śp. Stanisławę i Józefa Głoskowskich oraz Mieczysława Głoskowskiego
    9.30 Za śp. Jadwigę Deska
    11.00 Za śp. Kamila Wiśniewskiego w 2 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian – chrzty: Emilian, Adam i Lena
    16.00 Za śp. Rodziców Janinę i Stanisława Sęp oraz Hannę Kroczewską
    18.00 Za śp. Joannę Sztreker
    20.00 Za śp. Krystynę Reszka /popog./

  • pon
    15
    Paź
    2018

    7.00 Przebłagalno-dziękczynna za Rodziców Mirtosławę i Wojciecha i dziadków Kazimierę i Czesława
    17.00 Za śp. Jadwigę Kamińską – int. imieninowa
    18.00 Za śp. Józefa Pacia w 5 r. śm.
    18.00 Za śp. Rodziców Teresę i Władysława Kwiatkowskich

  • wt
    16
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./
    17.00 Za śp. Wandę i Mirosława Kowalkowskich w 2 r. śm. Mirosława
    18.00 Za śp. Halinę Paszkowską w 11 r. śm. i Rodziców Marię i Władysława Paszkowskich
    18.00 Za śp. Teresę Tymińską /popog./

  • śr
    17
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /pog./
    17.00 W intencji nowożeńców Anny i Kamila
    18.00 Za śp. Andrzeja Budnickiego w 7 r. śm.
    18.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./

  • czw
    18
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Teresę Filińską /popog./
    17.00 Za śp. Rodziców Jadwigę i Józefa Kałamajskich oraz dziadków Kałamajskich i Studniaków
    18.00 Za śp. Ewę Dymek /popog./
    18.00 Za śp. Zofię Grabarczyk /popog./

  • pt
    19
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Stanisława Kobuszewskiego /popog./
    17.00 Za śp. Henryka Wołosz i Rodziców Józefa i Antoninę Wołosz
    18.00 Za śp. Krystynę Reszka /popog./
    18.00 Za śp. Zofię Terebińską /popog./

  • sob
    20
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Koletę Szymborską /popog./
    17.00 Ślub: Kamil i Martyna
    18.00 Za śp. Stanisława Pełkę /w 21 r. śm./, Jzefa Pełkę /13 r. śm./ i Mariannę Pełkę
    18.00 Za śp. Anielę Gawlińską w 8 r. śm. i Klementynę Śliwińską
    18.00 Za śp. Helenę Sadowską w 1 r. śm. i Witolda Sadowskiego

  • nie
    21
    Paź
    2018

    8.00 Za śp. Eugeniusza Apalczyka
    9.30 Za śp. Zdzisławę i Henryka Danowskich
    11.00 Za śp. Wiesława Nowaka w 18 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian
    16.00 Za śp. Cezarego Poznańskiego w 5 r. śm.
    18.00 Za śp. Alojzego Drożdż w 12 r. śm.
    20.00 Za śp. Henryka Chmielewskiego /popog./

  • pon
    22
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Ryszarda Głoś /popog./
    17.00 W intencji nowożeńców Katarzyny i Grzegorza
    18.00 O Boże błogosławieństwo dla Hanny i Szczepana Golińskich w 35 r. ślubu
    18.00 W intencji nowożeńców Anny i Jarosława

  • wt
    23
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Grzegorza Suchodolskiego /popog./
    17.00 Za śp. Wiesława Nowaka w 18 r. śm.
    18.00 Za śp. Rodziców Danutę /3 r. śm./ i Jana /32 r. śm./ Żaglewskich
    18.00 Za śp. Helenę Reszka /popog./

  • śr
    24
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Joannę Sztreker /pog./
    17.00 Za śp. Andrzeja Gryglik
    18.00 Za śp. Dariusza i Elżbietę Czubak
    18.00 Za śp. Annę Adamkiewicz /popog./

  • czw
    25
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Ewę Dymek /popog./
    17.00 Za śp. Krystynę i Wacława Pawłowskich
    18.00 Za śp. Kazimierza Parczewskiego /popog./
    18.00 Za śp. Koletę Szymborską /popog./
    18.00 Za śp. Jerzego Krzemińskiego w 6 r. śm.

  • pt
    26
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Zofię Grabarczyk /popog./
    17.00 Za śp. Stanisława Dąbek /popog./
    18.00 Za śp. Katarzynę i Konstantego Koziatek i ich Rodziców oraz Antoniego Piotrowskiego
    18.00 Za śp. Zofię Tymińską /popog./

  • sob
    27
    Paź
    2018

    7.00 Za śp. Irenę Kicińską /popog./
    12.30 Chrzty: Kacper, Michał, Damian, Tymon i Jakub
    17.00 Za śp. Zdzisława Patyka w 1 r. śm.
    18.00 Za śp. Teresę Sieradzką /3 r. śm./, Lecha Sieradzkiego /1 r. śm./ i zmarłych z ich rodzin
    18.00 Za śp. Stanisława Kobuszewskiego /popog./

  • nie
    28
    Paź
    2018

    8.00 Za śp. Helenę Słupecką w 17 r. śm.
    9.30 Za śp. Tadeusza Owczarzaka - imieninowa
    11.00 Za śp. Tadeusza Gajos w 26 r. śm.
    12.30 W intencji Parafian – chrzty: Marcel, Adam, Antoni i Jakub
    16.00 Za śp. Marka Dudkiewicza oraz Danutę i Kazimierza Dyszkiewicz i ich Rodziców
    18.00 Za śp. Władysława Domańskiego
    20.00 Za śp. Teresę Filińską /popog./

Wiadomości Parafialne