1. Termin Bierzmowania 30 kwietnia, godz. 11.
2. Spotkanie dla dorosłych kandydatów – przez 3 najbliższe soboty o godz.14 w salce parafialnej. Proszę, jeśli ktoś nie dostarczył jeszcze potrzebnych dokumentów, np. zaświadczenia o chrzcie
3. Dla pozostałych kandydatów, czyli uczniów: chcę, żeby wszystko (modlitwy i pytania) było zaliczone do końca marca. Proszę się sprężyc, bo kwiecień to jest czas na egzaminy gimnazjalne. W związku z tym obowiązkowe zaliczenia będą odbywać przez najbliższe 4 soboty, w godzinach od 10 do 13. Grupy zostaną wyznaczone alfabetycznie. Będą liczyły około 30 osób. W najbliższą sobotę, 27 lutego zaliczenia ma 30 pierwszych osób z listy, czyli ludzie, których nazwiska zaczynają się od litery A do D włącznie, do Patryka Drusia. Na zaliczenie przynosimy Indeks i będziemy wchodzić według listy po 2 osoby. Trzeba zaliczyć wszystko, co pozostało. Jeśli ktoś ma wszystko zaliczone również przychodzi, bo przy okazji będę podawał niezbędne informacje. Spotkanie zaliczeniowe jest obowiązkowe dla wszystkich wyznaczonych!
4. Przypominam o obowiązkowych spowiedziach. Nie dopuszczone będą do Bierzmowania osoby, które się nie spowiadają! Spowiedź marcowa, jest jednocześnie wielkopostną, czyli podpisy w dwóch miejscach w indeksie. Podobnie będzie w kwietniu, gdzie ta sama spowiedź jest zapisana w kwietniu oraz jako Spowiedź przed Bierzmowaniem.
5. Chodzimy na Msze święte niedziele – bardzo ważne. Podpis od Księdza, nie od rodzica (to może być wyjątek).
6. Imię do bierzmowania – uzupełnić w Indeksie, będę sprawdzał w trakcie zaliczenia! Bez uzupełnionego Indeksu nie przyjmuje na zaliczenie. Proszę przejrzeć Indeksy.
7. Udział w rekolekcjach wielkopostnych – przynajmniej 3 podpisy (łącznie z niedzielą) w Indeksie. Termin: od 3 do 6 marca. Nie będzie wyjścia za szkoły, proszę we własnym zakresie.
8. Poprosić Katechetę o opinię (s.18 w Indeksie) – najlepiej w tym tygodniu! Na zaliczenie ma być.
9. Str. 19 w Indeksie tekst do nauczenia na Bierzmowanie, od słów: „Pragniemy…
10. Przypominam, że na zaliczenie obowiązuje 100 pytań z Indeksu podanych przez mnie (na stronie internetowej umieszczę je dziś ponownie) lub 50 pytań dla osób, które w cokolwiek się angażowały.
11. Dziś także ukaże się zaktualizowana Lista Bierzmowanych. Proszę sprawdzić czy jest się na tej liście. Jeśli kogoś by nie było, proszę szybko o maila bądź kontakt w szkole.
12. Będzie jeszcze składka na bierzmowanie, kwota zostanie wkrótce podana – na krzyże dla Was, kwiaty, dekoracje, dar dla parafii. Będzie też podanie o Bierzmowanie do napisania. Wzór tego podania będzie niedługo wrzucony na stronę.
13. Marcowe spotkanie ogólne będzie dla Was w ramach rekolekcji wielkopostnych z Ojcem Rekolekcjonistą, 3 marca, czwartek, o godz. 19.30
14. Wczoraj zakończyły się spotkania w małych grupach. Niestety sporo osób odpuściło sobie te spotkanie. Lista, tych, których nie było pojawi się niedługo na stronie. Te osoby niech nic nie planują na sobotę 9 kwietnia, od rana, ponieważ wtedy trzeba będzie nadrobić nieobecność. W jakiej to odbędzie się formie – niedługo podam.