Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. To dzień szczególnej modlitwy za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Jutro na Mszy św. o 18.00 będziemy gościć kleryków naszego Seminarium Duchownego w Płocku wraz z profesorem. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy i spotkania.

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę nowej świątyni. Dziękujemy wszystkim Parafianom za ofiary składane na tacę, w kopertach i na konto. To dzięki waszemu wsparciu możemy budować kościół i wspólnotę. Bóg zapłać.

Dziś zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych na spotkanie o godzinie 16:00.

We wtorek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

W przyszłą niedzielę przypada 10. rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II. Podczas Mszy św. o godz. 12.30, w, będzie można ucałować z relikwie patrona naszego nowego koscioła. Obraz został namalowany przez naszą parafiankę Marzenę Wasilewską.

11 maja organizujemy pielgrzymkę wszystkich kochających Maryję i różaniec do Loretto koło Wyszkowa. Koszt 70 zł, zapisy w zakrystii.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Francji w dniach od 19-29 września 2024. Będziemy w sanktuarium Serca Jezusowego Paray le Monial, Sanktuarium Matki Bożej La Salett, Avignion, Lourdes, sanktuarium św. Michała Archanioła St. Michael, Paryż, Pałac w Wersalu, Trier, Schoenstatt. Szczegółowe informacje w kancelarii i zakrystii oraz u ks. Proboszcza.

Serdecznie zapraszamy rodziny z małymi i większymi dziećmi lub młodzieżą na rekolekcje do Bańskiej Wyżnej koło Zakopanego w dniach od 29 czerwca do 7 lipca. Wszelkie informacje u księdza proboszcza.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.