1. Dziś II Niedziela zwykła. Na sumie modlimy się w intencji Jubilatów przeżywających w styczniu rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa.
  2. Dziś o godz. 18.45 – w ramach „Czuwania u Krzyża” – odbędzie się koncert pt: „Polskie kolędy” w wykonaniu zespołu „The Wellness Sound”, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.
  3. Kandydaci do bierzmowania będą mieć swoje spotkanie dziś o godz. 19.00 w ramach „Czuwania u Krzyża”.
  4. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer Wiadomości parafialnych, w którym możemy zapoznać się z tematyką tegorocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, programem jego obchodów w Płocku, z intencjami mszalnymi, aktualnymi ogłoszeniami i rozkładem kolędy na najbliższy tydzień.
  5. W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, a w czwartek św. Agnieszki.
  6. Dziś oprawę liturgiczną Mszy św. o godz. 16.00 przygotowali członkowie Kół Żywego Różańca.
  7. Dzisiejszą tacę przeznaczamy na budowę kościoła.
  8. W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy się modlić o jedność chrześcijan. „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana” – pod tym hasłem będzie przebiegał tegoroczny Tydzień Modlitw. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tej jakże ważnej sprawie jedności, o którą modlił się sam Jezus prosząc: „Ojcze, spraw, aby byli jedno…”
  9. Księża Salezjanie z Czerwińska zapraszają na Misterium Męki Pańskiej od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu. Ze względów organizacyjnych proszą o jak najszybsze dokonywanie zgłoszeń i rezerwacji miejsc. Szczegóły na plakacie. Wszelkich informacji udziela p. Agnieszka Karwat, tel. 604 099 576, e-mail: c.misterium@gmail.com.
  10. Za tydzień będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej ks. Pawła Staniosa, który na co dzień jest misjonarzem w peruwiańskim Będzie głosił słowo Boże a ofiarami na tacę wesprzemy Jego misyjną pracę.