1. Dziś czytamy List Rektora WSD w Płocku. Taca przeznaczona jest na cele edukacyjne i formacyjne w Diecezji. Msze św. jak w niedzielę tylko bez 20.00.
2. Z okazji zbliżającego się Nawiedzenia Parafii przez Maryję w kopi Cudownego Obrazu z Jasnej Góry mamy w sprzedaży drewniane krzyże, obrazy Matki Bożej, różańce, modlitewniki, świece apelowe i osłonki, emblematy, plakaty i chorągiewki do dekoracji mieszkań… Zachęcamy do zakupu i udekorowania swoich mieszkań i domów na czas peregrynacji.
3. 9 kwietnia /sobota/ Ksiądz Jacek organizuje Parafialną Pieszą Pielgrzymkę do Świątyni Jubileuszowej przy Parafii p.w. Św. Józefa w Płocku. Wyjście będzie o godz. 9.00. Prosimy chętnych do zgłaszania się w zakrystii bądź kancelarii w celu podania swoich danych do ubezpieczenia.
4. W sobotę 9 kwietnia w Niepublicznym Gimnazjum Katolickim, Katolickim Liceum Ogólnokształcącym i Niższym Seminarium Duchownym w Sikorzu odbędą się „Drzwi Otwarte”. Początek o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy uczniów klasy VI szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum. Więcej znajdziemy na plakatach.
5. Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica oraz Szkoła Podstawowa Nr 17 zapraszają na 32 Koncert Charytatywny z cyklu „Podaj dłoń” – Dla Majki – uczennicy klasy VI, który odbędzie się 3 kwietnia 2016 roku w Płockiej Farze po Mszy św. o godz. 10.30.