1. Dziś 3 niedziela miesiąca, zatem ofiary na tacę przeznaczamy na budowę kościoła.
2. O godz. 11.00 Msza św. z okazji kończącego się Roku Szkolnego i Katechetycznego.
3. Na sumie modlimy się w intencji wszystkich małżonków, którzy w czerwcu obchodzą swoje rocznice małżeńskie.
4. Na godz. 19.00 zapraszamy na kolejne „Czuwanie u Krzyża” w ramach przygotowań do ŚDM w Krakowie. Będziemy dziękować za kończący się rok szkolny, za nawiedzenie naszej parafii przez Krzyż i Ikonę ŚDM oraz przez Maryję w Jasnogórskim Wizerunku, a także za wszelkie łaski, którymi Pan Bóg ciągle nas obdarza. Będziemy też modlić się o dobre i bezpieczne przeżycie wakacji i urlopów oraz w intencji bliskich już Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. ZAPRASZAMY!
5. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ na godz. 17.30.
6. Legion Maryi zaprasza na czuwanie różańcowe przed Najświętszym Sakramentem we wtorek 21 czerwca od godz. 12.00 do godz. 12.00 w środę 22 czerwca.
7. Grupa modlitewna i Domowy Kościół zapraszają w środę 22 czerwca o godz. 18.30 na adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której, przez wstawiennictwo Świętej Rodziny, będziemy modlić się w intencji małżeństw i rodzin. Zapraszamy!
8. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer Wiadomości parafialnych, w których możemy przeczytać o wolności i miłości w relacji ojciec – dziecko, zapoznać się z intencjami Mszy św. i aktualnymi ogłoszeniami.
9. W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi Z., w czwartek Dzień Ojca, a w piątek. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.