1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca z tej racji po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Przypominamy, iż podczas wakacji w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
3. Jutro grupa dzieci z naszej Parafii wyjedzie na 10-dniowe kolonie „Caritas” do Popowa nad Bugiem. Zbiórka przy kaplicy o godz. 9.15.
4. W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, a w piątek św. Jana z Dukli.
5. Gorąco zachęcamy Jubilatów, którzy w lipcu będą przeżywać kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, aby zgłaszali się do zakrystii lub kancelarii. Msza w ich intencji – z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich – będzie sprawowana w trzecią niedzielę lipca.
6. Można zapisywać się na pieszą lub duchową Pielgrzymkę Diecezji Płockiej na Jasną Górę. W zakrystii bądź w kancelarii można otrzymać kartę uczestnictwa lub Modlitewnik Pielgrzyma Duchowego.
7. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer Wiadomości parafialnych, w których możemy przeczytać jak człowiek wierzący powinien odpoczywać, zapoznać się z intencjami Mszy św. i aktualnymi ogłoszeniami.
8. W dniach 8 – 10 lipca nasz Chór parafialny weźmie udział w warsztatach muzycznych połączonych z rekolekcjami. Wszyscy zainteresowani dołączeniem do chóru czy wyjazdem na rekolekcje mogą zgłaszać się do Pana Organisty.
9. 6 lipca, już po raz XXVII, wyruszy Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej z Bieżunia do Niepokalanowa w intencji trzeźwości Narodu.
10. Od jutra do końca sierpnia trwać będzie „Akcja plecak”. Do kartonu wystawionego pod chórem można przynosić przybory szkolne /kredki, długopisy, bloki rysunkowe i techniczne, piórniki, zeszyty 60 kart. itd./ jako wyposażenie 40 plecaków ofiarowanych przez „Caritas”. W naszej Parafii co raz więcej dzieci potrzebuje pomocy, dlatego dodatkowo w niedziele 31.07 i 7. 08. Akcja Katolicka będzie kwestować na zakup art. szkolnych.
11. Są jeszcze do odebrania płyty z Nawiedzenia naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy.
12. W czerwcu 62 rodziny ofiarowały na budowę kościoła 6 425,00 zł. Bóg zapłać!