1. Przypominamy, iż podczas wakacji w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
2. W środę przypada 13 dzień miesiąca a zatem zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się o godz. 20.00. Następnie Różaniec Fatimski oraz procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
3. W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto św. Benedykta, Patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w środę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury a w sobotę NMP z Góry Karmel /MB Szkaplerznej/.
4. Gorąco zachęcamy Jubilatów, którzy w lipcu będą przeżywać kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, aby zgłaszali się do zakrystii lub kancelarii. Msza w ich intencji – z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich – będzie sprawowana za tydzień.
5. Można zapisywać się na pieszą lub duchową Pielgrzymkę Diecezji Płockiej na Jasną Górę. W zakrystii bądź w kancelarii można otrzymać kartę uczestnictwa lub Modlitewnik Pielgrzyma Duchowego.
6. Na stoliku z gazetami znajduje się kolejny numer Wiadomości parafialnych, w których możemy przeczytać o życiu pustelniczym, zapoznać się z intencjami Mszy św. i aktualnymi ogłoszeniami.
7. Nasz Chór parafialny kończy dziś udział w warsztatach muzycznych połączonych z rekolekcjami. Życzymy, aby ten czas przyniósł obfite owoce.
8. Za tydzień, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, ofiary zebrane na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.
9. Do końca sierpnia trwa „Akcja plecak”. Do kartonu wystawionego pod chórem można przynosić przybory szkolne /kredki, długopisy, bloki rysunkowe i techniczne, piórniki, zeszyty 60 kart. itd./ jako wyposażenie 40 plecaków ofiarowanych przez „Caritas”. W niedziele 31.07 i 7. 08. Akcja Katolicka będzie kwestować na zakup brakujących art. szkolnych.
10. Wydział Duszpasterski zaprasza do udziału w Pielgrzymce Diecezji Płockiej do Włoch z okazji Narodowej Pielgrzymki Polaków do Rzymu pod hasłem: „Gdzie chrzest, tam nadzieja”, w dniach 18 – 26 października 2016 roku. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie w tablicy ogłoszeń.