Wczoraj dzieci klas III przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swego serca. Niech praktyka niedzielnych Mszy Świętych umacnia serca dzieci i rodziców I Komunijnych.

Dzieci I Komunijne zapraszamy na Biały Tydzień – w niedzielę o dowolnej godzinie mszy św. a od poniedziałku do czwartku włącznie. Dzieci przychodzą w albach na 17.15 na nabożeństwo majowe a potem na Mszę św. o 18.00.

Dziś gościmy misjonarza z Togo – kombonianina. Jest to  w naszej parafii niedziela misyjna. Będzie miał ze sobą wydawnictwa misyjne, różance i czasopisma dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy 13 maja na godz. 20:30-  Apel Maryjny i Nabożeństwo Fatimskie. Prosimy o zabranie świec.

Z racji na próby przed pierwszą komunią Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek i środę tylko do 16:00 a w środę nie będzie wieczornej adoracji z racji na nabożeństwa Apelu Maryjnego i Nabożeństwa Fatimskiego.

Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:15 z czytanką majową

Zakończyły się rekolekcje dla mężczyzn w których uczestniczyli nasi parafianie. Dziękujemy za świadectwo ich wiary.

Zapraszamy również młodzież na rekolekcje „Laboratorium wiary” w Czerwińsku w dniach 29-30 maja. Zgłoszenia u ks. Proboszcza.

W najbliższą Sobotę ostatnia grupa dzieci klas III będzie przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 10:00 i 12:00

W najbliższą Niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Zapraszamy do lektury Gościa Niedzielnego. W zakrystii można odbierać prenumeratę miesięcznika Różaniec.