Wczoraj dzieci klas III przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swego serca. Niech praktyka niedzielnych Mszy Świętych umacnia serca dzieci i rodziców I Komunijnych.
Dzieci I Komunijne zapraszamy na Biały Tydzień – w niedzielę o dowolnej godzinie mszy św. a od poniedziałku do czwartku włącznie. Dzieci przychodzą w albach na 17.15 na nabożeństwo majowe a potem na Mszę św. o 18.00.
Dziś gościmy misjonarza z Togo – kombonianina. Jest to w naszej parafii niedziela misyjna. Będzie miał ze sobą wydawnictwa misyjne, różance i czasopisma dla dzieci i dorosłych.
Zapraszamy 13 maja na godz. 20:30- Apel Maryjny i Nabożeństwo Fatimskie. Prosimy o zabranie świec.
Z racji na próby przed pierwszą komunią Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek i środę tylko do 16:00 a w środę nie będzie wieczornej adoracji z racji na nabożeństwa Apelu Maryjnego i Nabożeństwa Fatimskiego.
Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:15 z czytanką majową
Zakończyły się rekolekcje dla mężczyzn w których uczestniczyli nasi parafianie. Dziękujemy za świadectwo ich wiary.
Zapraszamy również młodzież na rekolekcje „Laboratorium wiary” w Czerwińsku w dniach 29-30 maja. Zgłoszenia u ks. Proboszcza.
W najbliższą Sobotę ostatnia grupa dzieci klas III będzie przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 10:00 i 12:00
W najbliższą Niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Zapraszamy do lektury Gościa Niedzielnego. W zakrystii można odbierać prenumeratę miesięcznika Różaniec.
