Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie NS.

Również dziś o godz. 20.00 zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów na Mszę św. w ich intencji ze specjalnym błogosławieństwem i modlitwą nie tylko o pomyślne zdanie matury ale również rozeznaniem drogi życiowej i powołania według woli Bożej.

W środę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje oraz za pracujących na roli, tradycyjnie nazywane dniami krzyżowymi.

W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Będziemy modlić się zawsze po nabożeństwie majowym.

W piątek od godziny 16.00 do 18.30 spowiedź rodziców i dzieci przed pierwszą komunią świętą. Zaś w najbliższą sobotę rozpoczynamy uroczystości pierwszej komunii dzieci o godzinie 10.00 i 12.00 .

W najbliższą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Za tydzień w niedzielę spotkanie dla kandydatów przed bierzmowaniem o godz. 16.00.

Nabożeństwa majowe o godz. 17.30.

11 maja organizujemy pielgrzymkę wszystkich kochających Maryję i różaniec do Loretto koło Wyszkowa. Koszt 70 zł, zapisy w zakrystii.

Dyżury w kancelarii od wtorku do piątku od 16.00 do 17.000 oraz w sobotę od 9.00 do 10.00.

Zapraszamy na Mszę św. w intencji pielgrzymów Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu do Głotowa i Gietrzwałdu 9 czerwca o godzinie 8.00.

Msza św. w intencji pielgrzymów którzy byli w Meksyku 12 maja o godzinie 16.00.

Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Francji w dniach od 19-29 września 2024. Będziemy w sanktuarium Serca Jezusowego Paray le Monial, Sanktuarium Matki Bożej La Salett, Avignion, Lourdes, sanktuarium św. Michała Archanioła St. Michael, Paryż, Pałac w Wersalu, Trier, Schoenstatt. Szczegółowe informacje w kancelarii i zakrystii oraz u ks. Proboszcza.

Serdecznie zapraszamy rodziny z małymi i większymi dziećmi lub młodzieżą na rekolekcje do Bańskiej Wyżnej koło Zakopanego w dniach od 29 czerwca do 7 lipca. Wszelkie informacje u księdza proboszcza.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.