Dziś przypada II niedziela po Narodzeniu Chrystusa – Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. To także 1. niedziela miesiąca, a zatem po sumie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu „Śladami św. Stanisława Kostki”.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 ks. Krzysztof zaprasza kandydatów do bierzmowania na spotkanie.

Również za tydzień w Niedziele w trakcie wszystkich Mszy św. będzie można usłyszeć nasz młodzieżowy zespół muzyczny a po Mszach jego przedstawiciele będą zbierali do puszki dobrowolne ofiary, które zostaną przeznaczone na kontynuację nagrań i wydanie płyty z piosenkami religijnymi. Niebawem na parafialnym Facebook’u pojawia sie efekty pierwszych wizyt w studiu nagraniowym.

Gorąco zachęcamy Jubilatów, którzy w styczniu będą przeżywać kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, aby zgłaszali się do zakrystii lub kancelarii. Msza w ich intencji będzie sprawowana jak zwykle w 3 niedzielę miesiąca, na sumie.

Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży – ks. Krzysztof Ruciński, zaprasza młodzież do „Szkoły kontaktu z Bogiem”. Rekolekcje odbędą się podczas ferii w Młodzieżowym Centrum Edukacyjno – Wychowawczym „Studnia”. Szczegóły w gablocie.

Mieszkańcy Miasta-Gminy Płock, mogą bezpłatnie korzystać ze specjalistycznych porad psychologów, prawników, pedagogów, mediatorów, neurologopedów, terapeutów uzależnień, specjalistów ds. przemocy domowej z zakresu profilaktyki uzależnień (alkohol, narkotyki, nowe substancje psychoaktywne), rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii oraz przemocy w rodzinie w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym METANOIA w Płocku. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.cpp-metanoia.com.

W grudniu 64 rodziny ofiarowały na budowę kościoła 14 415,00 zł. Bóg zapłać!

Podczas kolędy kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast jest nieczynna.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.