Dziś II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. Z tej racji, na zakończenie każdej Mszy św., pomodlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego /1 dziesiątek/ oraz ponowimy Akt oddania się Bożemu Miłosierdziu.

Połowę dzisiejszej tacy przeznaczymy dla Caritas Diecezji Płockiej.

Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

We wtorek, po Mszy św. o godz. 18.00, będzie spotkanie Akcji Katolickiej.

W piątek o godz. 18.00 uczniowie klas III Gimnazjum przystąpią do sakramentu bierzmowania, którego udzieli J.E. Ksiądz Biskup Mirosław Milewski.

W następną niedzielę 15 kwietnia, po Mszy św. o godz. 16.00, będzie spotkanie dla Rodziców i dzieci klas 4-tych przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.

W przyszłą niedzielę na sumie będziemy się modlić w intencji małżonków, którzy w kwietniu zawierali sakrament małżeństwa. Z racji 3 niedzieli miesiąca ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.

Dzieci, które uczęszczały na Drogę Krzyżową prosimy by przyniosły podpisane plansze z wklejonymi karteczkami do przyszłej niedzieli włącznie to za dwa tygodnie rozdamy nagrody.

Za tydzień X Niedziela Biblijna i drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, który rozpocznie Tydzień Biblijny. Transmisja z centralnych uroczystości związanych z Narodowym Czytaniem Pisma Świętego, które odbędą się w Katedrze Wawelskiej, z udziałem najwyższych władz Rzeczypospolitej, będzie w niedzielę 15 kwietnia w TVP1 oraz TVP INFO od godz. 10.00.

Rejonowe spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych będzie 19 kwietnia /czwartek/ w Płockiej Farze o godz. 18.00. Więcej szczegółów znajdziemy na plakacie.

W marcu 51 rodzin ofiarowało na budowę kościoła 5 845,00 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać!