Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona Tydzień Miłosierdzia. W całej Polsce przeżywamy Akcję „Dzień dobra”. CARITAS zbiera środki finansowe do puszek dla naszych sióstr i braci z Ukrainy. Bądźmy hojni i otwarci według swoich możliwości.

Rekolekcje Kerygmatyczne, które miały się rozpocząć w dzisiejszą niedzielę zostały przełożone na wrzesień przed naszym parafialnym odpustem.

Dziś nie będzie Mszy św. o godzinie 20.00. Intencja mszalna z tej godziny zostanie odprawiona dziś o godzinie 18.00.

Spotkanie wspólnoty wzrostu wiary Ruchu Rodzin Nazaretańskich w poniedziałek o 18.45.

We wtorek konferencja formacyjna dla Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 18.30.

Próba chóru w czwartek o 18.00.

Próba scholii w sobotę o 11.00 w salce.

28 kwietnia, tj. w najbliższy czwartek w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie św. Joanny Beretty Molli. W tym dniu, szczególnie podczas Mszy św. zachęcamy do modlitwy w intencji kobiet przeżywających różne trudne życiowe sytuacje, w ciąży, matek i żon oraz żyjących samotnie. Niech św. Joanna odnawia we wszystkich kobietach zrozumienie sensu ich misji i szacunku dla każdego życia.

We wtorek uroczystość św. Wojciecha głównego Patrona Polski. Modlitwa za wstawiennictwem św. Wojciecha na Eucharystii o 18.00 oraz litanią do naszego patrona.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu tylko do Mszy św. wieczornych.

Za tydzień w niedzielę o 20.00 Msza św. w intencji wszystkich maturzystów. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę nie tylko zdających egzamin dojrzałości ale i ich rodziny i przyjaciół.

7 maja 2022 r. (sobota) w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie odbędzie się I Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych Diecezji Płockiej. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy chorych i niepełnosprawnych z naszej diecezji, ich rodziny, pracowników Służby Zdrowia oraz duszpasterzy.

Serdecznie zapraszamy rodziny z małymi i większymi dziećmi na rekolekcje do Bańskiej Wyżnej koło Zakopanego w dniach od 2 do 10 lipca. Wszelkie informacje u księdza proboszcza oraz na stronie parafialnej i facebookowej.

Pomódlmy się i wyraźmy współczucie rodzinom górników, którzy stracili życie w Kopalni Węgla Kamiennego Pniówek oraz rodzinie górnika-ratownika, który zginął podczas bohaterskiej akcji ratowniczej. Zdrowaś Maryjo …

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.