W poniedziałek spotkanie wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich o godz. 18.30 w plebani.

Akcja Katolicka zaprasza w środę o 19.00 na spotkanie w salce parafialnej.

W czwartek o 18.00 próba chóru dla altów i tenorów o 19.00 a dla pozostałych głosów w salce parafialnej.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki: dla z udziałem dorosłych o 17.30 zaś z udziałem dzieci o 16.15. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 17.30. Tradycyjnie zbieramy ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu do skarbonki znajdującej się przy wystawionym krzyżu do adoracji przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego.

Spotkanie młodzieżowej wspólnoty „Laboratorium wiary” w piątek o 19.00 w salce parafialnej.

Uroczystość św. Józefa przypada w najbliższą sobotę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem tego wielkiego patrona podczas Mszy św. o 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

W sobotę o 11.00 próba scholii w salce parafialnej.

Rekolekcje Wielkopostne będziemy przeżywać w dniach od 24 do 27 marca. Poprowadzi je ks. Marian Halecki salezjanin, duszpasterz Wspólnoty Akademickiej „Petroklezja” w Płocku.

Możemy nadal zbierać dary dla potrzebujących z Ukrainy, które przekażemy do Urzędu Miasta.

Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii, przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, ofiary na tacę jak zawsze będą przeznaczone na budowę kościoła.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

Wczoraj swój dzień patronalny obchodził ks. Grzegorz. W dniu imienin życzymy mu światła Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej, otwartości na wolę Bożą i umocnienia w powołaniu, a Maryja Matka kapłanów niech otacza płaszczem swojej opieki. Szczęść Boże.