Dziś II Niedziela Zwykła i 3. Niedziela miesiąca; na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w styczniu zawierali sakrament małżeństwa a ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła, natomiast o godz. 16.00 będzie Msza św. z katechezą dla dzieci klas 4-tych, przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego, i ich Rodziców.

W przyszłą niedzielę, 27 stycznia, po Mszy św. o godz. 16.00 będzie spotkanie dla dzieci klas 3-cich i ich Rodziców w ramach przygotowań do I Komunii św. a po Mszy św. o godz. 18-tej będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

Zgodnie z wolą Biskupa Płockiego w tym roku – Roku Świętego Jana Pawła II – każdego 22 dnia miesiąca, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30, będzie odbywać się specjalne nabożeństwo ku czci Świętego Papieża Polaka.

W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Agnieszki i Dzień Babci, w środę Dzień Dziadka, w piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego a w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła. We wtorek przypada dzień imienin ks. Jarosława. Pamiętajmy o solenizantach oraz Dziadkach w naszej modlitwie.

Za tydzień będzie III Niedziela Zwykła, którą papież Franciszek ustanowił Niedzielą Słowa Bożego.

Mamy też książeczki: „W krainie życia będę widział Boga” zawierające modlitwy za zmarłych odmawiane na cmentarzu, w kościele czy w domu – w cenie 3,50 zł.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 7.00 lub 18.00.

Podczas trwania kolędy kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast jest nieczynna.