Dziś II niedziela zwykła. Gościmy wśród nas misjonarza z Zambii, ks. Adama Pergóła. O swojej pracy sam nam opowie. Wesprzemy Ojca Misjonarza ofiarami na tacę.

To także 3 niedziela miesiąca, a zatem o godz. 16.00 Msza Święta z katechezą dla Rodziców oraz dzieci klas 4 i 5-tych, przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego.

Ofiary na budowę kościoła złożymy w następną niedzielę 22 stycznia.

Dziś też zbieramy do puszek na pomoc chrześcijańskim rodzinom w Syrii i Libanie.

Po Mszy św. o godz. 11.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 23 przedstawią Jasełka, które przygotowały na wigilię szkolną. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia występu naszych małych Aktorów.

Dziś także na sumie modlimy się w intencji Jubilatów, którzy w styczniu przeżywają kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.

W tym tygodniu we wtorek będziemy wspominać św. Antoniego, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara a w sobotę św. Agnieszkę – to także Dzień Babci.

W sobotę 21 stycznia zapraszamy, szczególnie babcie i dziadków, na Mszę św. o godz. 18.00 na wspólną modlitwę z okazji ich święta.

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza na Czwartkowe Adoracje Seminaryjne wszystkich, którzy pragną adoracji w murach seminaryjnej kaplicy, modlitwy i troski o nowe powołania czy Sakramentu Pojednania. Szczegóły znajdziemy na ulotkach oraz plakacie.

Przypominamy, że podczas kolędy kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast będzie nieczynna.

Przypominamy również, że w czasie trwania kolędy, w dniach od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.