Przeżywamy III NIEDZIELĘ ADWENTU – Niedzielę Gaudete – Radości, o czym świadczy różowy kolor szat liturgicznych.

Przypominamy, że przed świętami z posługą sakramentalną do chorych pójdziemy jutro od godz. 10:00. Zgłoszenia chorych przyjmujemy  jeszcze dzisiaj w zakrystii 

Serdecznie zapraszamy na roraty dla dorosłych codziennie o godzinie 7.00 zaś dzieci w środę i soboty o godzinie 17.00 z lampionami.

W zakrystii i przy wyjściu możemy nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas.

W dniu wigilii Pasterki będą co godzina o 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 i 24.00 aby mogło w nich uczestniczyć jak najwięcej wiernych.

Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 8.00, 11.00 i 15.00, 18.00 i 20.00 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.

Wizyta duszpasterska czyli kolęda będzie miała następujący przebieg: 1) Rodziny, które chciałyby przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską w swoich domach proszę o wypełnienie formularza (wzór w Wiadomościach Parafialnych lub na stoliku przy wyjściu z kaplicy)  i dostarczenie go do Parafii do dnia 30 grudnia 2020r. Można  zgłosić chęć przyjęcia księdza drogą telefoniczną (tel.: 517-100-815) lub mailową na adres parafii (swkrzyzplock@gmail.com ) Po zapoznaniu się z liczbą chętnych Rodzin z poszczególnych ulic wskażemy terminy odwiedzin, które będą miały miejsce w styczniu i ewentualnie lutym; 2) Rodziny, które z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej odczuwają niepokój przed tradycyjną kolędą, a pragną otrzymać błogosławieństwo na rozpoczynający się rok 2021 zaprosimy w styczniu, w wyznaczone dni na Mszę św. w intencji mieszkańców danej ulicy (lub określonej części ulicy).

Ofiary składane na tacę za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca, jak zawsze są w całości przeznaczone na budowę naszej nowej świątyni.