Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak, kolędy śpiewamy do 2. lutego – do święta Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Od jutra rozpocznie się okres zwykły w liturgii i zielony kolor szat liturgicznych.

Zespół Moja Rodzina zapraszana dziś na koncert kolęd i pastorałek zatytułowany: „W Świąteczny Czas”, który będzie podczas i po Mszy św. o godz. 16.00 i 18.00.

W przyszłą niedzielę, 19 stycznia o godz. 16.00 będzie Msza św. i spotkanie dla dzieci klas 4-tych, przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego i ich Rodziców.

Nasz chór parafialny wczoraj wziął udział w V Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Czerwińsku i zajął 3 miejsce. Gratulujemy podium i wspieramy w dążeniu do pierwszego miejsca..

W tym tygodniu przypada w piątek wspomnienie św. Antoniego.

Za tydzień III niedziela miesiąca a zatem na sumie będzie modlić się w intencji styczniowych Jubilatów a ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła. Zbieramy bowiem na budowę ściany zamykającej prezbiterium.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 7.00 lub 18.00.

Podczas trwania kolędy kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast jest nieczynna.