Dziś przypada święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak, kolędy śpiewamy do 2. lutego – do święta Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej.

W przyszłą niedzielę, 20 stycznia o godz. 16.00 będzie Msza św. z katechezą dla dzieci klas 4-tych, przygotowujących się do Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego, i ich Rodziców.

W tym tygodniu w czwartek przypada wspomnienie św. Antoniego a w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara.

Za tydzień, z racji 3. Niedzieli miesiąca, na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w styczniu zawierali sakrament małżeństwa a ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.

Ksiądz Krzysztof organizuje pielgrzymkę do Włoch w terminie od 23 lipca do 2 sierpnia. Więcej informacji w gablocie bądź bezpośrednio u ks. Krzysztofa.

W dniach 18 – 20 stycznia w Domu Studnia odbędą się Warsztaty muzyki liturgicznej, które poprowadzi Ula Rogala i Rafał Maciejewski – osoby związane z duszpasterstwem dominikanów. Zapraszamy młodzież i dorosłych. Szczegóły na www.ddm-studnia.pl i Facebooku. Dom Studnia zaprasza na bal karnawałowy, który odbędzie się 26 stycznia. Początek balu o godz. 21.00. Koszt 80 zł od osoby. W dniach 3 – 8 lutego dla osób pełnoletnich organizujemy zimowy wyjazd do Zębu koło Poronina. Zgłoszenia do wyczerpania miejsc. Wszystkie informacje o tych wydarzeniach na www.ddm-studnia.pl

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Codziennie natomiast zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30.

Kancelaria zaś jest czynna tylko od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00!