Dziś III niedziela zwykła. Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dziś o godz. 17.00 w prawosławnej cerkwi przy ul. Kościuszki będzie ekumeniczny Wieczór Kolęd.

Ofiary na tacę przeznaczamy dziś na budowę kościoła.

Kandydaci do bierzmowania będą mieć swoje spotkanie za tydzień o godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 19.00 na „Czuwanie u Krzyża”.

Wśród małżeństw naszej parafii zrodził się pomysł utworzenia kolejnego kręgu Domowego Kościoła. Gdyby inne małżeństwa chciały dołączyć do tego powstającego kręgu, to prosimy o zgłoszenie się do ks. Stanisława.

Małżonków, którzy w lutym będą przeżywać kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. W intencji tych małżonków będziemy się modlić na sumie w trzecią niedzielę lutego.

W tym tygodniu w środę przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek będziemy wspominać św. Franciszka Salezego, w czwartek św. Tytusa i Tymoteusza, w piątek bł. Jerzego Matulewicza a w sobotę św. Tomasza z Akwinu.

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza na Czwartkowe Adoracje Seminaryjne wszystkich, którzy pragną adoracji w murach seminaryjnej kaplicy, modlitwy i troski o nowe powołania czy Sakramentu Pojednania. Szczegóły znajdziemy na ulotkach oraz plakacie.

Przypominamy, że podczas kolędy kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast będzie nieczynna.

Przypominamy również, że w czasie trwania kolędy, w dniach od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz na Mszę św. o godz. 7.00 i 18.00.