Dziś przypada III niedziela zwykła oraz 3 niedziela miesiąca a zatem ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.

Na sumie będziemy modlić się w intencji Jubilatów, którzy w styczniu przeżywają kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.

Gościmy wśród nas Siostry Katarzynki z Siemek k/ Kętrzyna, które prowadzą dom pod nazwą: „Wspólnota: Razem łatwiej”, dla kobiet z różnymi uzależnieniami. Za chwilę Siostry powiedzą coś więcej a wychodząc z kościoła będzie można wesprzeć ich działalność.

W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, BDK, w czwartek Święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła a w piątek wspomnienie św. Tytusa i Tymoteusza, B.

Za tydzień w niedzielę o godz. 14.30 dodatkowy termin mierzenia alb w salce katechetycznej.

Centrum Psychologiczno-Pastoralne METANOIA jest organizacją pożytku publicznego i możemy – wypełniając deklarację PIT do Urzędu Skarbowego – przekazać 1% podatku na jego rzecz. Więcej informacji znajdziemy w gablocie.

W najbliższą środę, po Mszy św. o godz. 18.00, odbędzie się w naszej kaplicy koncert kolęd „Nasza kantyczka” w wykonaniu grupy teatralnej „Na przekór” Domu Pomocy Społecznej w Goślicach. Terapeutą i założycielem grupy jest nasza parafianka p. Roma Ludwicka a akompaniuje p. Kazimierz Chlebowski. Wykonawcy – ludzie ciężko poszkodowani przez los – będą bardzo szczęśliwi, jeśli zechcą ich Państwo wysłuchać.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast jest nieczynna. Nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 i Mszę św. o 7.00 lub 18.00