Jutro zapraszamy na ostatnie w tym roku Roraty na godz.00. Dziś natomiast zapraszamy na adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 19.00 do 20.00.

Dziś jeszcze po Mszach dziecięcych i młodzieżowych przedstawiciele scholi i zespołu rozprowadzają własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne: kartki, bombki i stroiki, natomiast po 20-tej będzie można także nabyć płytę nagraną przez nasz młodzieżowy zespól muzyczny z pieśniami i piosenkami religijnymi.

Jutro przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00. Zapraszamy na Mszę Wigilijną, zwana Pasterką tradycyjnie na godz. 24.00. Pół godziny przed Pasterką będzie występ Chóru parafialnego, który wykona kolędy i pastorałki. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie, które przygotuje nas do Pasterki.

We wtorek przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego – tylko bez 20.00! Przypominamy, że podczas wyznania wiary klękamy na słowa: „I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem”.

W tym tygodniu w środę przypada święto św. Szczepana /Msze św. jak w niedzielę – tylko bez 20.00!/, w czwartek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty a w piątek święto św. Młodzianków, Męczenników.

Za tydzień, zgodnie z propozycją Księży Biskupów, Niedziela Świętej Rodziny będzie dniem modlitw o świętość małżeństw i rodzin oraz dniem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

Pod chórem można nabyć opłatek oraz świece adwentowe Caritas.

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy nie ma Mszy św. o godz. 17.00 /od poniedziałku do piątku/. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 7.00 lub 18.00.

Podczas kolędy kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast będzie nieczynna.