Dziś IV Niedziela Adwentu. Na sumie modlimy się w intencji małżonków przeżywających kolejne rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa.

W tym tygodniu zapraszamy na ostatnie Msze św. roratnie w dni powszednie na godz. 7.00, tylko w środę /ze względu na dzieci szkolne/ na godz. 17.00.

W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00. Zapraszamy na Mszę Wigilijną, zwana Pasterką tradycyjnie na godz. 24.00. Pół godziny przed Pasterką będzie występ Chóru parafialnego, który wykona kolędy i pastorałki. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie, które przygotuje nas do Pasterki.

W następną niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego.

Wczoraj odbyła się Wigilia dla osób starszych, samotnych, bezdomnych, będących w trudnych sytuacjach życiowych i dzieci tych rodzin, zorganizowana przez Akcję Katolicką z naszej Parafii. Na ręce p. Prezes Barbary Ambroziewicz składam podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.

Opłatek można nabyć w pomieszczeniu pod chórem bądź w zakrystii. Serdeczne Bóg zapłać, za składane przy tej okazji ofiary na budowę naszego kościoła.

Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas: mała – 6 zł, a kula – 12 zł. Te pieniądze dostaje Kierownik Ośrodka Caritas, który prowadził u nas rekolekcje, jako dofinansowanie do kolonii dla dzieci.

Mamy w sprzedaży również szopki bożonarodzeniowe z siankiem i płytą CD z wersją instrumentalną 20 najpopularniejszych polskich kolęd do rodzinnego kolędowania. Cena 6 zł.