Dziś IV Niedziela Wielkanocna, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziś w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Pamiętajmy o modlitwie o nowe powołania kapłańskie i zakonne, która jest obowiązkiem każdego wierzącego.

Po Mszy św. o godz. 16.00, będzie spotkanie dla dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. i ich Rodziców.

W najbliższą środę, 25 kwietnia o godz. 18.30 Grupa modlitewna zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu. Będziemy modlić się za kapłanów i wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe powołania.

W związku z Komuniami dzieci klas III proszę o zgłoszenie się do zakrystii kogoś z rodziny, która zamówiła Mszę św. na 13 maja na godz. 11.00 za śp. Stanisławę i Józefa Chrząszczewskich.

W sobotę 5 maja odbędzie się IV Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium Matki Boskiej Bartnickiej w Świętym Miejscu k. Przasnysza. Szczegółowy program uroczystości znajdziemy w gablocie.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II ST. im. Karola Szymanowskiego w Płocku zaprasza dzieci i młodzież do podjęcia nauki gry na instrumencie lub śpiewu. Więcej informacji znajdziemy na ulotkach leżących na stoliku z gazetami.