Kończymy dziś nasze wielkopostne rekolekcje. Bardzo dziękuję Ojcu Rekolekcjoniście za przyjęcie zaproszenia i poprowadzenie tych naszych wielkopostnych zamyśleń. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w tej trudnej posłudze kształcenia postaw i świadomości przyszłych kapłanów. A wyrazem naszej wdzięczności niech będą ofiary składane dziś na tacę.

Dziś, po Mszy św. o godz. 16.00, będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

Po Mszy św. o godz. 11.00 przedstawiciele scholi będą rozprowadzali za dobrowolną ofiarę własnoręcznie wykonane pisanki wielkanocne. Całość zebranych pieniędzy będzie dofinansowaniem wyjazdu wakacyjnego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, 1. piątek, 1. sobota i 1. niedziela miesiąca. W czwartek zapraszamy na godzinną adorację Pana Jezusa od godz. 23.00, w piątek do południa odwiedzimy chorych /ja „swoich” chorych odwiedzę wyjątkowo w czwartek/, spowiedź tylko podczas nabożeństw a po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca NSNMP i modlitwy a w niedzielę po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 będzie spotkanie dla Rodziców oraz dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W środę 3. kwietnia, po Mszy Świętej po godzinie 18.00, będzie spotkanie Akcji Katolickiej.

W dniach 5-6 kwietnia, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, odbędą się rekolekcje tylko dla kobiet pt.: „Niepokorne po katolicku”, które prowadzić będą: o. Waldemar Gonczaruk, CSsR oraz Ewa Sztreker. Zapisy drogą mailową: kontakt@obliczakobiety.pl. Udział jest odpłatny. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie lub fanpagu: „Oblicza kobiety”.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w Płockiej Farze odbędzie się 16. AutoFara pod hasłem: „Z Jezusem w drogę”. Szczegóły znajdziemy w gablocie.

Parafia MB Fatimskiej w Płocku zaprasza na sobotnie rekolekcje przygotowujące do Aktu Ofiarowania Panu Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi. Szczegóły na plakacie.

Są do nabycia baranki wielkanocne do koszyczka ze święconką w cenie 5 zł. W ten sposób wspieramy Wielkanocne Dzieło Caritas.

  1. Mamy jeszcze tę książkę: „Wszystko o spowiedzi”. Znajdziemy tu i historię i teologię tego sakramentu, ale też dobry poradnik jak się dobrze spowiadać, jakie to są grzechy przeciwko Duchowi Świętemu, które nigdy nie będą odpuszczone, o spowiedzi generalnej czy o pierwszych piątkach miesiąca. Cena 5 zł.