Dziś IV niedziela Wielkiego Postu. Kończymy nasze Wielkopostne Rekolekcje, ale nie kończymy pracy nad sobą. Bardzo dziękujemy Ojcu Rekolekcjoniście, ks. Rafałowi, że podjął się tego trudu otwierania naszych serc dla Pana Boga, na Jego działanie w nas i życzymy, aby Pan Jezus, przez ręce swej Matki obdarzał Księdza licznymi i potrzebnymi łaskami. Szczęść Boże.

Jak zwykle w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:
– w każdy piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.15 a dla dorosłych i młodzieży zaraz po Mszy św. o godz. 18.00. Ta będzie z udziałem zespołu muzycznego.
– w niedziele Gorzkie Żale o godz. 17.30, a po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość osobistej Adoracji do godz. 20.00.

Za tydzień będziemy gościć s. Szymonę ze zgromadzenia Sióstr Niepokalanek, która pracuje w Jazłowcu na Ukrainie. Opowie nam o swojej pracy a my wesprzyjmy Siostrę ofiarami do puszki oraz modlitwą.

Zespół muzyczny zaprasza na godz. 19.00 na „Czuwanie u Krzyża”.

W najbliższą środę, 29 marca o godz. 18.30 Grupa modlitewna zaprasza do naszej kaplicy na nabożeństwo adoracji krzyża. Zakończymy ją, oddając część relikwiom Krzyża Świętego oraz indywidualnym błogosławieństwem tymi relikwiami.

W tym tygodniu przypada I sobota i I niedziela miesiąca. W sobotę, na godz. 8.00, zapraszamy na Mszę św. pierwszo sobotnią oraz Różaniec. Natomiast w niedzielę po sumie na adorację Najświętszego Sakramentu „W Drodze do Fatimy”.

Mamy do nabycia baranki wielkanocne, z których dochód wspiera Wielkanocne Dzieło Caritas – po 5 zł.

Zachęcamy do udziału w Akcji „Opatrunek na Ratunek” polegającej na zbiórce materiałów opatrunkowych dla misyjnych szpitali i przychodni. Przyda się każdy bandaż, gaza, kompres, plaster, rękawiczki gumowe, wata, a nawet igły i strzykawki. Akcja potrwa do piątku.

Informujemy, że w następną niedzielę, Park Północny będzie zamknięty ze względu na zajęcia sportowe.