Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Na mszach odnawiamy przyrzeczenia chrzcielne, dziękując Bogu za dar wiary, rodziców i chrzestnych oraz kapłanów, wychowawców i katechetów dzięki którym nasza wiara mogła wzrastać. Od poniedziałku zaczyna się okres zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej.

Z racji  urocz. Trzech Króli przypadającej w pierwszy piątek m-ca, odwiedziny chorych z Komunią św. będą za tydzień w piątek 13 stycznia w pierwszo-piątkowych godzinach.

Dzisiejsza niedziela jest ostatnim momentem aby przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego można złożyć produkty spożywcze o przedłużonym terminie ważności dla potrzebujących dzieci z Ukrainy. Najprawdopodobniej 10 stycznia ks. Jakub zabierze produkty.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 14 stycznia 2023 r. o godzinie 10.00. Spotkanie będzie miało charakter egzaminu z pytań w indeksie do numeru 60 włącznie. Na egzamin przynosimy indeks do sprawdzenia oraz opinię katechety za I semestr.

22 stycznia w niedzielę o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Na spotkanie zaprasza ks. Tomasz.

Koła Różańcowego zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy Świętej o godzinie 18:00

Plan Kolędy na najbliższy tydzień znajduje się w gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00, w sobotę od godz. 9.30. Spowiedź 15 min. przed Mszą o 7.00 i pól godziny przed 18.00. Nie ma Mszy o 17.00.

Od najbliższego poniedziałku będzie nam pomagał w kolędzie ks. Łukasz Kopczyński z Odessy, który gościł głosząc kazania na jesieni ubiegłego roku.