Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.

Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św.: 7.O0, 9.00, 17.00 i 18.00.

Dziś „Czuwanie u Krzyża” wraz z zespołem „Solo Dios Basta” o godzinie 19.00 pod tytułem: „Przyjdź Duchu Święty i obdaruj nas darami”. Jest to również obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

Dziś Msza św. o 20.00 w intencji ośmioklasistów przed czekającymi ich egzaminami.

W środę (26 maja) Dzień Matki. Zapraszamy do modlitwy w intencji wszystkich mam na Mszach Świętych o godzinie 7.00, 17.00 i 18.00. Wszystkim Mamom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Maryi a zmarłe polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

We czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

W piątek – 40 Rocznica śmierci Czcigodnego Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Pragnę wyrazić wdzięczność za bezinteresowną pomoc w tym tygodniu naszym parafianom Panu: Jakubowskiemu, Łazarz i Kisio za naprawienie bramy wjazdowej na budowę nowego kościoła oraz firmie Altus za skoszenie trawy wokół nowo budującej się świątyni.

W tym tygodniu rozpoczynają się próby do pierwszej komunii świętej.
gr I – kl. 3 A Szkoły Podstawowej 23 (próba: 29 maja godz.10.00)
gr II – kl. 3 A Szkoły Podstawowej 23 (próba: 31 maja godz. 19.00)

Rozpoczęliśmy kolędę u osób, które zgłosiły się na formularz kolędowy. W sprawie wizyty duszpasterskiej będziemy kontaktować się indywidualnie telefonicznie z wszystkimi zgłoszonymi osobami.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 4900 zł na budowę nowej świątyni. Bardzo dziękujemy. Bóg zapłać za wszystkie ofiary, za Wasze modlitwy i za Waszą obecność.

W następny czwartek, 3 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Procesja Eucharystyczna będzie po Mszy św. o godz. 11.00. Wyruszymy trasą tak jak w latach ubiegłych bywało przed pandemią czyli ołtarze przy ulicy: Ofiar Katynia, Sucharskiego przy Przedszkolu „Tęcza” oraz przy krzyżu obok kaplicy. Proszę przygotować ołtarze w znanych nam tradycyjnie miejscach.