„Pokój zostawiam wam, pokój mój daję wam. Nie tak jak daje świat. Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani się nie lęka. (J 14,27)

Kochani Parafianie i Goście

Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie źródłem pokoju wśród niepokojów tego świata, mocą w walce ze złem, pocieszeniem w smutkach i troskach. Niech Jego zwycięstwo nad śmiercią, piekłem i szatanem daje nadzieję, że wszystko może zostać odmienione w świetle poranka wielkanocnego. Niech w tym dniu radosnym i pełnym nadziei Pan da zwycięstwo dobra nad złem swojemu ludowi i każdemu z osobna. Szczęść Boże.

Dziś Msze św. o godz. 6.00 – rezurekcja, 9.30, 11.00, 12.30, 16.00 i 18.00. Nowenna do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o 12.30.

W poniedziałek wielkanocny Msze Święte o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00. Nowenna do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o 12.30.

Za tydzień – druga niedziela wielkanocna, zwana także niedzielą białą lub niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona obchody Tygodnia Miłosierdzia. W tym dniu będziemy przeżywać Akcję „Dzień dobra”. Jest to huczne i radosne świętowanie NIEDZIELI BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. To także święto patronalne CARITAS, największej charytatywnej organizacji pozarządowej w Polsce. W tym dniu będziemy zbierać środki finansowe do puszek dla naszych sióstr i braci z Ukrainy.

Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia zapraszamy wszystkich chętnych o godzinie 18.00 na Mszę świętą a po niej na Rekolekcje Kerygmatyczne prowadzone przez Szkołę Ewangelizacji św. Łukasza z Płocka. Następne spotkanie rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godzinie 20.00.

W najbliższą niedzielę ze względu na rekolekcje nie będzie Mszy św. o godzinie 20.00. Intencja mszalna z tej godziny zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00.

W sobotę 23 kwietnia odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych w ustalonej kolejności w salce parafialnej.