Dziś Niedziela Świętej Rodziny, która jest dniem modlitw o świętość małżeństw i rodzin oraz dniem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek zapraszam na godzinną adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 23.00. W piątek przed południem wyjazd do chorych, od godz. 16.30 spowiedź. a po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. pierwszosobotnia a po niej różaniec. W niedzielę natomiast, po sumie, Adoracja Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. połączona z Nieszporami.

We wtorek ostatni dzień Roku Pańskiego 2019. Podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 do 18.00 będziemy dziękować Panu Bogu za wszelkie łaski udzielone nam w tym roku oraz przepraszać za nasze grzechy i zaniedbania.

W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę – tylko bez 20.00!

Nasz chór zapraszana na koncert kolęd, który będzie 5 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00.

W tym tygodniu w czwartek przypada wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej ks. Jarosławowi oraz ks. Pawłowi, p. Andrzejowi, p. Grzegorzowi Wierzbickiemu, państwu Sylwii i Konradowi Kuśmirek, p. Michałowi Jastrzębskiemu z synami Kajetanem i Bartkiem, p. Agnieszce Ostrowickiej z synem Mateuszem, Paulinie Jóźwik, Ani Balak, Patrycji Józefoskiej, Kacprowi Tyburskiemu i Kai Tyburskiej. Bóg zapłać!

Przypominamy, że w czasie trwania kolędy, od poniedziałku do piątku, nie ma Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 7.00 lub 18.00.

Podczas trwania kolędy kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 15.00! W soboty natomiast jest nieczynna.