Gościmy wśród nas Zespół rodzinny „Eo Nomine”, którego powołaniem jest posługa modlitewno-muzyczna w hospicjach, więzieniach, szpitalach, domach spokojnej starości, domach samotnej matki… wszędzie tam, gdzie jest potrzebna miłość i obecność sercem do serca. Pragną przekazać współczesnemu człowiekowi przesłanie o Bożej Miłości. Opiekunem jest ks. Jacek Gołębiowski.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Scholastyki a w piątek święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

Za tydzień przypada 3. Niedziela miesiąca, a zatem na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w lutym zawierali sakrament małżeństwa a ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.

Diecezjalne Centrum Powołaniowe i Klerycka Grupa Powołaniowa zaprasza młodzież męską szkół średnich na rekolekcje powołaniowe, które odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku w dniach 28 lutego – 1 marca 2020 r. Mottem tegorocznych rekolekcji są słowa: CO DALEJ Z MOIM ŻYCIEM?

Kombatanci Armii Krajowej i płockie środowisko patriotyczne zapraszają na Mszę św. w 78. rocznicę powołania Armii Krajowej, która odbędzie się 14 lutego o godz. 18.00 w kościele św. Dominika /na Górkach/ w Płocku.

24 lutego w Płockiej Farze rozpoczną się rekolekcje dla osób dorosłych zwane Seminarium Odnowy Wiary, których celem jest pomoc w przemianie własnego życia, pogłębienie modlitwy a przede wszystkim doświadczenie spotkania żywego Boga. Szczegóły na plakacie oraz na stronie parafii i na Facebooku.

W związku z rozpoczęciem się ferii szkolnych nadal nie będzie Mszy św. o godz. 17.00 tylko o godz. 7.00 i 18.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 17.30.

Jeszcze tylko do wtorku kancelaria będzie czynna od godz. 14.00 do 15.00! Od środy wrócimy do normalnego porządku.