Dziś VI Niedziela Wielkanocna oraz I niedziela miesiąca. Z tej racji po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu „Śladami św. Stanisława Kostki”.

Trwa miesiąc maj, który w szczególny sposób poświęcony jest czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa Majowe każdego dnia o godzinie 17.30.

W najbliższy wtorek, 8 maja po Mszy św. o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.

W tym tygodniu we wtorek przypada uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i diecezji płockiej. Jest to także dzień imienin ks. Stanisława. Pamiętajmy w naszych modlitwach o czcigodnym Solenizancie.

Za tydzień w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego rozpoczynają się w naszej parafii uroczystości pierwszokomunijne. Tradycyjnie będą przez trzy kolejne niedziele na Mszy św. o godz. 10.30 oraz o 12.30 /nie będzie Mszy św. o godz. 11.00/. Próby odbędą się w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 15.30 /dla dzieci, które swoją uroczystość będą przeżywały 13 maja o godz. 10.30/, natomiast o godz. 19.00 /dla dzieci, które swoją uroczystość będą przeżywały o godz. 12.30/. Spowiedź dzieci będzie w piątek od godz. 15.30. Prosimy, aby na próbę w poniedziałek dzieci przyszły wraz z rodzicami.

W związku z Komuniami dzieci klas III proszę o zgłoszenie się do zakrystii kogoś z rodziny, która zamówiła Mszę św. na 13 maja na godz. 11.00 za śp. Stanisławę i Józefa Chrząszczewskich.

W następną niedzielę 13 maja przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie w Portugalii. Serdecznie zapraszamy na godz. 19.30 na wspólną modlitwę różańcową do Pani Fatimskiej /pamiętajmy o napisaniu intencji/, natomiast po Mszy św. o godz. 20.00 będzie procesja z figurką MB Fatimskiej, a po niej zaśpiewamy Apel Jasnogórski.