Jutro serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą w intencji zakochanych o godzinie 18.00. Walentynki z „Amoris Laetitia”. Zachęcamy do  przyzywania  orędownictwa św. Walentego,  szczególnie  z  prośbą  za  ludzi młodych o  dobre  małżeństwa i rodziny oraz o otwartość na przyjęcie nowego życia. Po Mszy świętej zapraszamy na krótką konferencję duchową i ciasteczko ze szczyptą miłości.

Spotkanie wspólnoty wzrostu wiary Ruchu Rodzin Nazaretańskich jutro o 18.30 w plebanii. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli (Płock, Fara, godz. 18.00)

W czwartek o 19.00 próba chóru w salce parafialnej.

W piątek kolejne spotkanie młodzieżowej wspólnoty „Laboratorium wiary” o 19.00 w plebanii.

Natomiast parafialna schola dziecięca ma próbę w piątek o 16.15 w salce parafialnej.

Za tydzień w niedzielę spotkanie kandydatów i ich rodziców do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych podczas mszy Świętej o godzinie 16.00.

W dniach od 1 do 6 sierpnia 2023r. odbędą się w Lizbonie 37 Światowe Dni Młodzieży. Tematem będą słowa: „Maryja wstała i poszła z pośpiechem”. Krajowe Biuro Organizacji Światowych Dni Młodzieży prosi o przesłanie do proboszczów parafii do 25 lutego informacji dotyczącej liczby zainteresowanych wyjazdem na to spotkanie.

Zwracam się z prośbą duszpasterską, aby w miarę możliwości uczestniczyć rodzinnie w Niedzielnej Eucharystii, która jest dla nas źródłem pełnej miłości i mocy, koniecznej do godnego przeżywania codzienności. Proszę również o osobiste zaangażowanie w Liturgię Słowa, istnieje możliwość przygotowania czytań biblijnych, czy też pełnienie funkcji posługiwania we mszy św. Piękne i ewangelizacyjne jest służenie ojców razem z synami. Nie bójmy się realnie przeżywać misterium Kościoła Bożego.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczamy na ogrzewanie naszej kaplicy.

Rekolekcje Ruchu Rodzin Nazaretańskich 40+ (Popowo, Ośrodek Caritas). Zgłoszenia do ks. Proboszcza.

Zachęcamy do nabywania i czytania katolickiej prasy. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy kolejną płytę audio z Słowem Bożym.

Bóg zapłać za złożone ofiary na pokrywanie kosztów za prace prowadzone w naszym kościele. Bóg zapłać także wszystkim, którzy złożyli, czy składają ofiary na nasze parafialne konto.

Życzymy wszystkim zdrowia i radości na każdy dzień.