Dziś na Mszy św. o godz. 10.30 oraz 12.30 grupa dzieci klas III przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. Z tej racji dziś i za tydzień nie będzie Mszy św. o godz. 11.00.

Biały Tydzień potrwa od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Tradycyjnie dzieci pojadą także do Niepokalanowa. 1 grupa, z 10.30 – we wtorek 15 maja a druga, z 12.30 – w środę 16 maja. Wyjazd z placu przy kaplicy o 7.50.

Dziś przypada kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie w Portugalii. Serdecznie zapraszamy na godz. 19.30 na wspólną modlitwę różańcową do Pani Fatimskiej /pamiętajmy o napisaniu intencji/, natomiast po Mszy św. o godz. 20.00 będzie procesja z figurką MB Fatimskiej, a po niej zaśpiewamy Apel Jasnogórski.

W najbliższą środę, 16 maja o godz. 18.30 zapraszamy do sali parafialnej na spotkanie Grupy modlitewnej z katechezą o niekatolickich wyznaniach chrześcijańskich.

Trwa miesiąc maj, który w szczególny sposób poświęcony jest czci Matki Bożej oraz nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na nabożeństwa Majowe każdego dnia o godzinie 17.30 a po nabożeństwie nowenna.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada święto św. Macieja Apostoła a w środę uroczystość św. Andrzeja Boboli, PM, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej.

Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o godz. 10.30 oraz o 12.30 kolejne grupy dzieci klas III przystąpią do I Komunii św. Próby będą się w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 15.30 /dla dzieci, które swoją uroczystość będą przeżywały o godz. 10.30/, natomiast o godz. 19.00 /dla dzieci, które swoją uroczystość będą przeżywały o godz. 12.30/. Spowiedź dzieci będzie w piątek od godz. 15.30. Prosimy, aby na próbę w poniedziałek dzieci przyszły wraz z rodzicami.

W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, ofiary zebrane na tacę przeznaczymy na budowę kościoła.

W sobotę 19 maja o godz. 19.30 w Płockiej Katedrze odbędzie się diecezjalne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Program czuwania znajduje się w gablocie.

Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie zaprasza na VI Międzyparafialny Koncert Pieśni Maryjnej, który odbędzie się w dniu 27 maja br. o godz. 19.00 w kościele św. Jana Pawła II w Ciechanowie.

W minionym tygodniu znaleziono w kaplicy złoty kolczyk. Zainteresowaną osobę prosimy o kontakt.