O godz. 16.00 Msza Święta z katechezą dla Rodziców i dzieci klas 3-tych, przygotowujących się do I Komunii św.

We wtorek przypada dzień imienin J. E. Biskupa Mirosława Milewskiego a w środę 3. rocznica Jego święceń biskupich, natomiast w czwartek dzień imienin J. E. Biskupa Romana Marcinkowskiego. Pamiętajmy o czcigodnych Solenizantach w naszej modlitwie.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, 1. sobota i 1. niedziela miesiąca, a zatem w czwartek zapraszamy na godzinną adorację Pana Jezusa od godz. 23.00, w piątek do południa odwiedzimy chorych, od godz. 16.30 spowiedź a po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca NSNMP i modlitwy a w niedzielę po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską od 16 roku życia na powołaniowe rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w dniach 8 – 10 marca. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Całkowity koszt uczestnictwa w rekolekcjach wynosi 25 zł. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców. Więcej informacji w gablocie.

W dniach 1 – 3 marca, odbędą się w kaplicy sióstr pasjonistek – ul. Sienkiewicza 24, otwarte dni skupienia, na które siostry serdecznie zapraszają.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Ryszarda Halwę, SAC, z Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia, który skieruje do nas słowo a po Mszach św. będzie można u Niego nabyć różne materiały.

Mamy do nabycia modlitewnik zatytułowany „Chwalmy Pana przychodzącego w znaku Krzyża” w cenie 2,50 zł.