Wczoraj dzieci klas IV uroczyście odnowiły przyrzeczenia Chrztu św. Bardzo dziękuję ks. Stanisławowi, s. Ewie oraz paniom katechetkom Bernadetcie, Jolancie i Katarzynie za przygotowanie dzieci do tej uroczystości. Rodzicom dziękuję za dar ołtarza w postaci czterech ornatów zielonych. Bóg zapłać!

Dzieci zapraszamy na Mszę św. od poniedziałku do środy na godz. 18.00.

Trwa miesiąc czerwiec, który w szczególny sposób poświęcony jest czci NSPJ. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie na godz. 17.30.

W poniedziałek przypada wspomnienie św. Barnaby, Ap., we wtorek Bł. Męczenników A. J. Nowowiejskiego, Bp, Leona Wetmańskiego, Bp i Towarzyszy, w środę św. Antoniego z Padwy a w czwartek bł. Michała Kozala, BpM.

W środę przypada 13 czerwca, a zatem zapraszamy na godz. 20.00 na Nabożeństwo Fatimskie. Przypominamy o napisaniu intencji na wspólną modlitwę różańcową i wrzucenie ich do szkatułki na ołtarzu MB.

Legion Maryi w Płocku zaprasza na czuwanie różańcowe od 15 do 22 czerwca. W naszej parafii Jerycho Różańcowe będzie od godz. 12.00 w sobotę 16 czerwca do południa w niedzielę. Szczegóły w gablocie.

Za tydzień będzie 3. niedziela miesiąca a zatem tacę przeznaczymy na budowę kościoła a na sumie będziemy modlić się za małżonków, którzy w czerwcu zawierali małżeństwo.

W dniach 20-22 lipca organizowane są warsztato-rekolekcje dla choru parafialnego. W planach nauka nowego repertuaru, zajęcia z emisji głosu, nauki rekolekcyjne oraz wspólna integracja. Każdy, kto czuje predyspozycje do śpiewania w chórze i chciałby wziąć udział w wyjeździe proszony jest o zgłoszenie się do ks. Jarka lub Pana Organisty.

Akcja Katolicka DP zaprasza na X Pieszą Pielgrzymkę im. Bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego z Płocka do Słupna, która odbędzie się 16 czerwca. Szczegółowy program pielgrzymki i informacje o zapisach znajdują się w gablocie.

Fundacja „Wiara w Biznesie” ma przyjemność zaprosić na bezpłatną konferencję Katolicka Rewolucja w Biznesie, która odbędzie się w dn. 12 czerwca – w najbliższy wtorek
o godz. 10:00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku przy ul. Abpa Nowowiejskiego 2. Konferencja dotyczyć będzie nowoczesnych rozwiązań dla przedsiębiorców, którzy chcą kierować się wartościami chrześcijańskimi rozwijając swoją firmę, więcej na plakacie przy wejściu.

Metropolita Warmiński, Arcybiskup Józef Górzyński, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Dniu Pokutnym, który odbędzie się 30 czerwca w Gietrzwałdzie, w czasie którego oddamy Bogu przez ręce Maryi to, co nas zniewala i będziemy prosić Ją, by prowadziła nas drogami wolności. Szczegóły na plakacie.

Mamy do sprzedaży książkę „Wszystko o apostołach Jezusa Chrystusa” w cenie 5 zł za egzemplarz.