Dziś 3 niedziela miesiąca a zatem ofiary na tacę przeznaczamy na budowę Kościoła a na sumie modlimy się w intencji małżonków, którzy w czerwcu zawierali małżeństwo.

To także ostatnia niedziela w tym roku szkolnym, z tej racji na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci podziękują Panu Bogu za kończący się Rok Szkolny 2017/2018.

Trwa miesiąc czerwiec, który w szczególny sposób poświęcony jest czci NSPJ. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie na godz. 17.30.4. Nasze Harcerki częstują dziś ciastem. Każdy grosz będzie dla nich wsparciem na wyjazd wakacyjny.

W czwartek przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Z., a w przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W najbliższą środę, 20 czerwca, o godz. 18.30 Grupa modlitewna zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.

W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, zespół „Solo Dios Basta” zaprasza na godz. 19.00, na czuwanie – dziękczynienie za kończący się rok szkolny. Szczególnie zapraszamy młodzież.

W dniach 20-22 lipca organizowane są warsztato-rekolekcje dla chóru parafialnego. W planach nauka nowego repertuaru, zajęcia z emisji głosu, nauki rekolekcyjne oraz wspólna integracja. Każdy, kto czuje predyspozycje do śpiewania w chórze i chciałby wziąć udział w wyjeździe proszony jest o zgłoszenie się do ks. Jarka lub Pana Organisty.

Metropolita Warmiński, Arcybiskup Józef Górzyński, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Dniu Pokutnym, który odbędzie się 30 czerwca w Gietrzwałdzie, w czasie którego oddamy Bogu przez ręce Maryi to, co nas zniewala i będziemy prosić Ją, by prowadziła nas drogami wolności. Szczegóły na plakacie.

Wydział Duszpasterski zaprasza do udziału w Pielgrzymce Diecezji Płockiej do Włoch z okazji przeżywanego Roku św. Stanisława Kostki, którego grób znajduje się w kościele św. Andrzeja w Rzymie. Naszemu pielgrzymowaniu będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Piotr Libera Biskup Płocki. Organizujemy dwie formy wspólnego pielgrzymowania:
1) Pielgrzymka samolotowa do Rzymu w dniach 20-23 października 2018 r.;
2) Pielgrzymka autokarowa do Włoch w dniach 19-25 października 2018 r. (Bolonia – Rzym – Watykan – Cascia – Asyż – Padwa – Wiedeń).
Liczba miejsc w pielgrzymce jest ograniczona – decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia pod numerem tel.: /24/ 262 85 99. Program pielgrzymek i szczegółowe informacje na stronie Wydziału Duszpasterskiego.