Dziękuję serdecznie za liczny udział w zakończeniu oktawy Bożego Ciała. Dziękuję Asyście procesyjnej, Lektorom, Chórowi, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatkami, Panu Organiście i Panu Andrzejowi… Dziękuję s. Ewie i mamom dziewczynek za pomoc… Dziękuję za obecność i wspólną modlitwę oraz przyniesione wianki do poświęcenia. Serdeczne Bóg zapłać!

W tym tygodniu w środę przypada wspomnienie św. Ireneusza, BM a w czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – to dzień imienin Biskupa Płockiego, pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu. Tacę z tego dnia przeznaczamy na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W piątek kończy się miesiąc czerwiec i nabożeństwa ku czci NSPJ, na które zapraszamy codziennie o godzinie 17.30. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, z tej racji zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą NSNMP o godz. 8.00 oraz modlitwę różańcową. W I niedzielę miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu „W drodze do Fatimy” po sumie.

Rozpoczęły się wakacje zatem w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 w niedziele oraz w dni powszednie o godz. 17.00.

Nasz chór parafialny zaprasza wszystkich chętnych mających predyspozycje głosowe do wzięcia udziału w warsztatach muzycznych połączonych z rekolekcjami w dniach 14-16 lipca w Soczewce. W programie: nauka nowego repertuaru na próbach z podziałem na głosy, zajęcia z emisji głosu ze specjalistą, katechezy prowadzone przez ks. Jacka oraz wspólna integracja.

Zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę w dniach 1-2 lipca /informacje w gablocie/.