Dziś ostatnia niedziela posługiwania mojego i ks. Krzysztofa w tej Parafii. Po 9 latach przechodzę do Parafii pw. Św. Stanisława BM w Dąbrowie koło Mławy a ks. Krzysztof do Parafii w Tłuchowie. Dziękuję Panu Bogu, że mogłem z Wami modlić się w tej kaplicy, sprawować sakramenty św., spotykać się z różnymi grupami czy indywidualnie podczas wizyt duszpasterskich oraz budować nowy kościół. Bardzo dziękuję wszystkim księżom, z którymi dane było tu współpracować, za wszelką życzliwość, pomoc i wyrozumiałość. Dziękuję naszemu organiście – panu Jakubowi z rodziną, za wszelką życzliwość; dziękuję panu Andrzejowi z rodziną, dziękuję katechetom… Dziękuję wszystkim Parafianom. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro. Za wszelkie moje uchybienia – a wiem, że takie były – serdecznie przepraszam i proszę o wybaczenie. Proszę, módlcie się za swojego nowego księdza Proboszcza – ks. Jacka Gołębiowskiego, który swój ingres, czyli liturgiczne objęcie Parafii będzie mieć w sobotę 4 lipca o godz. 14.00 i wspierajcie Go.

Zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 17.30 na nabożeństwo czerwcowe – ku czci NSPJ.

W tym tygodniu w poniedziałek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła a w piątek święto św. Tomasza, Apostoła. Pamiętajmy o solenizantach a szczególnie o Pasterzu naszej Diecezji Biskupie Piotrze.

Przypada również pierwszy czwartek, pierwszy piątek, pierwsza sobota i 1. Niedziela miesiąca.

Oddanie pozostałych alb komunijnych będzie w najbliższą niedzielę – 5 lipca – o godz. 14.30.

Rozpoczęły się wakacje. Przypominamy, iż w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 16.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od godz. 17.30.