W środę przypada święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy, w czwartek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, BM, a w piątek wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W piątek przypada 13 lipca. Z tej racji zapraszamy na godz. 20.00 na Nabożeństwo Fatimskie. Intencje na wspólną modlitwę różańcową można składać do szkatułki na bocznym ołtarzu MB.

W przyszłą niedzielę będzie 3. Niedziela miesiąca, a zatem ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła a na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w lipcu zawierali sakrament małżeństwa.

W dniach 20-22 lipca organizowane są warsztato–rekolekcje dla chóru parafialnego. Każdy, kto czuje predyspozycje do śpiewania w chórze i chciałby wziąć udział w wyjeździe proszony jest o zgłoszenie się do Pana Organisty.

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Studnia zaprasza na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Propozycja skierowana jest do osób pełnoletnich, szczególnie studentów i postakademików, ale także do wszystkich, którzy czują się młodzi duchem. Wyjazd zaplanowany jest w dniach 8 – 14 września 2018 r. Koszt 7-dniowej pielgrzymki wynosi 1200 zł i 490 euro. Zapisy do 15 sierpnia bądź do wyczerpania miejsc. Prosimy o kontakt poprzez skrzynkę e-mail: grecja@ddm-studnia.pl lub dzwoniąc pod numer: 501-648-484. Więcej informacji znajdziemy w gablocie.

Są jeszcze miejsca w klasie VII w Szkołach Katolickich. Chętnych zapraszamy do siedziby Szkoły przy ul. Abpa Nowowiejskiego 2 w Płocku.