Rozpoczęły się wakacje i czas urlopów. Pamiętajmy w tym czasie o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie. Przypominamy również, że w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 16.00.

Od pierwszego lipca wróciliśmy do codziennego różańca o godzinie 17.30. Codziennie oprócz soboty i niedzieli wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00 do Mszy św. wieczornej.

Za tydzień w niedzielę będziemy gościć ks. Kamila Kowalskiego naszego misjonarza na Jamajce, który będzie głosił nam Słowo Boże na wszystkich Mszach świętych. Bardzo prosimy o wsparcie jego misyjnej działalności złożonymi ofiarami do puszek przed kaplicą. Bądźmy hojni. Dziękujemy.

Adoracja nocna Najświętszego Sakramentu w intencji wszystkich parafian i budowy kościoła rozpocznie się w piątek 16 lipca o godzinie 18.30 a zakończy się o 6.30 w sobotę 17 lipca. Zapisy na dyżury adoracyjne proszę zgłaszać do Pani Mileny, której numer telefonu jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

Zapraszamy na PARAFIALNĄ PIELGRZYMKĘ DO SANKTUARIUM CUDU EUCHARYSTYCZNEGO w Sokółce oraz do Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie i Miłosierdzia Bożego w Białymstoku
TERMIN: 7 SIERPNIA (sobota)
ZAPISY i szczegółowe informacje: Pani Bożena nr tel.: 661-074-130
Wyjazd 7 sierpnia o godzinie 5.45 z parkingu przy kaplicy Świętego Krzyża w Płocku

Zbliża się Tydzień św. Krzysztofa. W dniach 18-25 lipca 2021 będzie obchodzony 22 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy.

Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. Poświęcenie i błogosławieństwo kierowców i pojazdów w niedzielę 25 lipca na Mszach św. o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o 12.30.

Przy wyjściu z kaplicy jak zawsze do nabycia „Gość Niedzielny” i Mały Gość Niedzielny dla dzieci. Zachęcamy do lektury.