Na ołtarzu Jezusa Miłosiernego jest wyłożona Księga Abstynencji i zachęcamy do wpisywania podjętych zobowiązań.

W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Na pamiątkę podania głoszącego, że Apostołowie w grobie zamiast ciała Maryi znaleźli kwiaty, lud poświęca kwiaty, zioła i kłosy zbóż. Wierzy, że za pośrednictwem Matki Bożej otrzymują one moc leczniczą, chronią od chorób i zarazy. Stąd też nazwa tej uroczystości – Matki Bożej Zielnej. Poświęcenie ziół będzie na każdej Mszy św. po modlitwie po Komunii.

We wtorek przypada 13 sierpnia. Zapraszamy na godz. 20.00 na Nabożeństwo Fatimskie połączone z ostatnim Apelem w łączności z naszymi pielgrzymami na Jasną Górę.

Za tydzień będzie już 3. Niedziela miesiąca. Z tej racji ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła a na sumie będziemy modlić się w intencji Jubilatów, którzy w sierpniu zawierali sakrament małżeństwa.

W dniach 4 – 6 października br. w Domu Rekolekcyjnym Studnia w Płocku odbędzie się sesja rekolekcyjna „Uzdrowienie z poczucia krzywdy”. Rekolekcje poprowadzi o. Józef Augustyn – jezuita. Szczegółowe informacje i zapisy poprzez stronę: studnia-rekolekcje.pl lub pod nr. 501648484