Jest dzisiaj z nami ks. Łukasz Kopczyński – misjonarz z diecezji Odessa, który z powodu wojny na terenie Naddniestrza obecnie przebywa w naszym kraju. Bardzo prosimy o wsparcie księdza ofiarą składaną przy wyjściu z naszej świątyni.

Od jutra w naszej parafii na okres do 24 sierpnia rozpocznie posługę ksiądz Karol Frankowski, który w tym roku przyjął święcenia kapłańskie. Ksiądz Karol pochodzi z parafii Ostrowite i dzisiaj kończy posługę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku, aby jutro rozpocząć pracę u nas. Otoczmy księdza Karola naszą modlitwą.

Przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego zostanie wystawiona parafialna księga abstynencji.

Codziennie o godzinie 20.30 spotykamy się na Apelu Jasnogórskim łącząc się w modlitwie z pielgrzymami wędrującymi na Jasną Górę. Można przynosić na kartkach intencje do modlitwy wieczornej i składać je przy ołtarzu MB Częstochowskiej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W sobotę 13 dzień miesiąca i nabożeństwo fatimskie z różańcem i procesją ze świecami o godzinie 20.30 połączone z Apelem Jasnogórskim. Proszę pisać intencje modlitewne i składać je do koszyczka przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego.

Jak zawsze przy wyjściu z kaplicy „Gość Niedzielny” w cenie 8 zł.