Dziś 3. Niedziela miesiąca, a zatem ofiary na tacę przeznaczymy na budowę kościoła a na sumie będziemy modlić się w intencji małżonków, którzy w lipcu zawierali sakrament małżeństwa.

W poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel /Matki Bożej Szkaplerznej/.

W dniach 22-29 lipca 2018 r. będzie obchodzony 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, pod hasłem: Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa, wraz z misyjną Akcją: św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy – na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich, a 25 lipca, po Mszy św. wieczornej, poświęcimy pojazdy.

Są jeszcze tylko 2 miejsca na warsztato–rekolekcje dla chóru parafialnego. Bardzo prosimy o szybkie decydowanie się na ten wyjazd, bo naprawdę warto.

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Studnia zaprasza na pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła. Propozycja skierowana jest do osób pełnoletnich, szczególnie studentów i postakademików ale także do wszystkich, którzy czują się młodzi duchem. Wyjazd zaplanowany jest w dniach 8 – 14 września 2018 r. Koszt 7-dniowej pielgrzymki wynosi 1200 zł i 490 euro. Zapisy do 15 sierpnia bądź do wyczerpania miejsc. Prosimy o kontakt poprzez skrzynkę e-mail: grecja@ddm-studnia.pl lub dzwoniąc pod numer: 501-648-484. Więcej informacji znajdziemy w gablocie.

Rozpoczynamy także zapisy na pieszą bądź duchową Pielgrzymkę Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Po kartę uczestnictwa, bądź Modlitewnik Pielgrzyma Duchowego, można się zgłosić do zakrystii.

Parafialno Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” organizuje XV rajd rowerowy (pielgrzymkę) do Częstochowy na Jasną Górę. Wyjazd 6 sierpnia po wspólnej z pieszymi pielgrzymami na Jasną Górę Mszy św. w płockiej katedrze. Więcej szczegółów w gablocie.