Zbliża się Tydzień św. Krzysztofa. W dniach 19-26 lipca 2020 będzie obchodzony 21. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. Poświęcenie i błogosławieństwo kierowców i pojazdów w niedzielę 26 lipca.

W poniedziałek 13 lipca nabożeństwo fatimskie o godzinie 20.00 z modlitwą różańcową. Prosimy o składanie do puszki intencji do modlitwy.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca i Msza św. o 12.30 w intencji małżeństw, które w tym miesiącu obchodzą kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Zachęcamy, aby małżonkowie zgłaszali swoje rocznice w zakrystii lub kancelarii.