Dziś trzecia niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone są na budowę kościoła. Bardzo dziękuję za wszelkie materialne i duchowe wsparcie.

Za tydzień w niedzielę poświęcenie i błogosławieństwo kierowców i pojazdów na Mszach św. o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00. Natomiast ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na zakup samochodów dla pracujących tam na misjach misjonarzy.

W najbliższy czwartek święto Marii Magdaleny w piątek św. Brygidy zaś w sobotę św. Kingi.

Możemy zapisywać się jeszcze na parafialną pielgrzymkę do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce oraz do Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie i Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Pielgrzymka planowana jest na 7 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem wywieszonym na tablicy ogłoszeń u Pani Bożeny.

Zbliża się termin 40 Pieszej Pielgrzymki z Płocka na Jasną Górę. W związku z trwającą epidemią koronawirusa tegoroczna pielgrzymka, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie miała formę „sztafety”. Więcej informacji w kancelarii parafialnej i na stronie internetowej.

W sierpniu (23-26 sierpnia) planujemy zorganizować 4-dniową pielgrzymkę w Bieszczady. W planie m. in.: sanktuaria w Dębowcu, Strachocinie, Kalwarii Pacławskiej, Zabawie, zwiedzanie Komańczy, Łańcuta, Sanoku. Szczegółowe informacje w kancelarii i na stronie internetowej. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii po Mszach św.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i polecamy ich opiece Matki Bożej. Życzymy, by okres wakacji był dla Was czasem wypoczynku i okazją do uwielbienia Boga za dzieło stworzenia. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy świętej. Wszystkim wyjeżdzającym życzymy Błogosławionego wypoczynku.