Dziś na parkingu przy szkole i bramie kościoła święcimy pojazdy po wszystkich Mszach świętych.

Dziś trzecia niedziela miesiąca ofiary na tacę są przeznaczone na budowę kościoła. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom tym którzy składają ofiary na tacę, w kopertach lub na konto parafialne. Bóg zapłać.

Tegoroczna Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę wyruszy pod hasłem: „Powróćmy na Eucharystię” w dniach od 6 do 14 sierpnia. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do udziału. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w naszej parafii. Można również zapisać się na tak zwaną pielgrzymkę duchową jeśli nie mamy możliwości wyruszyć na nią fizycznie. W zakrystii są przewodniki pielgrzyma duchowego. Spotkanie organizacyjne dla grupy biało-czerwonej do której należy nasza parafia odbędzie się 24 lipca w płockiej farze po Mszy o godzinie 18.00. Przewodnikiem grupy będzie ks. Grzegorz Makowski wikariusz z Parafii św. Jana Chrzciciela w Bielsku.

Rodziców wysyłających dzieci na wakacje zorganizowane proszę, aby zadbali o możliwość wypełnienie przez nie obowiązku niedzielnej Mszy św.

Na cały tydzień, niech Bóg Wam błogosławi przez wstawiennictwo MB i św. Jana Pawła II. A udającym się na wakacje życzę dobrego wypoczynku i bezpiecznej podróży.