Dziś pierwsza niedziela miesiąca z tej racji po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Na ołtarzu Jezusa Miłosiernego jest wyłożona Księga Abstynencji i zachęcamy do wpisywania podjętych zobowiązań.

We wtorek, po Mszy św. o godz. 6.00, w kościele parafii pw. św. Benedykta w Płocku-Radziwiu, wyruszy na pątniczy szlak 38. Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę pod hasłem: „Mocni Bożym Duchem” oraz XVI Pielgrzymka Rowerowa. My będziemy łączyć się duchowo z pielgrzymami na wieczornych apelach o godz. 21.00 od wtorku do 13 sierpnia.

W sobotę 10 sierpnia, od godz. 13.00 do 15.00, będzie modlitwa różańcowa mężczyzn przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej troski o nasz naród, naszą Ojczyznę.

W tym tygodniu we wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy a w sobotę św. Wawrzyńca.

W przyszłą niedzielę tacę przeznaczamy na cele edukacyjne i formacyjne diecezji.

Można zapisać się na pieszą lub duchową Pielgrzymkę Diecezji Płockiej na Jasną Górę. W zakrystii bądź w kancelarii można otrzymać kartę uczestnictwa lub Modlitewnik Pielgrzyma Duchowego.

Spotkanie przedpielgrzymkowe grupy Biało-Czerwonej będzie w naszej kaplicy dziś o godz. 19.00. Bagaże będzie można oddać na samochód w poniedziałek 5 sierpnia przy Farze Płockiej w godzinach od 17.00 do 18.00.

Ks. Jarek zaprasza dzisiaj wszystkich, którzy zapisali się na weekendową wycieczkę do Wilna o uzupełnienie danych oraz wpłatę zaliczki.

W lipcu 52 rodziny ofiarowały na budowę naszego kościoła 9.545,00 zł. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.