Dziś 3. Niedziela miesiąca. Z tej racji ofiary na tacę przeznaczamy na budowę kościoła a na sumie będziemy modlić się w intencji Jubilatów, którzy w sierpniu zawierali sakrament małżeństwa.

Decyzją Księdza Biskupa ks. Stanisław został mianowany z dniem 22 sierpnia wikariuszem parafii pw. św. Józefa w Ciechanowie. Bardzo dziękuję księdzu Stanisławowi za czteroletnią współpracę w Parafii, za prowadzenia ministrantów, duchową opiekę nad Domowym Kościołem, Grupą Modlitewną czy scholą. Niech dobry Bóg błogosławi na nowej placówce a Matka Boża i św. Patron niech zawsze czuwają i wspierają w pracy duszpasterskiej. Obiecujemy pamięć w modlitwie. Szczęść Boże!

W czwartek rozpocznie pracę w naszej Parafii ks. mgr Paweł Szymański. Przychodzi do nas z Parafii pw. Św. Anny w Nowym Mieście.

W tym tygodniu we wtorek przypada wspomnienie św. Bernarda, w środę św. Piusa X, Papieża, w czwartek NMP, Królowej a w sobotę święto św. Bartłomieja, Apostoła.

W minionym tygodniu podpisaliśmy z firmą Andrewex, która wykonuje dźwigary dachu na nawą główną kościoła oraz ich montaż, aneks do umowy, w którym firma zobowiązuje się dostarczyć elementy dachu od 2 do 13 września oraz zakończyć montaż do 7 października. Miejmy nadzieję, że już nic nie stanie na przeszkodzie.

W dniach 4 – 6 października br. w Domu Rekolekcyjnym Studnia w Płocku odbędzie się sesja rekolekcyjna „Uzdrowienie z poczucia krzywdy”. Rekolekcje poprowadzi o. Józef Augustyn – jezuita. Szczegółowe informacje i zapisy poprzez stronę: www.studnia-rekolekcje.pl lub pod nr. 501648484.